Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

OPAR - Herpes simplex

Rychlá a úspěšná homeopatická léčba oparu na rtu (Herpes simplex virus1)

homeopaticka-lecba-oparu-herpes-simplex

„Herpes simplex virus 1 -  opar na rtu, s typickými puchýřky na přechodu kůže a sliznice.

DOPORUČUJI: "Pro úspěšnou homeopatickou  léčbu oparu je velmi vhodné tělové mléko s komplexem hanaks-homeopathy informací proti oparu. Pomáhá odstranit pálení, svědění, pomáhá odstranit výsev pustulí. Velmi příjemným způsobem dokáže pomoci odstranit opar.  

Opar se ovšem rád vrací, protože viru HSV se zbavuje velmi těžce, většinou přežívá v nervových gangliích ve formě „skryté infekce". Proto je součástí léčby velmi důležitá důkladná detoxikace organismu pomocí homeopatického detoxu proti oparům.

Doporučuji tedy  zařadit do každodenní hygieny homeopatický detox proti oparům a také používat  tělové mléko proti vyčerpání, protože právě tvorba oparů je signálem vyčerpání, přepracování,přetíženosti organismu toxickými látkami a oslabenosti organismu.

Jaká homeopatika na opary?

Homeopatika na opar? Více nám pomohlo tělové mléko hanaks-homeopathy proti oparům

13.01.2016, 21:55 , pacienti hanaks-homeopathy | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 2742

Na opar již používáme zásadně tělové mléko forte proti oparům v hnědé lahvičce. Pomohlo nám více, než homeopatické léky na opary. Potíráme si mlékem kolem oparu, ale i celou tvář, moc se nám Vaše mléko líbí, je po něm velice hezká pleť.  Homeopatický detox proti oparům nám asi nejvíc pomohl v tom, že od té doby, co jsme ho použily, tak už se nám opar nevrátil

Celý článek...

 
 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + komplex Hanak's Homeopathy informací forte: účinná léčba PROTI OPARŮM (Herpes simplex virus 1)

 

Homeopatický detox PROTI OPARŮM: CASTANUM - sprchový gel 200ml + komplex Hanak's Homeopathy informací forte: účinná léčba oparů (Herpes simplex)

Pomoc proti oparu(Hepres simplex) jak v prevenci, tak v případě, kdy jsou již viditelné pustulky. Pomáhá odstranit malé svědivé pustulky s obsahem žluté tekutiny. Zklidňuje a pomáhá léčit …

 

Pomoc proti oparům (Hepres simplex) jak v prevenci, tak v případě, kdy jsou již viditelné pustulky. Používá se pro důkladné vyčistění organismu, aby se opar nevracel opakovaně zpět. …

   
490 Kč
  3 000 Kč
 
 

Opar na rtech - jednoduše potřete a růst se zastaví...

 

Jaké mají zkušenosti pacienti hanaks-homeopathy s léčbou oparu na rtu?

 

...náhodou" jsem k nákupu také přihodila mléčko na opary. OMLOUVÁM se, že jsem pochybovala, ...

V sobotu se mi začal opět klubat opar a potřela jsem si místo Vaším mléčkem a pochybovala, že to zabere ( homeopatika, která na to užívám jsem nechala vnučce-měla neštovice a nové jsem si, lajdačka, nekoupila).

Šla jsem se psama ven a byla cca 30 min venku a při návratu jsem zjistila, že opar se mi přestal klubat!!!!! 

 

HOMEOPATICKÁ PORADNA ON-LINE ZDARMA. NAPIŠTE SVŮJ DOTAZ a získejte odbornou radu jak se vyléčit pomocí homeopatie natrvalo a navíc příjemně a rychle. Zbavíte se bolesti a všech potíží, které Vás trápí.

homeopaticka-poradna---pomoc-zdarma

Homeopatická poradna:

Trendem dnešní doby je léčit se homeopatickými léky. Internet se doslova zaplavil nabídkou homeopatických léků. Sami jste si už určitě některé homeopatické léky vyzkouželi a máte již nějaké své první výsledky. Možná, že nejsou příliš skvělé, protože jste k tomu nedostali žádný ucelený návod, jak se léčit homeoapatií, abyste vyléčili své nemoci natrvalo a neléčili pořád dokola opakované bolesti, záněty, kožní potíže, alergie...Možná, že jen pořád dokola kupujete léky a nepřínáší Vám to očekávaný výsledek.

Ano, nabídka léků je široká, ale proč se léčit pořád dokola homeopatickými léky, proč se nevyléčit natrvalo pomocí nejosvědčenějších příjemných tělových mlék a sprchových gelů s komplexem těch neosvědčenějších homeopatických informací? Jak vyléčit Vaše konkrétní potíže? Vypište formulář pro rychlou pomoc zdarma.  Hanáková Věra, homeopat

 

HOMEOPATICKÁ PORADNA - vypište formulář pro rychlou pomoc zdarma

Jméno  *:
e.mail *:
Popište Váš stav, především Vaši fyzickou a psychickou koncici, jak se cítíte, co Vás trápí, abych Vám mohla pomoci *:
Potvrďte souhlas (ID4) *:Potvrzuji tímto dobrovolný a výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů. Souhlas uděluji na stránkách http://www.hanaks-homeopathy.cz/homeopaticka-poradna/ Věre Hanákové, která bude zpracovávat mé osobní údaje (jméno, e.mail, fyzickou a psychickou kondici) v souladu se zásadami ochrany osobních údajů a za účelem odborného homeopatického poradenství jejich součástí je také zasílání informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter). Plné znění ochrany osobních údajů: http://www.hanaks-homeopathy.cz/obchodni-podminky/ochrana-osobnich-udaju/
 

S vašimi osobními údaji budu nakládat v souladu s platnou českou legislavitou a budu zpracovávat po dobu 5let. Svůj souhlas mi poskytujete dobrovolně, můžete ho kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu.

Pokud jste člověk, kolik je  - *
 

V homeopatické poradně Vám odborně poradí:

   Hanáková Věra, homeopat s 26 letou praxí 

Zakladatelka Hanak's homeopathy (c) 1991

 

  


Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.