Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

PARAZITI, očista od parazitů, proti klíšťatům a komárům

Jak se vyléčit rychle a bezpečně? Očista od parazitů - pomocí příjemné homeopatické detoxikace

logo--hanaks-pro-umistneni-na-web

Také Vás děsí pomyšlení na všemožné "potvůrky" v našem organismu?

MÁM PRO VÁS PŘÍJEMNĚJŠÍ ŘEŠENÍ JAK SI VYČISTIT TĚLO OD PARAZITŮ. A že jich je! Dle odborníků z Institutu parazitických onemocnění se to týká většiny obyvatel. Tak rychle PRYČ S NIMI, NEŽ ZPŮSOBÍ ZÁVAŽNÉ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE!
Případných parazitů v organismu se zbavíte příjemnou homeopatickou detoxikací krok za krokem. Tím se zbavíte parazitů uvnitř organismu.No a navíc tip pro Vás na léto. Pokud Vás štípou komáři a také máte často přisátá klíšťata, pak během letního období používejte každý den toto speciální tělové mléko, které bezpečně a bez vedlejších účinků zajistí to, že nebudete pro komáry  a klíšťata přitažliví - jednoduše se Vám vyhnou a najdou si jiného hostitele.  

Tělové mléko bezpečně chrání před komáry a klíšťaty

15.06.2017, 23:15 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 129

Tělové mléko, připravené pro bezpečnou ochranu před komáry a klíšťaty s hanaks-homeopathy informací pro děti i dospělé je příjemné, krásně voní a neobsahuje žádné nebezpečné nebo toxické látky. Je bez vedlejších účinků, mohou  toto tělové mléko používat děti, dospělí, těhotné i kojící ženy. Aplikuje se malém množství na pokožku. Jedno balení vydrží při každodenním používání cca 2 měsíce.

Jedna lahvička Vás bezpečně ochrání během celého léta. Použijete kdykoliv budete potřebovat. Lékovka je vhodná i pro cestování a měla by být součástí Vaší kabelky po celé léto.

Celý článek...

 

Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PRO ÚČINNOU OCHRANU PROTI KOMÁRŮM A KLÍŠŤATŮM

Cena:  490 Kč
"DOPORUČUJI PRO ÚČINNOU OCHRANU PROTI KOMÁRŮM A KLÍŠŤATŮM." Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko …
 

Stáhněte si dárek E-book - rychlá pomoc pro vyléčení

 

Jak vyléčit akné, ekzémy, záněty, opary, nachlazení, kašel, rýmu, depresi, padání vlasů, neplodnost, alergii a další potíže? Jaká homeopatická léčba je nejlepší? Které homeopatické léky užívat, jak se zbavit parazitů, HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE... a další informace včetně dárku ZDARMA

Stáhnout zdarma zde


Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz