Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Strach, nedůvěra, apatie? Získejte radost, důvěru a rovnováhu nad svým životem.

Tělové mléko od hanaks-homeopathy.cz - Rychlé řešení proti strachu, nedůvěře, apatii. Rychlé řešení pro získání rovnováhy nad svým životem.

original-hanaks-homeopathy--c-1991

Pokud jsme plni strachu a obav, že náš zdravotní stav není možné změnit, že neexistuje žádné řešení našeho zdravotního stavu, jsme plni nedůvěry vůči těm, kteří se nám snaží pomoci, nebo nevěříme již v žádnou účinnou léčbu, bojíme se nemoci, bojíme se cokoliv podnikout... tak nám pomůže tělové mléko k odstranění těchto negativních stavů mysli (strach, nedůvěra, apatie). Toto tělové mléko nám nevyléčí naše nemoci, ale odstranít strach, díky kterému se neléčíme. Je to základ pro uzdravení, je to energie pro AKCI - pro akci k uzdravení. Odstraníme tak všechny vnitřní bloky, které nám brání se začít léčit.  Získáte rovnováhu nad svým životem.

Strach, obava, nedůvěra - to vše nám jenom brání objevit a najít nové možnosti pro vyléčení i takových nemocí, které již dávno považujeme za nevyléčitelné a se kterými se pokoušíme již celou řadu let žít a smířit se s omezeními, které nám tyto nemoci přinášeji.

Nenechejte se omezovat nemocemi, strachy, předsudky, nedůvěrou

hanaks-homeopathy

Udělejte první krok sami pro sebe. Vyzkoušejte tělové mléko (viz. foto), které Vám pomůže zvládnou limitující omezení. Nebudete již paralyzováni svými negativními postoji k léčení a budete tak připraveni k léčbě svých zdravotních potíží. Je to otázka vlastní rozhodnutí a pokud Vám v tuto chvíli brání různé obavy...., tak je toto tělové mléko skvělým pomocníkem k tomu -  jak začít, jak změnit svůj postoj z neléčení k léčení.

Homeopatické informace Vám dodají energii pro vyléčení - sílu začít se léčit a rovnováhu nad svým životem.

energie

Budete mít svou vlasní podporu pro vyléčení. Získáte opětovně novou chuť začít, nebudou Vás trápit strachy a různá omezení. Obavy a předsudky se rozplynou jako pára nad hrncem. Radost z přicházejících nových možností léčby bude větší, než smutek a špatné zkušenosti z minulosti. Prostě díky tomu MŮŽETE BEZ OBAV ZAČÍT A KROK ZA KROKEM BÝT ZDRAVĚJŠÍ, KRÁSNĚJŠÍ, VITÁLNĚJŠÍ, RADOSTNĚJŠÍ, ŠŤASTNĚJŠÍ...

 

Vyhledat podle

Název:
 
 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte proti STRACHU, NEDŮVĚŘE, APATII - PRO RADOST, DŮVĚRU...

"DOPORUČUJI PROTI STRACHU, NEDŮVĚŘE, APATII, PRO ZÍSKÁNÍ RADOSTI, DŮVĚRY - SCHOPNOSTI ZAČÍT SE LÉČIT. Toto tělové mléko Vám pomůže zbavit se obav z nemoci, různých předsudků a strachů. Je bez vedlejších účinků, dermatologicky testované, maximálně bezpečné a příjemné." …

 
490 Kč
Vyprodáno
 

NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.