Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

STRNULOST, NEPRUŽNOST, POHYB BEZ BOLESTI

Produkty, které pomáhají proti ztrátě pružnosti svalů, umožňují lepší pohyb a regeneraci svalů

hanaks--aerobik

"Nejenom při cvičení, např. aerobiku či jiných sportech, kdy je nutné mít pružné tělo, ale i pro snadný a bezbolestný pohyb v běžném životě je nutné mít svaly řádně pružné. Jinak dochází k bolestivému pohybu, ztrátě pružnosti, ohebnosti a svalovému poškození - úrazům. To lze vyřešit samozřejmě pravidelným pohybem, nebo také pomocí tělového mléka s Hanaks Homeopathy informací proti strnulosti a nepružnosti, které se osvědčilo jak při sportu, tak v běžném životě. Doporučuji používat verzi medium preventivně každodenně, při potížích se strnulostí svalů, bolestí a při nepružnosti 3x denně.  Používáním tělových mlék výrazně zvýšíte svou pružnost, ohebnost a zamezíte případnému poškození svalů." Hanak Vera, homeopat

 
   

Cannabis tělové mléko 100ml + Hanak's Homeopathy informace medium PROTI STRNULOSTI A ZTRÁTĚ PRUŽNOSTI

 

Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - FORTE PROTI STRNULOSTI A ZTRÁTĚ PRUŽNOSTI PŘI POTÍŽÍCH, BOLESTI SVALŮ.

 

Lavender krémový sprchový gel 100 ml + Hanak's Homeopathy informace - medium PRO REGENERACI PO SPORTOVNÍM VÝKONU

"DOPORUČUJI PREVENTIVNĚ PROTI STRNULOSTI A ZTRÁTĚ PRUŽNOSTI, pro lepší ohebnost a pružnost svalů ." Hanáková Věra, homeopat.   Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové …

 

"DOPORUČUJI PROTI STRNULOSTI A ZTRÁTĚ PRUŽNOSTI PŘI POTÍŽÍCH, BOLESTI SVALŮ.., pro lepší ohebnost, pružnost a regeneraci svalů ." Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové …

 

"DOPORUČUJI PRO REGENERACI PO SPORTOVNÍM VÝKONU." Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí …

     
690 Kč
  490 Kč
  490 Kč
 
 
 

Nezapomínejte na důkladnou detoxikaci organismu, především ledvin, které zajišťují zdravé klouby...

 

CASTANUM - sprchový gel 200ml + Hanak's Homeopathy informace - forte pro účinnou detoxikaci PROTI BOLESTI - LEDVIN, KLOUBŮ, POHYBOVÉHO APARÁTU

Cena:  3 000 Kč
DOPORUČUJI: "CASTANUM - sprchový gel, který připravuji s informací pro účinnou detoxikaci PROTI BOLESTI - LEDVIN, KLOUBŮ, POHYBOVÉHO APARÁTU.: …
 

Sprchový tel Castanum s informací pro:

castanum-sprchovy-gel

- ROZPOUŠTĚNÍ A ODSTRANĚNÍ PÍSKU A KAMENŮ V LEDVINÁCH A MOČOVÝCH CESTÁCH


- ODSTRANĚNÍ INFEKCE MOČOVÝCH CEST

- POSÍLENÍ PSYCHIKY

- OČISTU POHYBOVÉHO APARÁTU - ODSTRANĚNÍ BOLESTI KLOUBŮ - LEPŠÍ POHYBLIVOST, LÉČBA TENISOVÉHO LOKTE

- ZLEPŠENÍ ČINNOSTI MOČOVÉHO  ÚSTROJÍ

- POMOC K LEPŠÍ PSYCHICKÉ POHODĚ


Čisté ledviny zaručují dobrou náladu.

Pomáhá proti úzkosti a bolesti. Současně také léčí klouby. Zajišťuje pohyb bez bolesti. Unikátní mnohakomponentní sprchový gel.

Doporučuji všem pro pravidelné vyčištění ledvin a močových cest, především dospělým ve věku od 20 let k pravidelné detoxikaci ledvin a pohybového aparátu.
 

jak poznáme oslabené ledviny?

