Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Právě probíhá příjemné povídání z homeopatické ordinace

  

OČKOVÁNÍ

Pro bezpeční vašeho dítěte i po očkování, pro odstranění následků...

ockovani---hanaks-homeopathy

Tělové mléko, které připravuji pro pacienty s informací pro odstranění následků očkování  - léčí různé dysfunkce imunitního systému způsobené očkováním.  Může se používat také preventivně před očkováním, aby nedocházelo ke komplikacím po očkování. Pokud již k očkování došlo a nastaly komplikace, používá se tělové mléko o obsahu 50ml až do úplného vypotřebování. Současně je nutné detoxikovat tělo - 1x denně použít sprchový gel s informací pro detoxikaci. Je nutné tímto způsobem odstranit z těla toxické látky a posílit tak vlastní obranyschopnost organismu.

 

Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PRO ZMÍRNĚNÍ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ OČKOVÁNÍ

Cena:  690 Kč
"DOPORUČUJI PRO ZMÍRNĚNÍ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ OČKOVÁNÍ SPOLEČNĚ S DŮKLADNOU DETOXIKACÍ" Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s …
 

Následky očkování odstraní tělové mléko a sprchový gel připravený s informací pro detoxikaci

10.01.2014, 21:23 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 2559

Děti po očkování jsou mnohem více náchylnější k různým nemocem a dostavuje se u nich celá řada nemocí a psychických potíží, jako jsou deprese, strach, noční můry, neklid, ale také např. šilhání, koktání, nesoustředěnost, častější infekce.... Pokud se zhorší zdravotní stav, je nutné pomoci dětem opět ke zdraví a radosti. Sprchový gel připravený s informací pro detoxikaci pomůže dětem zbavit se nepříznivých následků po očkování. Posílí jejich organismus, odstraní různé psychické potíže - strachy, deprese, pomůže dětem ke klidu, pohodě, radosti a klidnému spánku....

Celý článek...

 

CASTANUM - sprchový gel 200ml forte + Hanak's Homeopathy informace - forte na 2 měsíce

"DOPORUČUJI PRO ÚČINNOU DETOXIKACI ORGANISMU PO OČKOVÁNÍ." Hanáková Věra, homeopat.   Krémový sprchový gel s extraktem z kaštanu koňského Jemný přípravek osobní hygieny, vhodný k mytí celého těla s podmanivou moderní vůní. Je obohacen o kvalitní extrakt z …

 
3 000 Kč
 

PREVENCE ČI STRACH z očkování, aneb je očkování skutečně tak důležité, jak se jeví?

Každý rodič, kterému se narodilo malé dítko jistě řešil problematiku očkování. A zejména toho povinného. Tématem dnešního článku bude polemika nad skutečností, zdali někdy míra očkování a prevence proti zákeřným nemocem sama nepřerostla chorobnou mez.

V současné době je zcela běžné, aby již pouze několikadenní dítě bylo očkováno kupř. proti zákeřné tuberkulóze. Samozřejmě, ve světě existují miliony případů, kdy je očkování zcela nezbytné, ba dokonce se v určitých případech vykazuje alarmující absence např. v rámci praktické neexistence virostatik proti viru Ebola z čeledi Filoviridae. I přes skutečnost možné pandemie je realita možného nakažení tímto virem způsobující hemoragickou (krvácivou) horečku v našich podmínkách téměř nulová.Podívejme se však na skutečnost očkování našich ratolestí z trochu jiného úhlu. Vezmeme-li v úvahu, že hygiena v dnešní době je na mnohem vyšší úrovni, než bylo v dobách minulých, minimálně na počátku 20. století, jsou přesto naše děti někdy daleko více nemocné, než byli naši dědové a babičky v době svého mládí. A reakce pozorných rodičů? Předejít dalším chorobám preventivním očkováním. Je tohle ovšem správná cesta? Bohužel v některých případech rodičovská “zodpovědnost” přeroste určitou mez a dochází k očkování i proti zdánlivě běžných onemocněním, se kterým by si měl mladý organismus poradit sám.

Nepřerostla už však i samotná hygiena v současné moderní společnosti svoji mez únosnosti? Nežijí malé děti v tak hygienickém prostředí, že jakmile přijdou do méně “dezinfikovaných” prostor školek, škol či městských ulic, je jejich organismus natolik přecitlivělý a zjemnělý, že není schopen reagovat na množství virů a bakterií v ovzduší přirozenou biologickou reakcí? Nad touto otázkou je třeba se zamyslet. Vždyť často od našich prarodičů slýcháváme, že se sami jako malí plazili po zemi, hlíně a trávníku a nebyli tak často nemocní jako jejich očkovaná vnoučata.

Je-li vaše dítko často nemocné, nezoufejte, někdy postačí i větší pohyb na čerstvém vzduchu, aby se mladý organismus stačil adaptovat na “biologicky ztížené” podmínky a přirozeně předcházel vleklým chorobám. A máte-li zájem o větší podporu imunity, a to nejenom vašeho dítěte, ale rovněž sebe samých, určitě nezapomínejte na homeopatii, neboť právě ona je královnou mezi alternativními zdroji, jež na lidský organismus působí svými blahodárnými účinky bez dalších vedlejších účinků.

Autor: Hanaks-homeopathy.cz © HOMEOPATIE zdravější a krásnější.cz ©


Nejoblíbenější detoxikace proti bolesti v akci se slevou 13%

Všechny produkty expedujeme

do 24 hodin.

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.