Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Právě probíhá příjemné povídání z homeopatické ordinace

  

Zajímavé novinky

Nebereme léky, ale o své zdraví pečujeme mnohem příjemněji, protože...

26.05.2016, 11:57 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 1040

Nebereme léky, ale o své zdraví pečujeme mnohem příjemněji, protože používáme tělová mléka, sprchové gely, šampony i vlasové balzámy, které jsou homeopaticky potencovány a obsahují tedy celou řadu homeopatických informací, které o nás pečují mnohem více, než samostatné léky.  Pečujeme o své zdraví komplexněji a mnohem příjemněji. Nejvíce využíváme  této péče pro posílení imunity a každodenní detoxikaci. Jsme zdraví a nemusíme tak řešit žádné další zdravotní potíže.

Chcete vědět více?  Připojte se k nám...

Celý článek...

Nová výhoda pro registrované pacienty - nákup s 6% slevou

27.02.2016, 21:54 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 1 | Počet zobrazení: 1379

Nepřehlédněte tuto výhodu:

Od 28.2.2016 mohou registrovaní pacienti nakupovat již s 6% slevou. 

Jak nakoupit s 6% slevou?

 Prvním krokem je řádná registrace pacienta - viz. REGISTRACE. Noví pacienti se mohou zaregistrovat, stávající pacienti se mohou přeregistrovat. Pokud máte o přeregistraci zájem, pak nás kontaktujte. Musíme nejprve ze systému vyřadit Vaši starou registraci, abyste se mohli znovu registrovat pro výhodnější nákup - nyní již s 6% slevou.  Kontaktujte nás prosím e-mailem.

Jakmile se u nás zaregistrujete (nebo přeregistrujete), chviličku potrvá, než vše schválíme. Obvykle Vaši registraci schválíme do 24 hodin. Po řádném schválení se pak na stránkách můžete přihlásit svým přihlašovacím jménem a heslem a poté již nakupovat s 6% slevou.

Přihlašovací kolonku najdete vždy v levém modrém pruhu dole. 

Celý článek...

Pouze pro registrované pacienty!

04.03.2016, 21:37 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 1255

S léčbou máme mnohaleté zkušenosti. Víme, co je pro Vás nejlepší, co pomáhá a co se Vám nejvíce líbíí..., proto si u nás registrovaní pacienti mohou objednat "osobní homeopatický balíček" přímo na míru. 

Připravuje se vždy podle potřeby registrovaného pacienta na dané období, většinou cca na dvouměsíční léčbu konkrétních zdravotních potiží.

Celý článek...

Souvisí bolest páteře se starostmi o peníze?

21.01.2016, 21:32 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 1317

Tuto otázku jsem si položila již dříve a  v okamžiku, kdy si pacienti opakovaně stěžují na bolesti páteře a současně povídají o velkých obavách ze své finanční budoucnosti. Praxe mi potvrdila pravdivost a tak znovu na tuto situaci poukazuji.

Pacienti, kteří si dělají starosti o peníze, bojí se, že v budoucnu nebudou dostatečně zajištění, že nezvládnou vydělat či našetřit dostatek finančních prostředku pro své rodiny, děti, pro sebe, na důchod apod, trpí bolestmi páteře.

A jak tyto pacienty vyléčit z bolesti páteře, když nestačí pouze odstranit bolest a strnulost, ale je nutné odstranit hlavně příčinu potíží, aby bolest opětovně nenastala? Odpověď zní: Je nutné vyléčit obavy a strachy, tedy psychickou část problému, aby nedocházelo k opakovaným blokacím páteře. Hlavním faktorem tedy není fyzické přetížení, jak se běžně uvádí, ale velká psychická přetíženost starostmi, v tomto konkrétním případě starostmi o finanční zajištění. 

Bolest páteře tedy souvisí s finančními starostmi   a je možné tyto potíže odstranit. Pokud patříte mezi ty, které tíží finanční budoucnost a máte bolesti páteře, krční páteře, blokaci páteře apod, pak si můžete dovolit vyzkoušet produkty, které Vám tyto mnohdy dlouhodobé a velmi bolestivé potíže vyřeší. Produkty najdete... 

Celý článek...

Potřebujete se rychle zbavit bolesti? Působí na Vás stres? Nebo máte kašel, rýmu a potřebujete se rychle vyléčit?

