Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

OPAR - Herpes simplex

Rychlá a úspěšná homeopatická léčba oparu na rtu (Herpes simplex virus1)

homeopaticka-lecba-oparu-herpes-simplex

„Herpes simplex virus 1 -  opar na rtu, s typickými puchýřky na přechodu kůže a sliznice.

DOPORUČUJI: "Pro úspěšnou homeopatickou  léčbu oparu je velmi vhodné tělové mléko s komplexem hanaks-homeopathy informací proti oparu. Pomáhá odstranit pálení, svědění, pomáhá odstranit výsev pustulí. Velmi příjemným způsobem dokáže pomoci odstranit opar.  

Opar se ovšem rád vrací, protože viru HSV se zbavuje velmi těžce, většinou přežívá v nervových gangliích ve formě „skryté infekce". Proto je součástí léčby velmi důležitá důkladná detoxikace organismu pomocí homeopatického detoxu proti oparům.

Doporučuji tedy  zařadit do každodenní hygieny homeopatický detox proti oparům a také používat  tělové mléko proti vyčerpání, protože právě tvorba oparů je signálem vyčerpání, přepracování,přetíženosti organismu toxickými látkami a oslabenosti organismu.

Jaká homeopatika na opary?

Homeopatika na opar? Více nám pomohlo tělové mléko hanaks-homeopathy proti oparům

13.01.2016, 21:55 , pacienti hanaks-homeopathy | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 3378

Na opar již používáme zásadně tělové mléko forte proti oparům v hnědé lahvičce. Pomohlo nám více, než homeopatické léky na opary. Potíráme si mlékem kolem oparu, ale i celou tvář, moc se nám Vaše mléko líbí, je po něm velice hezká pleť.  Homeopatický detox proti oparům nám asi nejvíc pomohl v tom, že od té doby, co jsme ho použily, tak už se nám opar nevrátil

Celý článek...

Proti oparům pomáhá speciální detox - gel a tělové mléko

01.04.2019, 22:30 , pacienti hanaks-homeopathy | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 535

Dobrý den,paní Hanáková, předem bych Vám chtěla poděkovat za zaslané mléko a detox proti oparům. Musím opravdu jen chválit, od té doby, co Vaše produkty  užívám, nemám žádný opar, a to se mi do nedávna dělaly dva do týdne. Opravdu žasnu a přiznávám, že jsem nevěřila, že na opary něco zabírá, protože já jsem vyzkoušela, co se dalo, včetně léků od lékaře. Blanka Nedvědická

Celý článek...

 
 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + komplex Hanak's Homeopathy informací forte: účinná léčba PROTI OPARŮM (Herpes simplex virus 1)

 

Homeopatický detox PROTI OPARŮM: CASTANUM - sprchový gel 200ml + komplex Hanak's Homeopathy informací forte: účinná léčba oparů (Herpes simplex)

Pomoc proti oparu(Hepres simplex) jak v prevenci, tak v případě, kdy jsou již viditelné pustulky. Pomáhá odstranit malé svědivé pustulky s obsahem žluté tekutiny. Zklidňuje a pomáhá léčit …

 

Pomoc proti oparům (Hepres simplex) jak v prevenci, tak v případě, kdy jsou již viditelné pustulky. Používá se pro důkladné vyčistění organismu, aby se opar nevracel opakovaně zpět. …

   
490 Kč
  3 000 Kč
 
 

Opar na rtech - jednoduše potřete a růst se zastaví...

 

Jaké mají zkušenosti pacienti hanaks-homeopathy s léčbou oparu na rtu?

 

...náhodou" jsem k nákupu také přihodila mléčko na opary. OMLOUVÁM se, že jsem pochybovala, ...

V sobotu se mi začal opět klubat opar a potřela jsem si místo Vaším mléčkem a pochybovala, že to zabere ( homeopatika, která na to užívám jsem nechala vnučce-měla neštovice a nové jsem si, lajdačka, nekoupila).

Šla jsem se psama ven a byla cca 30 min venku a při návratu jsem zjistila, že opar se mi přestal klubat!!!!! 

 

On-line homeopatická poradna ZDARMA.

homeopaticka-poradna---pomoc-zdarma

Jednoduše napište co Vás trápí a s čím Vám mohu pomoci. Poradím Vám co je pro Vás nejlepší pro vyřešení Vašich konkrétních potíží, co se nejvíce osvědčilo a co tedy pomůže i Vám. Poradna je diskrétní a zdarma. Můžete tak mít jen to nejosvědčenější, co již 28 let pomáhá našim spokojeným pacientům.

 

HOMEOPATICKÁ PORADNA ZDARMA - POTŘEBUJETE PORADIT? napište

Jméno  *:
e.mail *:
Zde můžete zcela diskrétně popsat Vás případ, co Vás trápí a odeslat. *:
Potvrďte souhlas (ID4) *:Potvrzuji tímto dobrovolný a výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů. Souhlas uděluji na stránkách http://www.hanaks-homeopathy.cz/homeopaticka-poradna/ Věre Hanákové, odborné homeopatické poradkyni s 28letou praxí, která bude zpracovávat mé osobní údaje (jméno, e.mail, fyzickou a psychickou kondici) v souladu se zásadami ochrany osobních údajů a za účelem odborného homeopatického poradenství a zasílání informací pro zdraví, krásu a vitalitu. Plné znění ochrany osobních údajů: http://www.hanaks-homeopathy.cz/obchodni-podminky/ochrana-osobnich-udaju/
 

S vašimi osobními údaji je nakládáno v souladu s platnou českou legislativou. Svůj souhlas poskytujete dobrovolně a můžete ho kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu.

Jaký je výsledek  - *
 

AKCE 30% SLEVA NA CHYTRÉ PĚNY a PSYCHICKOU POHODU platí do vyprodání.

Vše skladem, zítra u Vás.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.