ÚNAVA, JARNÍ ÚNAVA, OSPALOST

Vyzkoušejte sprchový gel od Hanaks-homeopathy zelený čaj s komplexem homeopatických informací 5v1 proti jarní únavě.
V jednom sprchovém gelu budete mít všechno kompletně, ušetříte a odstraníte únavu, vyčerpání, nevolnost, malátnost, sklíčenost, depresi, bolest hlavy z přetížení a další potíže. Nebudete muset užívat homeopatické léky Arsenicum album, Calcarea carbonica, Gelsemium sempervirens, Phosphoricum acidum, Kalium phosphoricum a Silicea. Sprchový gel Vám poskytne rychlé řešení 

 

  • proti únavě, vyčerpání, třesu
  • nevolnosti, malátnosti, sklíčenosti  
  • depresi, proti bolesti hlavy z přetížení
  • nespavosti, slabosti, závratím, nestabilitě

AKCE NA TAJEMSTVÍ PROTI JARNÍ ÚNAVĚ S S 35% SLEVOU 

 
 

TAJEMSTVÍ PROTI JARNÍ ÚNAVĚ: Sprchový gel zelený čaj 1x 100ml s komplexem hanaks-homeopathy informací PROTI ÚNAVĚ

 

CENOVÁ AKCE: TAJEMSTVÍ PROTI JARNÍ ÚNAVĚ: Sprchový gel zelený čaj 2x 100ml s komplexem hanaks-homeopathy informací PROTI ÚNAVĚ

"DOPORUČUJI PROTI JARNÍ ÚNAVĚ, MALÁTNOSTI, SLABOSTI, NESPAVOSTI, SKLÍČENOSTI, DEPRESI, BOLESTI HLAVY Z PŘETÍŽENÍ, ZÁVRATÍM, TŘESU, NESTABILITĚ A PŘEPRACOVANOSTI" Hanáková Věra, homeopat. …

 

"DOPORUČUJI PROTI JARNÍ ÚNAVĚ, MALÁTNOSTI, SLABOSTI, NESPAVOSTI, SKLÍČENOSTI, DEPRESI, BOLESTI HLAVY Z PŘETÍŽENÍ, ZÁVRATÍM, TŘESU, NESTABILITĚ A PŘEPRACOVANOSTI" Hanáková Věra, homeopat. …

  -35%  1 380 Kč   
690 Kč
  897 Kč
 
 
 

Lavender krémový sprchový gel 100 ml + Hanak's Homeopathy informace PROTI CHRONICKÉ ÚNAVĚ, PRO LEHKÉ VSTÁVÁNÍ A PRO RYCHLÉ ODSTRANĚNÍ DENNÍ OSPALOSTI

 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PROTI CHRONICKÉ ÚNAVĚ, PRO LEHKÉ VSTÁVÁNÍ A PRO RYCHLÉ ODSTRANĚNÍ DENNÍ OSPALOSTI

"DOPORUČUJI PROTI CHRONICKÉ ÚNAVĚ, PRO LEHKÉ VSTÁVÁNÍ A PRO RYCHLÉ ODSTRANĚNÍ DENNÍ OSPALOSTI" Hanáková Věra, homeopat.   LAVENDER - SPRCHOVÝ GEL: Krémový sprchový gel a extraktem z …

 

"DOPORUČUJI PROTI CHRONICKÉ ÚNAVĚ A PRO RYCHLÉ ODSTRANĚNÍ DENNÍ OSPALOSTI" Hanáková Věra, homeopat.   Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze …

   
490 Kč
  490 Kč
 
 

Co pomáhá proti každodenní i chronické únavě a ospalosti?

vychod-slunce-28229

Pro okamžité odstranění únavy a denní ospalosti doporučuji ihned ráno po probuzení použít sprchový gel s Hanak's Homeopathy informací proti únavě a ospalosti (ranní sprcha, nebo stačí opláchnout alespoň obličej) a v průběhu dne používat tělové mléko Cannabis s Hanak's Homeopathy informací kdykoliv potřebujete pozbudit. Mléko účinkuje ihned po natření. Nejlepší je potřít spánky, nebo malé množství tělového mléka natřít za uši. I velmi malé množství tělového mléka Vás ihned povzbudí. Pravidelným používáním odstraníte chronickou únavu a denní ospalost. Výborné a vhodné pro odstranění únavy školních dětí i dospělých.   Příjemné použití a rychlé účinky. Zcela bezpečné a bez vedlejších účinků.  Doporučuji, Hanak Vera, homeopat

Již za týden se můžete zbavit chronické únavy a ospalosti

17.04.2015, 19:47 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 5496

Již za týden pravidelného používání sprchového gelu a tělového mléka s Hanak's Homeopathy informací se můžete zbavit chronické únavy. Získáte tak více životní energie...Přečtěte si více o tom, jak sprchové gely a mléka pomáhají...