11.01.2015, 12:47 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 1419

Potřebujete se rychle zbavit bolesti? Působí na Vás stres? Nebo máte kašel, rýmu a potřebujete se rychle vyléčit? Ať Vás trápí jakýkoliv problém, je vždy řešení rychlé a účinné.
V e-shopu nyní najdete celou řadu možností rychlé léčby. V prodeji jsou také Vaše oblíbená tělová mléka, která nyní připravuji se SILNĚJŠÍ specificko-archetypální informací pro úlevu od celé řady potíží. Tělová mléka se silnější informací nyní najdete pod označením Cannabis FORTE.
Tato tělová mléka se silnější informací pomáhají i u dlouhotrvajících a opakujících se (chronických) potíží. Příjemně se používají. Jsou vhodná pro děti, dospělé i seniory.
Produkty si můžete sami vybrat a nakoupit, nebo mne můžete kontaktovat v on-line poradně a nechat si poradit, co je pro odstranění Vašich potíží nejlepší.
Přeji Vám vše příjemné.
 

Celý článek...

JAK SNÍŽIT VYSOKÝ KREVNÍ TLAK?

13.05.2014, 13:43 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 6152

 JAK SNÍŽIT VYSOKÝ KREVNÍ TLAK?


Vážení a milí pacienti,
krevní tlak je důležitým ukazatelem fungujícího oběhového systému. Hlavní příčina vysokého krevního tlaku není lékařsky přesně určena, uvádí se však, že 90 – 95% případů vysokého tlaku je způsobeno kombinací psychického tlaku (stresu), nevhodné stravy a špatného pohybu. Je tedy nanejvýš vhodné eliminovat životní stres, upravit jídelníček a začít se také konečně více hýbat.

Ve velké míře také pomáhá pravidelné používání tělového mléka s  archetypální informací proti vysokému krevnímu tlaku. Toto mléčko pomáhá snížit vysoký krevní tlak po náhlém úleku a šoku, snižuje vysoký krevní tlak vzniklý stresem a psychickým vypětím. Snižuje vysoký krevní tlak vzniklý v důsledku používání stimulantů (káva, alkohol, tabák), nesprávné životosprávy, pracovním vypětím, starostmi či pracovním přetížením. Snižuje také vysoký krevní tlak vzniklý toxickou přetížeností.


Použití mléka pro snížení vysokého krevního tlaku:...

Celý článek...

Jaké produkty jsou vhodné používat pro více energie, dobrou náladu a proti lenosti?

31.07.2013, 21:17 , pacienti hanaks-homeopathy | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 1964

Ráda bych si u Vás zakoupila nějaké léčivé produkty. Jaké produkty jsou nejvíce vhodné? Mám dost chmurnou náladu, nemohu se donutit cokoliv dělat, připadám si líná a bez energie. 

Pro odstranění chmurné nálady se nejvíce osvědčilo tělové - pleťové mléko, které na Slovensku úsměvně pojmenovali na "chichotavé mliečko" proto, že ihned po natření přináší lepší náladu. Odstraňuje chmury a zahání různé vnitřní smutky. Je velmi příjemné, obsahuje několik léčivých informací, mimo jiné také  specificko-archetypální informaci z třezalky, která patří k našim nejlepším bylinám.

Již Paracelsus a Dr. Hahnemann ji používal pro své homeopatické léky a tak zůstala oblíbená a velmi používaná až dodnes. 

Pro více energie jsou výborné   ...

Celý článek...

Jak se v letním období zchladit a odstranit nadměrné pocení?

03.07.2013, 18:26 , pacienti hanaks-homeopathy | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 2215

Můžete mi prosím poradit, jestli máte nějaký produkt na ochlazení v létě  a nadměrného pocení v létě?  KH.

Odpověď:

V letním období, kdy jsou vysoké teploty a kdy dochází k nadměrném pocení je přímo nutné pečovat o svou vnitřní teplotu tak, aby nedošlo k přehřátí organismu.  K tomu je určen osvěžující sprchový gel pro odstranění letní horkosti.
Výborně odstraňuje nadměrnou vnitřní horkost vyvolanou teplým vnějším prostředím (horké léto, dovolená u moře)
Po natření se snižuje pocení díky informaci, která je ve  sprchovém gelu.
Výborný sprchový gel pro letní období. Oblíbený u všech věkových skupin.


Použití: Malé množství sprchového gelu naneste na pokožku, omyjte a spláchněte vodou. Obvyklé použití dle potřeby. Vhodné k dlouhodobému použití. Dermatologicky testováno
Hlavní účinnou látkou v homeopatickém sprchovém gelu je specifická archetypální informace. Díky tomu jsou výrobky absolutně bezpečné a nevykazují žádné vedlejší nežádoucí účinky. Bez obav je mohou použít všechny věkové skupiny. Výborný sprchový gel pro letní období.
Sprchový gel působí vždy pozitivně.

Celý článek...

Jak zvládnlout přetížení organismu?

17.04.2013, 11:15 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 2702

Nestresujte se zbytečně. Odložte rutinu, nedávejte si příliš vysoké cíle, nesnažte se dělat nemožné věci a stíhat vše a za všechny. 

