Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

OPAR - Herpes simplex

Rychlá a úspěšná homeopatická léčba oparu na rtu (Herpes simplex virus1)

homeopaticka-lecba-oparu-herpes-simplex

„Herpes simplex virus 1 -  opar na rtu, s typickými puchýřky na přechodu kůže a sliznice.

DOPORUČUJI: "Pro úspěšnou homeopatickou  léčbu oparu je velmi vhodné tělové mléko s komplexem hanaks-homeopathy informací proti oparu. Pomáhá odstranit pálení, svědění, pomáhá odstranit výsev pustulí. Velmi příjemným způsobem dokáže pomoci odstranit opar.  

Opar se ovšem rád vrací, protože viru HSV se zbavuje velmi těžce, většinou přežívá v nervových gangliích ve formě „skryté infekce". Proto je součástí léčby velmi důležitá důkladná detoxikace organismu pomocí homeopatického detoxu proti oparům.

Doporučuji tedy  zařadit do každodenní hygieny homeopatický detox proti oparům a také používat  tělové mléko proti vyčerpání, protože právě tvorba oparů je signálem vyčerpání, přepracování,přetíženosti organismu toxickými látkami a oslabenosti organismu.

Jaká homeopatika na opary?

Homeopatika na opar? Více nám pomohlo tělové mléko hanaks-homeopathy proti oparům

13.01.2016, 21:55 , pacienti hanaks-homeopathy | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 3470

Na opar již používáme zásadně tělové mléko forte proti oparům v hnědé lahvičce. Pomohlo nám více, než homeopatické léky na opary. Potíráme si mlékem kolem oparu, ale i celou tvář, moc se nám Vaše mléko líbí, je po něm velice hezká pleť.  Homeopatický detox proti oparům nám asi nejvíc pomohl v tom, že od té doby, co jsme ho použily, tak už se nám opar nevrátil

Celý článek...

Proti oparům pomáhá speciální detox - gel a tělové mléko

01.04.2019, 22:30 , pacienti hanaks-homeopathy | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 640

Dobrý den,paní Hanáková, předem bych Vám chtěla poděkovat za zaslané mléko a detox proti oparům. Musím opravdu jen chválit, od té doby, co Vaše produkty  užívám, nemám žádný opar, a to se mi do nedávna dělaly dva do týdne. Opravdu žasnu a přiznávám, že jsem nevěřila, že na opary něco zabírá, protože já jsem vyzkoušela, co se dalo, včetně léků od lékaře. Blanka Nedvědická

Celý článek...

 
 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + komplex Hanak's Homeopathy informací forte: účinná léčba PROTI OPARŮM (Herpes simplex virus 1)

 

Homeopatický detox PROTI OPARŮM: CASTANUM - sprchový gel 200ml + komplex Hanak's Homeopathy informací forte: účinná léčba oparů (Herpes simplex)

Pomoc proti oparu(Hepres simplex) jak v prevenci, tak v případě, kdy jsou již viditelné pustulky. Pomáhá odstranit malé svědivé pustulky s obsahem žluté tekutiny. Zklidňuje a pomáhá léčit …

 

Pomoc proti oparům (Hepres simplex) jak v prevenci, tak v případě, kdy jsou již viditelné pustulky. Používá se pro důkladné vyčistění organismu, aby se opar nevracel opakovaně zpět. …

   
490 Kč
  3 000 Kč
 
 

Opar na rtech - jednoduše potřete a růst se zastaví...

 

Jaké mají zkušenosti pacienti hanaks-homeopathy s léčbou oparu na rtu?

 

...náhodou" jsem k nákupu také přihodila mléčko na opary. OMLOUVÁM se, že jsem pochybovala, ...

V sobotu se mi začal opět klubat opar a potřela jsem si místo Vaším mléčkem a pochybovala, že to zabere ( homeopatika, která na to užívám jsem nechala vnučce-měla neštovice a nové jsem si, lajdačka, nekoupila).

Šla jsem se psama ven a byla cca 30 min venku a při návratu jsem zjistila, že opar se mi přestal klubat!!!!! 

 

On-line homeopatická poradna ZDARMA.

Potřebujete poradit?

Potřebujete rychlou pomoc?

Chcete, aby se vám co nejdříve ulevilo od potíží?

 

Bojíte se nákazy koronavirem a nevíte jak se chránit? 

Potřebujete rychlou pomoc?

Máte bolesti?