Celý článek...

Homeopatické léky proti jarní únavě

15.03.2019, 21:47 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 1 | Počet zobrazení: 343


Je jich celá řada. Většina homeopatů si vystačí s těmito 5ti základními.
Předepisují se podle jednotlivých specifických potíží a mají velký vliv na odstranění vyčerpání a únavy.


Calcarea Carbonica, povzbuzuje spíše obézní jedince, kteří jsou ochablí a zimomřiví. Hodně se přetěžují a chtějí zvládat více úkolů, než dokážou sami zvládnout.

 

Gelsemium sempervirens, povzbuzuje jedince, kteří jsou ospalí a přetěžují se, bolí je svaly a stěžují si na třes. Mívají často závratě a potíže s pamětí. Chtějí být v klidu, chtějí si lehnout a psát. Často je také bolí hlava v zátylku.

 

Phosphoricum acidum, se hodí pro pacienty s chřipkou, velmi unavené pacienty, kteří nemají sílu ani mluvit. Jsou mnohdy otupělí a nedokáží si téměř nic zapamatovat. Při mluvení nenecházejí správná slova a mají velkou chuť na různé perlivé nápoje.

 

Kalium phosphoricum, se hodí pro studenty, kteří jsou velmi unaveni díky náročnému studiu. Výborný lék ve zkouškovém oddobí, kdy extrémně přetěžují hlavu. Mozek je jako zavařený, mají problémy s pamětí a učením nových věcí. Přetížení kompenzují sladkostmi, čokoládou a někdy po ránu mohou mít velký hlad.

 

Silicea je také vhodné pro pacienty přetížené ze studia, nebo pro přepracované. Často je bolí hlava, trápí je také většinou opakované infekce respiračního traktu, jsou unavení, citliví na chlad, snadno onemocní z chladu.

 

Arsenicum album je pro pacienty, kteří jsou tak vyčerpaní, že si musí ulehnout. Jsou malátní, velmi slabí, zimomřiví, sklíčení, depresivní. Bojí se o své zdraví. Trápí je nespavost, většinou nespí mezi jednou a třetí hodinou ráno. Jsou slabí jak fyzicky, tak psychicky.

 

 Také se Vám zdá, že potřebujete minimálně 2 homeopatické léky proti jarní únavě a že to bude něco stát?


To určitě ano. Když si zakoupíte jeden homeopatický lék za průměrnou cenu 90,-Kč, vydrží Vám na 5 dní (při pravidelné léčbě 5kuliček 3x denně).
Za měsíc zaplatíte tedy 90×6, tedy 540,-Kč za jeden druh léku.
Při léčbě dvěma druhy je to již 1.080,-Kč a Vaše dvouměsíční léčba Vás bude stát 2.160,- Kč.
Když budete chtít doslova maxi léčbu 5v1 proti jarní únavě, tak Vás homeopatické léky (kuličky) budou stát 5.400,- Kč a budete muset spolykat už pořádné množství.

 

Ale to není potřeba, existuje toto jednoduché řešení - sprchový gel  od hanaks-homeopathy.
 

Celý článek...

3 triky proti jarní únavě. Budou se Vám líbit?

Máte rádi jednoduché triky?
Já osobně miluji jednoduchost, a pokud jde o to, jak mít více energie, tak neváhám a dělám věci jednoduše tak, ABYCH MĚLA ENERGII A NEPLÝTVALA ZBYTEČNĚ ČASEM ANI PENĚZI.

KTERÉ 3 TRIKY POUŽÍVÁM NEJRADĚJI? 

 

 VITAMIN C  smileyv ovoci. Co říkáte třeba na mandarinku, nebo pomeranč? Nemáte chuť si ji dát na malou svačinku? Nebo třeba banán nebo kiwi? Já osobně si vybírám ovoce, které lze oloupat.
PARA OŘECHY, VLAŠSKÉ OŘECHY  smiley a další podobné zdravé mlsání. A třeba si dám ráda také čokoládu, je pro lepší náladu a ta s více obsahem kakaa obsahuje velkou zásobárnu hořčíku. Ten najdete také v banánu. Už dávno mi říkal jeden léčitel - jez každý den jeden banán. Zcela úplně se tím neřídím, ale na tuto radu si docela často vzpomenu. Ale je toho mnohem víc, zbytek rad najdete v článku na blogu zdravější-krásnější.


