Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

POMOČOVÁNÍ

Noční pomočování dětí

Problémy, které zasahují děti, které spí velmi tvrdě, a i když je rodiče v noci probudí na čůrání, stejně se v noci pomočí. Pomočování trápí však také velmi citlivé, nesmělé  a zodpovědné děti. Tyto děti se většinou počůrají již v první fázi noci. Ve všech případech se nám,  více než užívání homepatických léků, osvědčilo tělové mléko Cannabis s informací proti nočnímu pomočování. Je příjemné a dětem se líbí. Mléko jim poskytne před spaním psychickou podporu a pomoc proti nepříjemnému problému s nočním pomočováním. 

 

Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte proti NOČNÍMU POMOČOVÁNÍ

"DOPORUČUJI PROTI NOČNÍMU POMOČOVÁNÍ ." Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient a napomáhá pokožku …

 
690 Kč
 

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz