Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

ZDRAVÝ RŮST DĚTÍ

 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PRO ZDRAVÝ RŮST DĚTÍ

"Doporučuji pro zdravý růst dětí, pomáhá pro správný vývoj a růst dětí. Pomáhá rozvíjet přirozené duševní a fyzické schopnosti a dovednosti dítěte. " Hanak Vera, homeopat   Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze …

 
490 Kč
 

Aby děti zdravě rostly

Tělové mléko s Hanak's Homeopathy informací pro zdravý růst dětí pomáhá dětem ke zdravému fyzickému i psychickému růstu. Používá se 3x denně, stačí malé množství vetřít do zdravé a suché pokožky, například na spánky. Detěm s opožděným růstem pomáhá zvládnout přirozené dovednosti dle jejich věku. Mléčko má významný vliv na růst. Vhodné pro děti, které se učí pomalu, později mluví, mají špatnou pohybovou koordinaci, nedokáží se rychle či správně rozhodovat, nebo mají nízké sebevědomí a skovávají se. Vhodné také k použití po očkování.

Jednoznačně tělové mléko pomáhá  tak, aby Vaše děti zdravě rostly.

 Doporučuji Hanak Věra, homeopat


Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek a  expedujeme do 24hodin Českou poštou a  PPL. Akceptujeme všechny druhy platebních karet a bankovní převod.  Více o expedici a aktuálním doručování  zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.