A teď to hlavní. Jsem homeopat už nějaký ten rok (toto moc rychle letí), ale homeopatické léky proti únavě, které najdete na této stránce zde NEPOUŽÍVÁM! Napsala jsem Vám je, abyste se mohli inspirovat, protože někteří z Vás nedají na polykání léků dopustit. Tak pokud patříte mezi nadšence cucání léků, tak je to pro Vás.
HOMEOPATICKÉ LÉKY jsou ÚŽASNÉ, ALE JÁ MÁM SVŮJ SPRCHOVÝ GEL PROTI JARNÍ ÚNAVĚ smileysmileysmiley, takže nemusím nic polykat a užívat. Mně osobně se nechce zbytečně utrácet pořád za tuby léků. Jedna tuba mi vydrží tak na 5 dní a když chci užívat 5 druhů, tak abych si zařídila lékárnu jen sama pro sebe. To není moc ekonomické.
A protože jsem mimo jiné studovala také ekonomii, tak si to umím spočítat
a POUŽÍVÁM RADĚJI JEDEN SPRCHOVÝ GEL PROTI JARNÍ ÚNAVĚ.

VYDRŽÍ MI 2 MĚSÍCE
ODSTRANÍ JARNÍ ÚNAVU
NETRPÍM ZÁVRATÍ A SLABOSTÍ
V NOCI KRÁSNĚ SPÍM
NEMÁM POCIT SKLÍČENOST A DEPRESIVNÍ NÁLADY
MÁM ENERGII, RADOST A JSEM VÍC V POHODĚ
MÁM HO NA PŘEDNÍM MÍSTĚ V KOUPELNĚ
NAVÍC MI KRÁSNĚ VONÍ A ÚŽASNĚ OSVĚŽÍ

 

za PÁR MINUTEK VE SPRŠE, NEBO ZA MINUTKU, KDY SI SPRCHOVÝM GELEM OPLÁCHNU OBLIČEJ JSEM FIT I PO CELODENNÍ PRÁCI.
Sprchový gel zelený čaj 1 x 100ml s komplexem hanaks-homeopathy informací PROTI ÚNAVĚ

TO JE MOJE JEDNIČKA PROTI JARNÍ ÚNAVĚ.


A jak se líbí sprchový gel proti jarní únavě Vám?

Vyzkoušejte a napište. 

 

„Jak to děláš, že máš furt tolik energie?

Pokud překypujete energiíblush, tak Vám mohou ostatní závidět
a možná také trošku závidí!
ale...
Pokud jste unavení frown , tak co s tím?


Napsala jsem Vám, KTERÉ 3 TRIKY POUŽÍVÁM NEJRADĚJI.


A také jsem na sebe prozradila, že více než homeopatické léky, používám homeopatickou kosmetiku - sprchové gely, ale také tělová mléka, homeopatické parfémy, mastičky a další...  yes, takže nemusím nic polykat a užívat.
Prostě se koupu, sprchuji, mažu, voním....

Moc se mi to líbí, a obzvlášť proto, že mi to pomáhá mnohem více, než polykat léky.
A co pomáhá mně, to pomáhá také Vám.
Tak nějak to mám už nastaveno od svých 21let, kdy jsem začala léčit, zkoumat homeopatii z nového úhlu pohledu a léčit touto zázračnou homeopatickou energií.

 

A proč jste unavení, když kolem sebe máte tolik nových možností?
Můžete se ráno vysprchovat v příjemně vonícím sprchovém gelu se zeleným čajem a komplexem homeopatických informací PROTI JARNÍ ÚNAVĚ.

A ÚNAVA JE PRYČ.

Pak budete spíše řešit přemíru energie, kterou Vám budou druzí lidé možná trochu závidět.
Budou Vám říkat: „Jak to děláš, že máš furt tolik energie?"

a stačí jen kapička gelu na tělo, nebo opláchnout obličej.
JEDEN SPRCHOVÝ GEL PROTI JARNÍ ÚNAVĚ.  

VYDRŽÍ VÁM 2 MĚSÍCE
ODSTRANÍ JARNÍ ÚNAVU
ODSTRANÍ ZÁVRATĚ A SLABOST
V NOCI SE KRÁSNĚ VYSPÍTE
NEBUDETE MÍT POCIT SKLÍČENOSTI A DEPRESIVNÍ NÁLADY
ZÍSKÁTE ENERGII, RADOST A BUDETE VÍC V POHODĚ
GEL SI DÁTE NA PŘEDNÍM MÍSTĚ V KOUPELNĚ
A BUDETE SE TĚŠIT TAKÉ JEHO ÚŽASNOU SVĚŽÍ VŮNÍ
Vyzkoušejte a zažeňte jarní únavu hned teď.   

Doporučuji jen to, co je nejoblíbenější, příjemné a bez vedlejších účinků. Vše co Vám pomáhá ke zdraví, kráse a vitalitě.

Autor: Hanáková Věra, homeopat


ZAREGISTUJTE SE jako pacient pro slevy a další výhody enlightened

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.