Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

STRNULOST, NEPRUŽNOST, POHYB BEZ BOLESTI

Produkty, které pomáhají proti ztrátě pružnosti svalů, umožňují lepší pohyb a regeneraci svalů

yoga-2587066__340

"Nejenom při cvičení, např. aerobiku či jiných sportech, kdy je nutné mít pružné tělo, ale i pro snadný a bezbolestný pohyb v běžném životě je nutné mít svaly řádně pružné. Jinak dochází k bolestivému pohybu, ztrátě pružnosti, ohebnosti a svalovému poškození - úrazům. To lze vyřešit samozřejmě pravidelným pohybem, nebo také pomocí tělového mléka s Hanaks Homeopathy informací proti strnulosti a nepružnosti, které se osvědčilo jak při sportu, tak v běžném životě. Doporučuji používat verzi medium preventivně každodenně, při potížích se strnulostí svalů, bolestí a při nepružnosti 3x denně.  Používáním tělových mlék výrazně zvýšíte svou pružnost, ohebnost a zamezíte případnému poškození svalů." Hanak Vera, homeopat

 
   

Cannabis tělové mléko 100ml + Hanak's Homeopathy informace medium PROTI STRNULOSTI A ZTRÁTĚ PRUŽNOSTI

 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - FORTE PROTI STRNULOSTI A ZTRÁTĚ PRUŽNOSTI PŘI POTÍŽÍCH, BOLESTI SVALŮ.

 

Lavender krémový sprchový gel 100 ml + Hanak's Homeopathy informace - medium PRO REGENERACI PO SPORTOVNÍM VÝKONU

"DOPORUČUJI PREVENTIVNĚ PROTI STRNULOSTI A ZTRÁTĚ PRUŽNOSTI, pro lepší ohebnost a pružnost svalů ." Hanáková Věra, homeopat.   Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové …

 

"DOPORUČUJI PROTI STRNULOSTI A ZTRÁTĚ PRUŽNOSTI PŘI POTÍŽÍCH, BOLESTI SVALŮ.., pro lepší ohebnost, pružnost a regeneraci svalů ." Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové …

 

"DOPORUČUJI PRO REGENERACI PO SPORTOVNÍM VÝKONU." Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí …

     
690 Kč
  490 Kč
  490 Kč
Vyprodáno
 
Vyprodáno
 
Vyprodáno
 

Nezapomínejte na důkladnou detoxikaci organismu, především ledvin, které zajišťují zdravé klouby...

Detoxikační gel mi pomohl odstranit bolesti ledvin

17.10.2019, 21:56 , pacienti hanaks-homeopathy | Počet zobrazení: 555

Používala jsem detoxikační gel Castanum a tělové mléko pro detoxikaci 2 měsíce. Nejprve jsme cítila úlevu mírnou, tak jsem s detoxikací pokračovala. Další měsíc jsem si vyléčila vnitřní záněty a pak jsem již žádné potíže s ledvinami neměla. Zlepšila se mi i pleť a vlasy. Maminka si toho všimla, tak jsem měla velkou radost, že je to vidět. 

Celý článek...

jak poznáme oslabené ledviny?

25.01.2015, 18:19 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 7699

 Pokud jsou ledviny oslabeny, dochází k ukládání toxických látek do krevního oběhu, do svalů, kloubů i kůže. Následkem oslabených ledvin je pak vysoký krevní tlak, bolest hlavy, zvápenatění tepen, vznik křečových žil a hemeroidů.


Oslabené ledviny vedou k revmatismu. Jsou příčinou svalových a kloubních potíží, zánětů kloubů a k dalším nepříznivým změnám v kloubech.


Oslabené ledviny výrazně zhoršují zrak.

Také padání vlasů přímo souvisí s oslabenými ledvinami, stejně jako kožní potíže - různé ekzémy a lupénka.


 Oslabené ledviny způsobují také nadměrné zadržování vody v těle, což vede k otokům končetin, kotníků.

Nepříjemné jsou také otoky víček a váčky pod očima. Při oslabených ledvinách se dostavují také různé formy deprese, strachy, obavy a úzkosti. Člověk je ostýchavý a ztrácí odvahu. Bojí se selhání, velmi těžce zvládá každodenní životní zátěž.

 

 

Energie člověka s oslabenými ledvinami je minimální. Necítí životní teplo, ztrácí chuť do života. Převažuje únava a deprese. U žen je výrazným ukazatelem oslabených ledvin neplodnost.
Pro zachování zdraví doporučuji důkladnou homeopatickou detoxikace PHDR86.

Zlepší se oči - zrak, vlasy, kůže, klouby, svaly, žíly a zvýší se psychická odolnost a radost ze života.  

Celý článek...

Padání vlasů lze zastavit detoxikací

04.07.2014, 23:08 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 6533

Pokud jsou vlasy slabé a padají, je nutné vyčistit ledviny a tím posílit jejich činnost. Čisté ledviny jsou zárukou krásných vlasů. Pokud jsou ovšem Vaše ledviny oslabeny, padání vlasů je na denním pořádku. Doporučuji používat příjemnou homeoptickou detoxikaci PHDR86.

Celý článek...

Oslabené ledviny způsobují bolest svalů a kloubů, vysoký krevní tlak, bolest hlavy a další potíže

26.06.2014, 22:04 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 7926

Pokud jsou ledviny oslabeny, dochází k ukládání toxických látek do krevního oběhu, do svalů, kloubů i kůže. Následkem oslabených ledvin je pak vysoký krevní tlak, bolest hlavy, zvápenatění tepen, vznik křečových žil a hemeroidů.
Oslabené ledviny vedou k revmatismu. Jsou příčinou svalových a kloubních potíží, zánětů kloubů a k dalším nepříznivým změnám v kloubech.
Oslabené ledviny výrazně zhoršují zrak. Také padání vlasů přímo souvisí s oslabenými ledvinami, stejně jako kožní potíže - různé ekzémy a lupénka.
 Oslabené ledviny způsobují také nadměrné zadržování vody v těle, což vede k otokům končetin, kotníků. Nepříjemné jsou také otoky víček a váčky pod očima...
 

Celý článek...

Výživa svalů

Dostatečné množství tekutin!

Hořčík - zajišťuje hladký průběh svalových stahů a umožňuje předávání nervových impulzů

 
Bílkoviny - tvorba a obnova buněk

 
Vitamín B6 - ovlivňuje metabolismus bílkovin, funkci nervového a imunitního systému, tlumí svalové křeče

 
Vitamín C - podporuje tvorbu kolagenu pro pružnost šlach, chrupavek a vaziv

 
Vitamín E - je důležitý pro látkovou výměnu ve svalech

 
 


UPOZORNĚNÍ: Ráda se vám budu věnovat na NOVÉM WEBU. Homeopatická poradna zdarma, produkty, homeoptické léky a vše další od Hanaks Homeopathy je nyní určeno JEN REGISTROVANÝM.  ZDE SE ZAREGISTRUJTE.

 

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.