Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

STRNULOST, NEPRUŽNOST, POHYB BEZ BOLESTI

Produkty, které pomáhají proti ztrátě pružnosti svalů, umožňují lepší pohyb a regeneraci svalů

yoga-2587066__340

"Nejenom při cvičení, např. aerobiku či jiných sportech, kdy je nutné mít pružné tělo, ale i pro snadný a bezbolestný pohyb v běžném životě je nutné mít svaly řádně pružné. Jinak dochází k bolestivému pohybu, ztrátě pružnosti, ohebnosti a svalovému poškození - úrazům. To lze vyřešit samozřejmě pravidelným pohybem, nebo také pomocí tělového mléka s Hanaks Homeopathy informací proti strnulosti a nepružnosti, které se osvědčilo jak při sportu, tak v běžném životě. Doporučuji používat verzi medium preventivně každodenně, při potížích se strnulostí svalů, bolestí a při nepružnosti 3x denně.  Používáním tělových mlék výrazně zvýšíte svou pružnost, ohebnost a zamezíte případnému poškození svalů." Hanak Vera, homeopat

 
   

Cannabis tělové mléko 100ml + Hanak's Homeopathy informace medium PROTI STRNULOSTI A ZTRÁTĚ PRUŽNOSTI

 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - FORTE PROTI STRNULOSTI A ZTRÁTĚ PRUŽNOSTI PŘI POTÍŽÍCH, BOLESTI SVALŮ.

 

Lavender krémový sprchový gel 100 ml + Hanak's Homeopathy informace - medium PRO REGENERACI PO SPORTOVNÍM VÝKONU

"DOPORUČUJI PREVENTIVNĚ PROTI STRNULOSTI A ZTRÁTĚ PRUŽNOSTI, pro lepší ohebnost a pružnost svalů ." Hanáková Věra, homeopat.   Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové …

 

"DOPORUČUJI PROTI STRNULOSTI A ZTRÁTĚ PRUŽNOSTI PŘI POTÍŽÍCH, BOLESTI SVALŮ.., pro lepší ohebnost, pružnost a regeneraci svalů ." Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové …

 

"DOPORUČUJI PRO REGENERACI PO SPORTOVNÍM VÝKONU." Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí …

     
690 Kč
  490 Kč
  490 Kč
 
 
 

Nezapomínejte na důkladnou detoxikaci organismu, především ledvin, které zajišťují zdravé klouby...

Detoxikační gel mi pomohl odstranit bolesti ledvin

17.10.2019, 21:56 , pacienti hanaks-homeopathy | Počet zobrazení: 343

Používala jsem detoxikační gel Castanum a tělové mléko pro detoxikaci 2 měsíce. Nejprve jsme cítila úlevu mírnou, tak jsem s detoxikací pokračovala. Další měsíc jsem si vyléčila vnitřní záněty a pak jsem již žádné potíže s ledvinami neměla. Zlepšila se mi i pleť a vlasy. Maminka si toho všimla, tak jsem měla velkou radost, že je to vidět. 

Celý článek...

jak poznáme oslabené ledviny?

25.01.2015, 18:19 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 7359

 Pokud jsou ledviny oslabeny, dochází k ukládání toxických látek do krevního oběhu, do svalů, kloubů i kůže. Následkem oslabených ledvin je pak vysoký krevní tlak, bolest hlavy, zvápenatění tepen, vznik křečových žil a hemeroidů.


Oslabené ledviny vedou k revmatismu. Jsou příčinou svalových a kloubních potíží, zánětů kloubů a k dalším nepříznivým změnám v kloubech.


Oslabené ledviny výrazně zhoršují zrak.

Také padání vlasů přímo souvisí s oslabenými ledvinami, stejně jako kožní potíže - různé ekzémy a lupénka.


 Oslabené ledviny způsobují také nadměrné zadržování vody v těle, což vede k otokům končetin, kotníků.

Nepříjemné jsou také otoky víček a váčky pod očima. Při oslabených ledvinách se dostavují také různé formy deprese, strachy, obavy a úzkosti. Člověk je ostýchavý a ztrácí odvahu. Bojí se selhání, velmi těžce zvládá každodenní životní zátěž.

 

 

Energie člověka s oslabenými ledvinami je minimální. Necítí životní teplo, ztrácí chuť do života. Převažuje únava a deprese. U žen je výrazným ukazatelem oslabených ledvin neplodnost.
Pro zachování zdraví doporučuji důkladnou homeopatickou detoxikace PHDR86.

Zlepší se oči - zrak, vlasy, kůže, klouby, svaly, žíly a zvýší se psychická odolnost a radost ze života.  

Celý článek...

Padání vlasů lze zastavit detoxikací

04.07.2014, 23:08 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 6251

Pokud jsou vlasy slabé a padají, je nutné vyčistit ledviny a tím posílit jejich činnost. Čisté ledviny jsou zárukou krásných vlasů. Pokud jsou ovšem Vaše ledviny oslabeny, padání vlasů je na denním pořádku. Doporučuji používat příjemnou homeoptickou detoxikaci PHDR86.

Celý článek...

Oslabené ledviny způsobují bolest svalů a kloubů, vysoký krevní tlak, bolest hlavy a další potíže

26.06.2014, 22:04 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 7522

Pokud jsou ledviny oslabeny, dochází k ukládání toxických látek do krevního oběhu, do svalů, kloubů i kůže. Následkem oslabených ledvin je pak vysoký krevní tlak, bolest hlavy, zvápenatění tepen, vznik křečových žil a hemeroidů.
Oslabené ledviny vedou k revmatismu. Jsou příčinou svalových a kloubních potíží, zánětů kloubů a k dalším nepříznivým změnám v kloubech.
Oslabené ledviny výrazně zhoršují zrak. Také padání vlasů přímo souvisí s oslabenými ledvinami, stejně jako kožní potíže - různé ekzémy a lupénka.
 Oslabené ledviny způsobují také nadměrné zadržování vody v těle, což vede k otokům končetin, kotníků. Nepříjemné jsou také otoky víček a váčky pod očima...
 

Celý článek...

Výživa svalů

Dostatečné množství tekutin!

Hořčík - zajišťuje hladký průběh svalových stahů a umožňuje předávání nervových impulzů

 
Bílkoviny - tvorba a obnova buněk

 
Vitamín B6 - ovlivňuje metabolismus bílkovin, funkci nervového a imunitního systému, tlumí svalové křeče

 
Vitamín C - podporuje tvorbu kolagenu pro pružnost šlach, chrupavek a vaziv

 
Vitamín E - je důležitý pro látkovou výměnu ve svalech

 
 


Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek a  expedujeme do 24hodin Českou poštou a  PPL. Akceptujeme všechny druhy platebních karet a bankovní převod.  Více o expedici a aktuálním doručování  zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.