Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

ZDRAVÝ RŮST DĚTÍ

 

Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PRO ZDRAVÝ RŮST DĚTÍ

"Doporučuji pro zdravý růst dětí, pomáhá pro správný vývoj a růst dětí. Pomáhá rozvíjet přirozené duševní a fyzické schopnosti a dovednosti dítěte. " Hanak Vera, homeopat   Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze …

 
490 Kč
 

Aby děti zdravě rostly

Tělové mléko s Hanak's Homeopathy informací pro zdravý růst dětí pomáhá dětem ke zdravému fyzickému i psychickému růstu. Používá se 3x denně, stačí malé množství vetřít do zdravé a suché pokožky, například na spánky. Detěm s opožděným růstem pomáhá zvládnout přirozené dovednosti dle jejich věku. Mléčko má významný vliv na růst. Vhodné pro děti, které se učí pomalu, později mluví, mají špatnou pohybovou koordinaci, nedokáží se rychle či správně rozhodovat, nebo mají nízké sebevědomí a skovávají se. Vhodné také k použití po očkování.

Jednoznačně tělové mléko pomáhá  tak, aby Vaše děti zdravě rostly.

 Doporučuji Hanak Věra, homeopat


Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz