Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

UVOLNĚNÍ

Co pomáhá na uvolnění?

original-hanaks-homeopathy--c-1991

Základem zdraví je přirozené uvolnění, kdy není člověk pod tlakem různých negativních emocí. Není ve stresu, neprožívá negativní emoce, nevyváří si vlastní omezení různými předsudky, není pod tlakem "životního kolotoče", netrápí se událostmi, které stejně nemá možnost měnit apod. 

Co pomáhá na uvolnění?

Na uvolnění pomáhá tělové mléko Cannabis s  Hanak's Homeopthy informacemi 4 v 1 pro dokonalé psychické uvolnění. Obsahuje tyto 4 informace: 

1. proti stresu

2. proti emočnímu tlaku

3. proti omezení

4. proti trápení

 

Stačí 3x denně natřít malé množství tělového mléka na zdravou kůži a nechat na sebe působit Hanaks Homeopathy informace 4 v 1  až do úplného uvolnění. Doporučuji, tělová mléka s Hanak's Homeopathy informací jsou zcela bez vedlejších účinků, pomáhají Vám k psychickému uvolnění.Jejich používání je pro posílení psychiky velmi příjemné a rychlé. Hanak Vera, homeopath

 

Cannabis tělové mléko100ml +Hanak's Homeopathy informace 4 v 1 forte PRO DOKONALÉ PSYCHICKÉ UVOLNĚNÍ

Cena:  590 Kč
"DOPORUČUJI PRO DOKONALÉ PSYCHICKÉ UVOLNĚNÍ" Hanak Vera, homeopat     Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je …
 

 

Co ještě může pomoci k uvolnění?  Pro uvolnění může pomoci také příjemná koupel nebo sprcha. Výborně poslouží sprchový gel pro uklidnění. Může se použít kdykoliv potřebujete během dne, nebo i večer před spaním. Zajistí Vám vyšší klid během dne a v noci spokojenější spánek. 

 

Lavender krémový sprchový gel 100 ml + Hanak's Homeopathy informace PRO UKLIDNĚNÍ

Cena:  490 Kč
"DOPORUČUJI PRO UKLIDNĚNÍ" Hanáková Věra, homeopat. LAVENDER - SPRCHOVÝ GEL: Krémový sprchový gel a extraktem z bylin a vůní levandule. …
 

Sprchový gel 200ml + Hanak's Homeopathy informace PRO HUBNUTÍ a SPALOVÁNÍ TUKŮ - FORTE na 2 měsíce

Cena:  3 000 Kč
"DOPORUČUJI PRO ÚČINNÉ HUBNUTÍ. zdraví i krásu." Hanak Vera, homeopat Zbavíte své tělo od různých toxinů a těžkých kovů, které způsobují …
 

 


Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek a  expedujeme do 24hodin Českou poštou a  PPL. Akceptujeme všechny druhy platebních karet a bankovní převod.  Více o expedici a aktuálním doručování  zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.