Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

POMOČOVÁNÍ

Noční pomočování dětí

Problémy, které zasahují děti, které spí velmi tvrdě, a i když je rodiče v noci probudí na čůrání, stejně se v noci pomočí. Pomočování trápí však také velmi citlivé, nesmělé  a zodpovědné děti. Tyto děti se většinou počůrají již v první fázi noci. Ve všech případech se nám,  více než užívání homepatických léků, osvědčilo tělové mléko Cannabis s informací proti nočnímu pomočování. Je příjemné a dětem se líbí. Mléko jim poskytne před spaním psychickou podporu a pomoc proti nepříjemnému problému s nočním pomočováním. 

 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte proti NOČNÍMU POMOČOVÁNÍ

"DOPORUČUJI PROTI NOČNÍMU POMOČOVÁNÍ ." Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient a napomáhá pokožku …

 
690 Kč
Vyprodáno
 

UPOZORNĚNÍ: Ráda se vám budu věnovat na NOVÉM WEBU. Homeopatická poradna zdarma, produkty, homeoptické léky a vše další od Hanaks Homeopathy je nyní určeno JEN REGISTROVANÝM.  ZDE SE ZAREGISTRUJTE.

 

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.