Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

ZDRAVÝ RŮST DĚTÍ

 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PRO ZDRAVÝ RŮST DĚTÍ

"Doporučuji pro zdravý růst dětí, pomáhá pro správný vývoj a růst dětí. Pomáhá rozvíjet přirozené duševní a fyzické schopnosti a dovednosti dítěte. " Hanak Vera, homeopat   Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze …

 
490 Kč
Vyprodáno
 

Aby děti zdravě rostly

Tělové mléko s Hanak's Homeopathy informací pro zdravý růst dětí pomáhá dětem ke zdravému fyzickému i psychickému růstu. Používá se 3x denně, stačí malé množství vetřít do zdravé a suché pokožky, například na spánky. Detěm s opožděným růstem pomáhá zvládnout přirozené dovednosti dle jejich věku. Mléčko má významný vliv na růst. Vhodné pro děti, které se učí pomalu, později mluví, mají špatnou pohybovou koordinaci, nedokáží se rychle či správně rozhodovat, nebo mají nízké sebevědomí a skovávají se. Vhodné také k použití po očkování.

Jednoznačně tělové mléko pomáhá  tak, aby Vaše děti zdravě rostly.

 Doporučuji Hanak Věra, homeopat


UPOZORNĚNÍ: Ráda se vám budu věnovat na NOVÉM WEBU. Homeopatická poradna zdarma, produkty, homeoptické léky a vše další od Hanaks Homeopathy je nyní určeno JEN REGISTROVANÝM.  ZDE SE ZAREGISTRUJTE.

 

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.