Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

OČI - POSÍLENÍ ZRAKU, OCHABLÁ VÍČKA

 

Vyhledat podle

Název:
 
 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PRO POSÍLENÍ OČÍ A ODSTRANĚNÍ ÚNAVY

Cena:  490 Kč
Vyprodáno
"DOPORUČUJI PRO POSÍLENÍ OČÍ A ODSTRANĚNÍ ÚNAVY" Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je …
 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PRO ODSTRANĚNÍ OCHABLOSTI OČNÍCH VÍČEK - SPADLÁ VÍČKA

Cena:  490 Kč
Vyprodáno
"DOPORUČUJI PRO ODSTRANĚNÍ OCHABLOSTI OČNÍCH VÍČEK - SPADLÁ VÍČKA" Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným …
 

Co je dobré na oči?

03.04.2017, 08:43 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 2480

Žloutky obsahují velké množství luteinu a zeaxanthinu, které jsou nezbytné pro udržení normálního vidění, ale přispívají i při léčbě a prevenci šedého zákalu. Vejce jsou také bohaté na vitamin A, jehož nedostatek způsobuje barvoslepost.

Ale nejenom vejce mohou velmi pomoci.

V homeopatii existuje celá řada homeopatických léků, které pomáhají zlepšit zrak, odstranit únavu, posílit unavené oční svaly. Velmi často se pak stává, že nemusíte ihned běžet k očnímu lékaři, ale můžete si zlepšit svůj zrak tím, že svému tělu dodáte potřebnou dávku luteinu a homeopatickou informaci pro posílení očí a odstranění únavy.

Vajíčka ke snídani nemusí být tak špatná, jak by se mohlo zdát. Podle našeho názoru jsou vajíčka výbornou potravinou a zásobárnou luteinu pro naše oči a pokud navíc používáte tělové mléko s hanaks-homeopathy informací na odstranění únavy a posílení očí, pak si chráníte svůj zrak každý den.

Autor: Hanaks-homeopathy.cz © HOMEOPATIE zdravější a krásnější.cz ©
 

Celý článek...

Jak pomáhá tělové mléko Cannabis Vašim očím?

20.03.2014, 12:41 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 3200

Pomoc pro unavené oči. Posiluje zrak, odstraňuje únavu a bolest očí obzvláště při dlouhodobém používání počítače, čtení tiskovin, učení... Současně působí velmi příznivě na pleť.

Velmi vhodné tělové (pleťové) mléko pro každodenní použití při vyšší oční zátěži. Stačí potřít spánky a okolí očí.

"Vzhledem k tomu, že většinu času trávím prací u počítače v ordinaci a po práci opětovně u počítače v on-line poradně, tak jsem ráda, že mi Cananbis pomáhá odstranit únavu a bolest očí. Mám jej stále u sebe. Je příjemný, dodává očím sílu díky informacím, které posilují oči, odstraňují únavu a vyčerpání. Mléko navíc dodává pokožce vlhkost a vyživuje ji. Toto tělové - pleťové mléko mi pomůže zvládnout dlouhé pracovní hodiny u počítače bez potíží. Navíc mléko velmi osvěžuje, což velmi oceňuji v ordinaci, kde je vzduch "spíš suchý - bytový", nebo v létě, kdy je dobré každé osvěžení a povzbuzení. "
 

Celý článek...

Homeopatické pleťové mléko na oční víčka

04.04.2014, 21:28 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 3621

REFERENCE: chci Vám velice poděkovat za zaslání Vašich produktů, mají neuvěřitelný účinek. Používám je 14 dnů. Moje stavy třesení hlavy a celého těla se mi zatím nevrátily a když mám pocit , že to přichází, tak se natřu mlíčkem, které používám i při motání hlavy a závrati.
Mlíčko na oční víčka super, kdo nepoužije neuvěří. Děkuji za dárek. Mýdlo je naprosto pohádkové, příjemný pocit po sprchování, heboučká pokožka.
 

Celý článek...


NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.