25.01.2015, 18:19 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 4957

 Pokud jsou ledviny oslabeny, dochází k ukládání toxických látek do krevního oběhu, do svalů, kloubů i kůže. Následkem oslabených ledvin je pak vysoký krevní tlak, bolest hlavy, zvápenatění tepen, vznik křečových žil a hemeroidů.


Oslabené ledviny vedou k revmatismu. Jsou příčinou svalových a kloubních potíží, zánětů kloubů a k dalším nepříznivým změnám v kloubech.
Oslabené ledviny výrazně zhoršují zrak. Také padání vlasů přímo souvisí s oslabenými ledvinami, stejně jako kožní potíže - různé ekzémy a lupénka.
 Oslabené ledviny způsobují také nadměrné zadržování vody v těle, což vede k otokům končetin, kotníků. Nepříjemné jsou také otoky víček a váčky pod očima. Při oslabených ledvinách se dostavují také různé formy deprese, strachy, obavy a úzkosti. Člověk je ostýchavý a ztrácí odvahu. Bojí se selhání, velmi těžce zvládá každodenní životní zátěž.

Energie člověka s oslabenými ledvinami je minimální. Necítí životní teplo, ztrácí chuť do života. Převažuje únava a deprese. U žen je výrazným ukazatelem oslabených ledvin neplodnost.
Pro zachování zdraví doporučuji alespoň 1x ročně provést důkladnou detoxikaci ledvin a močového ústrojí. Zlepší se oči - zrak, vlasy, kůže, klouby, svaly, žíly a zvýší se psychická odolnost a radost ze života.  

Celý článek...

Padání vlasů lze zastavit detoxikací

04.07.2014, 23:08 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 4443

Pokud jsou vlasy slabé a padají, je nutné vyčistit ledviny a tím posílit jejich činnost. Čisté ledviny jsou zárukou krásných vlasů. Pokud jsou ovšem Vaše ledviny oslabeny, padání vlasů je na denním pořádku. Doporučuji alespoň jednou ročně detoxikaci ledvin.

Celý článek...

Oslabené ledviny způsobují bolest svalů a kloubů, vysoký krevní tlak, bolest hlavy a další potíže

26.06.2014, 22:04 , Hanak Vera, homeopat | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 4438

Pokud jsou ledviny oslabeny, dochází k ukládání toxických látek do krevního oběhu, do svalů, kloubů i kůže. Následkem oslabených ledvin je pak vysoký krevní tlak, bolest hlavy, zvápenatění tepen, vznik křečových žil a hemeroidů.
Oslabené ledviny vedou k revmatismu. Jsou příčinou svalových a kloubních potíží, zánětů kloubů a k dalším nepříznivým změnám v kloubech.
Oslabené ledviny výrazně zhoršují zrak. Také padání vlasů přímo souvisí s oslabenými ledvinami, stejně jako kožní potíže - různé ekzémy a lupénka.
 Oslabené ledviny způsobují také nadměrné zadržování vody v těle, což vede k otokům končetin, kotníků. Nepříjemné jsou také otoky víček a váčky pod očima...
 

Celý článek...

Výživa svalů

Dostatečné množství tekutin!

Hořčík - zajišťuje hladký průběh svalových stahů a umožňuje předávání nervových impulzů

 
Bílkoviny - tvorba a obnova buněk

 
Vitamín B6 - ovlivňuje metabolismus bílkovin, funkci nervového a imunitního systému, tlumí svalové křeče

 
Vitamín C - podporuje tvorbu kolagenu pro pružnost šlach, chrupavek a vaziv

 
Vitamín E - je důležitý pro látkovou výměnu ve svalech

 
 


Vše skladem, dodání do 24-48 hodin.

E-shop - prestižní léčba, homeopatika

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

POMOC PŘÁTELŮM


Máte nějaké své přátele, kteří potřebují pomoci? Pokud ano, můžete zde zadat jejich e-maily a já vám pošlu dárek - Ebook zdarma a další tajemství homeopatie pro zdraví a krásu.  Napište mi vše od on-line ordinace