Máte štěstí? Nakupte a vyhrajte. V neděli opět losujeme výherce.

V neděli vylosujeme dalšího výherce. Zapojte se do soutěže.

kvetinka

MÁTE ŠTĚSTÍ? smiley UŽ ZNÁME JMÉNO ŠŤASTNÉHO VÝHERCE, A KDO BUDE DALŠÍ?

 

Do losování zahrneme všechny zákazníky, kteří nakoupí na našem webu www.hanaks-homeopathy.cz v týdnu od 17.6. do 23.6.  zboží v hodnotě nad 500,-Kč a v objednávce (kolonce pro poznámky) uvedou správnou odpověď na novou soutěžní otázku.

enlightenedSoutěžní otázka zní:

Kde najdete Homeopatický balíček HANAKS-HOMEOPATHY pro POHODOVOU LETNÍ DOVOLENOU?
 

Nápovědu najdete zde.

GRATULUJEME VÝHERCI

V neděli 16. 6. 2019 jsme vylosovali dalšího ŠŤASTNÉHO VÝHERCE

smileyVÝHRU ZÍSKÁVÁ: Pavla Pivková

 

Srdečně gratulujeme

Status soutěže

I. Pořadatel soutěže:
Pořadatelem soutěže „Máte štěstí? Nakupte a vyhrajte" pro web hanaks-homeopathy.cz je Věra Hanáková, sídlo Velká nad Veličkou 558, IČ 16346548  (dále jen „Pořadatel“).


II. Termín a místo konání soutěže
Soutěž probíhá od vyhlášení soutěže dne 31.5. 2019  Soutěž probíhá na webu www.hanaks-homeopathy.cz 


III. Podmínky účasti v soutěži


Soutěž je určena pro  všechny zákazníky, kteří si objednali a zaplatili za zboží na stránkách www.hanaks-homeopathy.cz v termínu uvedeným přímo v aktuální losovací akci a v ceně od 500,-Kč včetně a správně odpověděli na aktuální soutěžní otázku.

Zapojením se do soutěže uživatel souhlasí s jejími podmínkami a tímto statutem. Podmínky pro účast v soutěži:  Účastí v soutěži dává Soutěžící souhlas ve smyslu § 7 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů se zpracováním jeho osobních údajů pro účely vyhodnocení soutěže a informováni o výhře. 

Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci Pořadatele a osoby jim blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem uvedených společností, nebo osoba jí blízká, výhra se nepředá a propadá ve prospěch Pořadatele soutěže. V případě, že taková osoba již výhru převzala, je povinna tuto Pořadateli bezodkladně na základě písemné výzvy Pořadatele soutěže vrátit, respektive nahradit Pořadateli soutěže plnou hodnotu příslušné výhry.


IV. Pravidla soutěže
Úkolem soutěžícího je nakoupit v uvedeném termínu (vždy akutálný termín uveden na webu www.hanaks-homeopathy.cz) zboží v hodnotě nad 500,Kč včetně a správně odpovědět na aktuální soutěžní otázku.
Znění soutěžní otázky je uvedeno na webu: www.hanaks-homeopathy.cz  u soutěže.
Odpověď na soutěžní otázku musí soutěžící vložit do poznámky v objednávce. 

Soutěžící se může zapojit do soutěže, nakoupit na www.hanaks-homeopathy.cz a zodpovědět na soutěžní otázku. Ze správných odpovědí bude vylosován jeden výherce. Účastí v soutěži soutěžící potvrzuje znalost a souhlas s těmito pravidly soutěže.


V. Ceny
Cenu do soutěže zajišťuje a posílá Pořadatel. V rámci soutěže je možné získat následující ceny, kterou jsou vždy uvedeny na webu www.hanaks-homeopathy.cz v uvedené aktuální soutěži. 

 
VI. Určení výherce
Určení - vylosování výherce soutěže proběhne o půlnoci v den  skončení soutěže. Výherci bude cena doručena pořadatelem soutěže nejpozději do 30 pracovních dnů od zaslání kontaktních údajů.

Kontaktní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa bydliště,  email a tel. číslo je výherce povinen dodat organizátorovi soutěže prostřednictvím soukromé zprávy na e-mail. hanaks-homeopathy@seznam.cz v termínu: nejpozději do 7 pracovních dnů od zaslání vyrozumění o získání výhry, které mu bude zasláno prostřednictvím soukromé zprávy na e-mail výherce.

Pokud do této doby soutěžící svou adresu nedodá nebo ji dodá nekompletní, proběhne opětovné losování a výhra bude předána novému výherci. Právo na výhru nelze převést na jinou osobu. Pořadatel si vyhrazuje právo výhru uvedenou v tomto statutu nahradit výhrou obdobného typu a hodnoty v případě, že z objektivních důvodů nebude možné slíbenou výhru zajistit bez vynaložení nepřiměřeného úsilí. Výhry nejsou právně vymahatelné. Výhry nelze proplatit v hotovosti. Nepřevzaté výhry propadají pořadateli. Soutěžící, kteří zveřejní vulgární či v jiném ohledu podle uvážení organizátora či pořadatele soutěže dobrým mravům odporující soutěžní příspěvek, budou bez dalšího upozornění ze soutěže vyloučeni a jejich příspěvky budou zablokovány. Stejným způsobem se bude postupovat proti soutěžícím, kteří jakýmkoliv způsobem poruší pravidla této soutěže. 


VII. Závěrečná ustanovení
Soutěžící souhlasí se statutem soutěže a vědomě poskytuje své údaje Pořadateli soutěže. Iformace, které soutěžící poskytne, budou použity ke kontaktování výherců a marketingové účely. Pořadatel soutěže nehradí Účastníkům žádné náklady či případnou škodu, které tímto vzniknou v souvislosti s jejich účastí v soutěži, resp. v souvislosti s výhrou v soutěži.Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže hráče, jejichž aktivita naznačuje podvodné, podezřelé nebo nestandardní chování.​Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit status soutěže nebo soutěž ukončit podle vlastního uvážení. 

V Kyjově dne 30. 5. 2019 


Soutěž 

smileyMáte štěstí? Nakupte a vyhrajte.

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.