Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

STREPTOKOK

Pro účinnnou likvidaci streptokoků a stafylokoků způsobující záněty, chřipky, kožní potíže (boláky) po celém těle,  dýchací a další potíže je nutná důkladá detoxikace organismu.  

 

CASTANUM - sprchový gel 200ml forte pro ÚČINNOU DETOXIKACI ORGANISMU - streptokoky, stafylokoky

DOPORUČUJI: "CASTANUM - sprchový gel, který připravuji s informací pro ÚČINNOU DETOXIKACI ORGANISMU - streptokoky, stafylokoky" Hanáková Věra, homeopat   Krémový sprchový gel s extraktem z kaštanu koňského Jemný přípravek osobní hygieny, vhodný k mytí …

 
3 000 Kč
Vyprodáno
 
 

DETOX tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace DETOX PHDR 86 - forte na 2 měsíce

"DOPORUČUJI PRO ÚČINNOU DETOXIKACI ORGANISMU." Hanáková Věra, homeopat. Detox tělové mléko s kokosovým olejem a panthenolem 50 ml Obsahuje ošetřující olejové komponenty v jemné emulzi, které jsou ještě doplněny o kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku …

 
690 Kč
Vyprodáno
 

UPOZORNĚNÍ: Ráda se vám budu věnovat na NOVÉM WEBU. Homeopatická poradna zdarma, produkty, homeoptické léky a vše další od Hanaks Homeopathy je nyní určeno JEN REGISTROVANÝM.  ZDE SE ZAREGISTRUJTE.

 

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.