Jednoduše se to řekne, ale v životě to vypadá někdy docela jinak. Pokud to doslova nejde a musíte být stále fit, pak Vám pomohou tělová mléka, která Vás zbaví stresu, dokáží Vám pomoci také vyjít z tzv. bludného kruhu. Pomáhají člověku dostat se z bludného kruhu a dělat věci jinak - jednoduše nově. Pomáhají změnit dosavadní myšlenkovou strnulost a posunout Vás v životě dál. Dokáží Vám dodat novou psychickou a fyzickou energii pro zvládnutí náročných úkolů. Jsou bezpečná a vhodná pro všechny věkové skupiny.

Dětem pomáhají zvládnout školku, studentům vysokou školní zátěž a dospělým pak náročné pracovní tempo.

 

Léčba homeopatiky je velmi příjemná, líbí se i malým dětem, stejně jako dospělým.

 ..

Celý článek...

Jak se zbavit lenosti? Lenost je nemoc a je nebezpečná.

04.02.2013, 20:40 , pacienti hanaks-homeopathy | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 10876

Trápí Vás lenost, tak jako paní E. (raději diskrétně), která se na mne obrátila s otázkou, jak se zbavit lenosti. 

Pokud Vás trápí lenost, tak nejste jistě jedinní, neboť lenost se v poslední době stala velmi rozšířeným neduhem. V západní Evropě je již tak rozšířená, že se leností zabývá již mnoho psychologů a nazývají jí cizím slovem prokrastinace - odkládání věcí na zítřek a na neurčito.

Člověk nemá sebemenší chuť se pouštět do věcí, do činností. Jakákoliv aktivita vzbuzuje u lenivého člověka velký odpor a nezájem. Díky lenosti ovšem člověk nedokáže během dne využít svou energii na tvořivou činnost, ale tako energie se v těle akumuluje.

Lenost je ovšem velmi nebezpečná

Tato nespotřebovaná(naakumulovaná) energie je ovšem velmi nebezpečná. Vytváří v člověku napětí, které roste. Velké vnitřní napětí způsobuje pak celou řadu potíží jako je nervozita... 

Celý článek...

Kondicionér, který pomáhá k lepší a jasnější mysl, lepšímu učení, proti stresu...

22.01.2013, 21:05 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 2059

Máte již svůj kondicionér, který Vám po celý den pomáhá k lepší a jasnější mysli, lepšímu učení, odstraňuje stres či případnou depresi?

Kondicioner umožňuje velmi příjemnou formou dosáhnout požadovaného léčivého účinku.

Každé ráno je možné malé množství kondicionéru vetřít do vlasů a po celý den pak vnímat nejenom velmi příjemnou vůni, ale také požadované účinky. Velmi příjemný způsob, jak zdokonalit své myšlení, získat jasnější mysl, odstranit stres...
Kondicioner je vhodný pro barvené i normální vlasy. Má velmi příjemnou vůni, která účinkuje po celý den.

Celý článek...

Homeopatie proti lenosti, trémě, pro jasnou mysl a lepší učení

20.01.2013, 17:16 , pacienti hanaks-homeopathy | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 3624

Může homeopatie pomoci proti lenosti a pro lepší učení? Vaše pacientka Jitka Z.

Odpověď:

Homeopatie pomáhá pro zdraví i duševní pohodu. Dokáže odstranit lenost, pomáhá pro lepší ranní náladu a vstávání, pomáhá také proti trémě a pro lepší učení.


Homeopatie je v tomto ohledu výborná nejenom pro zdraví, ale i pro kvalitnější život.. Dokáže člověku pomoci tam. kde je to zapotřebí.

Které produkty pomáhají?

Pro odstranění lenosti pomáhá důkladná detoxikace organismu


Proti trémě a pro lepší komunikaci je výborné tělové mléko, které připravuji s informací přímo na Vaše přání. Pomáhá k uvolněnému řečnickému projevu. Odstraňuje "OKNO" před zkouškou. Pomáhá odstranit třes a strach z vystupování, mluvení, zkoušení apod.
Pomáhá proti otupělosti mysli, kdy se díky strachu a trémě jen stěží hledají správná slova.

Pro lepší učení je také výboné. Pomáhá proti pomalosti myšlení, ... 

Celý článek...

Láskyplná aura je základem zdravého srdce a láskyplných vztahů v životě

12.10.2012, 21:57 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 2183

Láskyplná aura je základem zdravého srdce a pro vytvoření si láskyplných vztahů v životě, pro vytvoření radostného a láskyplného života. Láskyplná aura je také důležitá pro vytvoření příznivého vztahu nejen se svými nejbližšími, ale také například se svými obchodními partnery, zákazníky, v zaměstnání a při kontaktu s druhými lidmi.

