Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Strach, nedůvěra, apatie? Získejte radost, důvěru a rovnováhu nad svým životem.

Tělové mléko od hanaks-homeopathy.cz - Rychlé řešení proti strachu, nedůvěře, apatii. Rychlé řešení pro získání rovnováhy nad svým životem.

original-hanaks-homeopathy--c-1991

Pokud jsme plni strachu a obav, že náš zdravotní stav není možné změnit, že neexistuje žádné řešení našeho zdravotního stavu, jsme plni nedůvěry vůči těm, kteří se nám snaží pomoci, nebo nevěříme již v žádnou účinnou léčbu, bojíme se nemoci, bojíme se cokoliv podnikout... tak nám pomůže tělové mléko k odstranění těchto negativních stavů mysli (strach, nedůvěra, apatie). Toto tělové mléko nám nevyléčí naše nemoci, ale odstranít strach, díky kterému se neléčíme. Je to základ pro uzdravení, je to energie pro AKCI - pro akci k uzdravení. Odstraníme tak všechny vnitřní bloky, které nám brání se začít léčit.  Získáte rovnováhu nad svým životem.

Strach, obava, nedůvěra - to vše nám jenom brání objevit a najít nové možnosti pro vyléčení i takových nemocí, které již dávno považujeme za nevyléčitelné a se kterými se pokoušíme již celou řadu let žít a smířit se s omezeními, které nám tyto nemoci přinášeji.

Nenechejte se omezovat nemocemi, strachy, předsudky, nedůvěrou

hanaks-homeopathy

Udělejte první krok sami pro sebe. Vyzkoušejte tělové mléko (viz. foto), které Vám pomůže zvládnou limitující omezení. Nebudete již paralyzováni svými negativními postoji k léčení a budete tak připraveni k léčbě svých zdravotních potíží. Je to otázka vlastní rozhodnutí a pokud Vám v tuto chvíli brání různé obavy...., tak je toto tělové mléko skvělým pomocníkem k tomu -  jak začít, jak změnit svůj postoj z neléčení k léčení.

Homeopatické informace Vám dodají energii pro vyléčení - sílu začít se léčit a rovnováhu nad svým životem.

energie

Budete mít svou vlasní podporu pro vyléčení. Získáte opětovně novou chuť začít, nebudou Vás trápit strachy a různá omezení. Obavy a předsudky se rozplynou jako pára nad hrncem. Radost z přicházejících nových možností léčby bude větší, než smutek a špatné zkušenosti z minulosti. Prostě díky tomu MŮŽETE BEZ OBAV ZAČÍT A KROK ZA KROKEM BÝT ZDRAVĚJŠÍ, KRÁSNĚJŠÍ, VITÁLNĚJŠÍ, RADOSTNĚJŠÍ, ŠŤASTNĚJŠÍ...

 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte proti STRACHU, NEDŮVĚŘE, APATII - PRO RADOST, DŮVĚRU...

"DOPORUČUJI PROTI STRACHU, NEDŮVĚŘE, APATII, PRO ZÍSKÁNÍ RADOSTI, DŮVĚRY - SCHOPNOSTI ZAČÍT SE LÉČIT. Toto tělové mléko Vám pomůže zbavit se obav z nemoci, různých předsudků a strachů. Je bez vedlejších účinků, dermatologicky testované, maximálně bezpečné a příjemné." …

 
490 Kč
 

Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek a  expedujeme do 24hodin Českou poštou a  PPL. Akceptujeme všechny druhy platebních karet a bankovní převod.  Více o expedici a aktuálním doručování  zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.