Trápí vás něco jiného?

 

Napište, pomůžeme vám najít dostupné a rychle zabírající homeopatické produkty pro rychle uzdravení, které jsou u nás aktálně k dispozici.

Homeopatie je mnohdy velmi kritizována - některé články na internetu zapomínají uvádět, že se pomocí homeopatie v jiných státech velmi úspěšně daří posilovat imunitu a tedy chránit se před koronavirovou nákazou.

Jen ať víte, že homeopatie má celou řadu antivirotických léků včetně  léků na pneumonii, což je nejčastější projev koronaviru. Homeopatie disponuje obrovskými možnostmi pro získání silné imunity - odolnosti proti nákaze. 

To vše za 28 let praxe víme, tak vám pomáháme.

Faktem je, že dle našich zákonů homeopatie zcela nenahrazuje lékařskou péči, ale přesto ji vhodně doplňuje. 

Určitě nemusíte být bezradní a slepě vyčkávat co bude. Můžete se chránit nejenom respirátory, či speciálními rouškami, ale především každodenně posilovat imunitu a detoxikovat organismus od toxických látek a jedů, které organismus oslabují.

Právě v těchto dnech potřebujete silnou imunitu. Nejosvědčenější produkty najdete zde, nebo pokud potřebujete poradit, tak napište do poradny. 

Přejeme vám především zdraví a případné rychlé vypořádání s nemocí.

 

Hanáková Věra, homeopat, Zakladatelka HANAK'S FAMILY HOMEOPATHY (c) 1991

 

 

HOMEOPATICKÁ PORADNA ZDARMA - POTŘEBUJETE PORADIT? napište

Jméno  *:
e.mail *:
Zde můžete zcela diskrétně popsat Vás případ, co Vás trápí a odeslat. *:
Potvrďte souhlas (ID4) *:Potvrzuji tímto dobrovolný a výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů. Souhlas uděluji na stránkách http://www.hanaks-homeopathy.cz/homeopaticka-poradna/ Věre Hanákové, odborné homeopatické poradkyni s 28letou praxí, která bude zpracovávat mé osobní údaje (jméno, e.mail, fyzickou a psychickou kondici) v souladu se zásadami ochrany osobních údajů a za účelem odborného homeopatického poradenství a zasílání informací pro zdraví, krásu a vitalitu. Plné znění ochrany osobních údajů: http://www.hanaks-homeopathy.cz/obchodni-podminky/ochrana-osobnich-udaju/
 

S vašimi osobními údaji je nakládáno v souladu s platnou českou legislativou. Svůj souhlas poskytujete dobrovolně a můžete ho kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu.

Vyřešte tento matematický problém  + *
 

Váš případ obdrží a odborně Vám poradí:

  

Zakladatelka Hanak's homeopathy  -

Hanáková Věra, homeopat s 28 letou praxí

Poradenství pro udržení fyzické a psychické kondice

Odborné homeopatické poradenství  

Výzkum a vývoj v oblasti přírodních věd od roku 1991

Výzkum a vývoj kosmetiky, která má pozitivní účinky na psychiku, fyzickou výkonnost a zdraví člověka 

 

  

Poradenství je zdarma a nezávazné, prosíme však o trpělivost

logo--hanaks-pro-umistneni-na-web

Rádi se vám budeme věnovat, ale prosíme o vaši trpělivost. Děláme co můžeme a co je v našich silách.

Nyní vám doporučujeme přednostně nejosvědčenější produkty z homeopatie, které jsou výsledkem našich 28 letých zkušeností.   

Zda si u nás něco koupíte, nebo zda se budete léčit je Vaše vlastní rozhodnutí a přání. 

My Vám pouze velmi rádi pomůžeme zorientovat se v tom, co v současné době nejvíce pomáhá proti nákaze koronavirem a jak se můžete sami uzdravit. 

Naše produtky jsou výsledkem 28  leté praxe a mají OKAMŽITOU ÚČINNOST.

Pokud si budete chtít od nás něco koupit

Jednoduše si to vložíte do nákupního košíku a budete trpělivě očekávat e-mail s předfakturou (instrukcemi pro vaši platbu).

Můžete také zavolat asistentce p. Kamile Vaškové, která přijímá objendávky na tel. čísle  722 714 001 v pracovní dny od 8-13hod.     


Doručujeme bez omezení Českou poštou a PPL včetně dobírky do 48hodin Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek více info   zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.