Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Nejlevnější homeopatická léčba

Tato tělová mléka Vám pomohou vyléčit Vaše zdravotní potíže a jsou mnohonásobně levnější, než homeopatické léky.

original-hanaks-homeopathy--c-1991

Tělová mléka Cannabis pro léčbu mají mnoho výhod, nevýhodou je však fakt, že si musíme vyzkoušet tuto novou formu léčby pomocí aplikace na kůži. Náš mozek nám bude chviličku říkat, že je to blbost, pokud něco nespolkneme, že to nemůže fungovat. Naštěstí je to jen předsudek, který zmizí v okamžiku, kdy tělové mléko aplikujeme a získáme tak první zkušenost.
Obrovskou výhodou je však fakt, že nám tělové mléko poskytne FORTE VERZI s DLOUHODOBÝM ÚČINKEM. Nebudeme muset stále dokola kupovat homeopatické léky, jedna lékovka o obsahu 50ml nám vydrží na 2 měsíce  a účinek této lékovky bude dlouhodobý (6měsíců).   

Doporučené užívání: 3x denně malé množství tělového (pleťového) mléka potřít na spánky. Nechat působit. Všechny zde vložené léčivé informace získáme prostřednictvím největšího lidského orgánu - kůže, nemusíme tedy polykat léky a přesto dosáhneme požadovaného výsledku. Super léčba, nemyslíte? Přesvědčte se sami a buďte spokojeni jako naši pacienti, kteří již mnoho let používají tělová mléka namísto homeopatických léků.
 

Kolik stojí léčba homeopatickými léky (kuličkami)? Kolik ušetříte, pokud budete používat tělová mléka?

homeopatika--tuby

Jedno balení homeopatického léku (viz. foto) stojí v průměru 85,-Kč. Na jeden měsíc budete potřebovat 4 balení cca  tří druhů léků, tedy 4 x 3 x 85,-Kč. Celkem za měsíční léčbu homeopatickými léky tedy zaplatíte 1.020,-Kč. Budete užívat celkem 3 x 5 kuliček, tedy celkem 15 kuliček 3x denně.
Homeopatické léky si obstaráte ve své lékárně, nebo si je objednáte v internetové lékárně.
Výhoda a nevýhoda užívání homeopatických léků potence CH30
Výhodou je fakt, že se při užívání cítíme příjemně a polykáme kuličky - léky, tudíž máme dobrý pocit z toho, že lék spolkneme. Tento dobrý pocit je však vyvolán jen skutečností, že jsme prostě zvyklí léky polykat a nejsme již zvyklí na jiné metody léčby. Nevýhodou je však fakt, že účinek při potenci 30CH, což je nejsilnější verze, kterou v lékárnách dostaneme bez lékařského předpisu, není dlouhodobý. Pokud tedy s užíváním přestaneme, tak se účinky postupně ztrácejí a pro odstranění potíží je nutné tyto léky opakovaně používat, protože jsou slabé. V konečném výsledku to vypadá tak, že neustále dokola kupujeme homeopatické léky, abychom si udrželi požadovaný výsledek. Tato léčba, i když jedna tuba stojí 85,-Kč, se postupně velmi prodraží. Při 6ti měsíčním užívání zaplatíte již 6.120,Kč. 

Pokud budete používat tělová mléka, za půl roku zaplatíte jen 3x 490,-Kč a ušetříte 4.650,-Kč.

Výhodou homeopatických léků - kuliček je nízká pořizovací cena jedné tuby, ale jedna tuba bohužel nestačí. Léčení homeopatickými léky se velmi prodraží. Napak léčení tělovými mléky je levné a navíc příjemné.
 

Tělová mléka jsou tedy mnohonásobně levnější a účinnější

original-hanaks-homeopathy--c-1991

 Jedna lékovka s tělovým mlékem Cannabis o obsahu 50ml vydrží celý měsíc a poskytne Vám příjemnou a komplexní léčbu. Obsahuje 3homeopatické informace  homeopatické informace navíc  POZOR V MNOHONÁSOBNĚ VYŠŠÍ SÍLE -FORTE VERZI, což zaručuje DLOUHODOBÝ ÚČINEK. Nemusíte tedy kupovat homeopatické léky pořád dokola a získáte dlouhodobý účinek. Proč? Protože se nespokojím s běžnými homeopatickými léky, které jsou pro mne dost slabé, ale očekávám a chci vždy lepší výsledek než ostatní. Proto dělám věci vždy jinak a lépe. I Vy můžete mít k dispozici svou lékovku, která Vám poskytne příjemnou a luxusní léčbu. Vydrží 1 - 2 měsíce a nahradí Vám léčbu v hodnotě mnohonásobně vyšší. Jedná se již o FORTE VERZI s MNOHONÁSOBNĚ VYŠŠÍMI ÚČINKY A DLOUHODOBÝM ÚČINKEM, přičemž jednu lahvičku si můžete zakoupit za pouhých 490,-Kč (detox 13v1 pouze za 690,-Kč).. Obstará Vám stejně léčebný efekt jako půlroční používání homeopatických léků a neplatíte 6.120,-Kč, nýbrž méně než desetinu ceny.  

Léčba tělovými mléky je mnohonásobně levnější a navíc příjemná. 

Vyberte si sami tělové mléko, které se Vám nejvíce hodí a které Vám pomůže.


UPOZORNĚNÍ: Ráda se vám budu věnovat na NOVÉM WEBU. Homeopatická poradna zdarma, produkty, homeoptické léky a vše další od Hanaks Homeopathy je nyní určeno JEN REGISTROVANÝM.  ZDE SE ZAREGISTRUJTE.

 

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.