"Pokud máte láskyplnou auru, pak do svého okolí vyzařujete lásku a díky tomuto osobnímu vyzařování k Vám plyne láska z okolí. To je základ zdravého srdce, zdravých a láskyplných vztahů"

Je velmi mnoho lidí, kteří mají potíže v partnerství a mají složité mezilidské vztahy. Jsou emocionálně uzavření a bez láskyplného kontaktu sami se sebou a s druhými lidmi. Cítí, že jim chybí kontakt se srdcem. Schází jim pocit radosti ze života. Jsou někdy dokonce až zahořklí a ačkoliv chtějí, nedokáží se radostně projevovat, nepodmíněně dávat a přijímat lásku.

Hlavní příčinou potíží je uzavřenost - blok v oblasti srdeční čakry a je nutné tento blok odstranit.

Odstraněním bloku k Vám opětovně proudí láska.

Co pomáhá na vytvoření láskyplné aury?

Celý článek...

Strach oslabuje energetické pole - auru a je příčinou zdravotních potíží

01.10.2012, 22:06 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 2249

Kdo se bojí, ten si oslabuje auru a stává se náchylným k nemocem. Strach totiž oslabuje naši auru. Naše aura pak neplní funkci ochranného obalu. Do naší aury se pak dostávají různé jiné energie z okolí, které nás oslabují a ještě více vyčerpávají. S oslabenou aurou se pak necítíme dobře a podléháme nemocem. 

Základem zdraví a dostatku vnitřní osobní energie je čistá a pevná aura. Pokud se bojíme, je nutné tyto strachy odstranit. Nejprve je ovšem nutné si přiznat, že se bojíme a čeho se vlastně bojíme.

Každý člověk má nějaký ten strach. Někdo se bojí jen v noci, když se probudí z nepříjemného snu,  jiný zase trpí různými denními (ale mnohdy i nočními)  existenčním strachy, jako je například strach ze ztráty zaměstnání, strach z finanční budoucnosti,  

Nejprve je tedy nutné si uvědomit že máme strach a poté přistoupit k odstranění strachu pomocí tělových mlék Cannabis s informací proti strachu (existenčnímu strachu).

DOPORUČUJI VÁM TYTO PRODUKTY:

Tělové mléko Cannabis ( informace proti strachu). Pomoc proti existenčnímu strachu, strachu z nedostatku financí, z nezvládnutí zodpovědnosti.

Strach ze ztráty práce, nebo z neúspěchu v podnikání. Odstraňuje různé existenční strachy. 

 
Pomoc proti životní nejistotě, strachu a tíživým pocitům vyplývajících z životní nejistoty. Odstraňuje pocit nejistoty, neukotvenosti a nestability. Pomáhá všem, kteří cítí nestabilitu v zaměstnání, podnikání, bydlení, partnerství. Odstraňuje různé typy strachů spojené s životní nejistotou.

Pomoc při náhlých záchvatech strachu, kdy se člověk bojí a kdy děti vystrašeně pláčí.

Pomoc proti nočním můrám, kdy se člověk probudí z ošlivého snu. Pomáhá také dětem, které trpí nočními můrami, hrůzami a strachem....

DÁLE VÁM DOPOURUČUJI POUŽÍVAT PRODUKTY PRO POSÍLENÍ VAŠEHO ENERGETICKÉHO POLE - AURY. Najdete ji na této stránce:

Autor: Hanáková Věra, homeopat

Celý článek...

Tělové mléko s informací proti pocení je určeno pro všechny věkové skupiny. Výborně odstraňuje pocení u mladistvých, stejně jako u dospělých a u žen v menopauze (přechodu). Po natření se snižuje pocení díky informaci, která je v tělovém mléku. Pomáhá odstranit vnitřní horkost.  

 
 

Strach je nejvíce rozšířeným pocitem dnešní doby. Způsobuje celou řadu potíží.

04.09.2013, 20:26 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 3189

Pocit strachu je velmi rozšířeným negativním pocitem, který způsobuje celou řadu zdravotních potiží. Díky strachu trpíme žaludečními a střevními potížemi. Mnohdy bolí žaludek jen ze strachu. Průjem nebo zácpa bývá také v mnoha případech jen projev strachu. Vypadávání vlasů a zhoršená kvalita vlasů je také hlavním výsledkem strachu nebo stresu....

Celý článek...

Co pomáhá proti strachu z bolesti ...?

02.04.2013, 18:38 , pacienti hanaks-homeopathy | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 3951

Co by mi pomohlo zbavit se strachu?

- Pro odstranění strachu pomáhá tělové mléko, které odstraňuje strach např. z bolesti, porodu a také různé další formy strachu, noční můry,  strach ze stomatologického ošetření,...

Celý článek...


Nejoblíbenější detoxikace proti bolesti v akci se slevou 13%

Všechny produkty expedujeme

do 24 hodin.

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.