Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

OČKOVÁNÍ

Homeopatický detox před i po očkování. To nejlepší pro zdraví miminek a malých dětí.

1508921986ockovani---hanaks-homeopathy

Po očkování je velmi důležité děti ochránit a co nejdříve použít homeopatický detox po očkování.

Tak Vaše dítě opětovně získá dobrou fyzickou i psychickou kondici.

Homeopatický BABY DETOX vyplaví z organismu jedovaté látky a posílí imunitu Vašeho dítěte.

Používá se pro děti, které byly očkování Hexavakcinou, vakcinami Prevenar a Synflorix, nebo po vakcíně Priorix (známá jako MMR – Measles, Mumps, Rubella – spalničky, zarděnky, příušnice).  

Očkovací kalendář (povinné i nepovinné očkování) je nastaven na 11 očkování do 18. měsíce věku dítěte, což je skutečně velký zásah i pro silný organismus, natož pro děti.

BABY HOMEOPATICKÝ DETOX se může použít také před očkováním a kdykoliv po očkování. Pomůže z organismu vyloučit jedovaté látky po očkování. Používá se také pro kojence a děti před i po očkování.

 

Předejdete tak zbytečným nepříznivým následkům, změnám chování. Děti po očkování mohou být  neklidné, agresivní, nespavé, může se projevit ekzém, alergie, autismus, porucha vývoje - zpomalení přirozeného psychomotorického vývoje dítěte.  

 

Detoxikací se odstraní z organismu látky, které v organismu způsobují závažné zdravotní potíže.

 

Jedná se především o hliník, který se přidává ve formě hydroxidu hlinitého a fosforečnanu hlinitého do vakcín kojencům a malým dětem. Extrémně nebezpečná je také jedovatá rtuť (vakcína proti chřipce a antibiotika)

 

HOMEOPATICKÝ BABY DETOX ODSTRANÍ NÁSLEDKY OČKOVÁNÍ.
POUŽIVÁ SE malé množství tělového mléka 3x denně na bříško kojenců (dětí) a BABY LÁZEŃ 1x denně. Kapka olejové lázně se nanese pomocí houbičky na tělo a nechá minutku působit.

Poté se může spláchnout. Je bez vedlejších účinků, jemný k dětské pokožce. Oblíbený u miminek a malých dětí, ovšem mohou tuto detoxikaci používat i velké děti. 

Následky očkování odstraní HOMEOPATICKÝ BABY DETOX

Děti po očkování jsou mnohem více náchylnější k různým nemocem a dostavuje se u nich celá řada nemocí a psychických potíží, jako jsou deprese, strach, noční můry, neklid, ale také např. šilhání, koktání, nesoustředěnost, častější infekce....

Pokud se zhorší zdravotní stav, je nutné pomoci dětem opět ke zdraví a radosti. Sprchový gel připravený s informací pro detoxikaci pomůže dětem zbavit se nepříznivých následků po očkování. Posílí jejich organismus, odstraní různé psychické potíže - strachy, deprese, pomůže dětem ke klidu, pohodě, radosti a klidnému spánku....

Je to sice dražší gel, ale pro děti velmi příjemný a účinný. Bez vedlejších účinků - zcela bezpečný.

Doporučuji nejlépe již před očkováním a po očkování provést jednu detoxikační kůru pomocí sprchového gelu s komplexem hanaks-homeopathy nformací pro detoxikaci a tělového mléka s komplexem hanaks-homeopathy informací pro odstranění následků po očkování.


Tyto dva produkty (sprchový gel a tělové mléčko) dětem pomohou dostat se z potíží velmi rychle a bezpečně.  

   

Co píšete o očkování? - Vaše zkušenosti

Před měsícem byl vnuk na očkování (věk19 měsíců), měl po něm silné reakce,připomínající epileptické záchvaty, skončil v nemocnici.Na EEg nebylzjištěn žádný neurologický nález.

 

Dobrý den, mám vnoučka. Má problém s usínáním a klidným spánkem. Odmítá spát sám v postýlce, takže spí s rodiči :-( a objevují se u něj noční děsy. Poprvé před jeho prvním rokem, kdy plakal a přitom spal... dnes se v noci budí, není k uklidnění a pláče. Zhoršilo se to teď poslední dva měsíce po očkování.

Dobrý den, mám 5 měsíčního syna a po každém ockovani ma teplotu, trpí nespavosti a je rozmrzely.... můžete mi, prosim, poradit jak těmto vedlejším účinkům předejít?  

 

Vnouček v jednom roce po očkování získal nesnašenlivost na laktozu. Škrábe si vyrážku do krve. Dáváme fenistil v kapkách, ale vyrážku to nevyléčí. Zkoušíme různé krémy, ale nic nám nezabírá. Co máme dělat?

 

Dobrý den,dcera dostala v jednom roce první dávku hexavakcíny. Do té doby nebyla na nic očkovaná. Před očkováním jsem jí dávala vit C, D, rybí tuk a Mg2+. Dávala jsem také Thuya occidentalis 9ch a Phosphorus 9ch (týden před a týden po). Maruška neměla žádnou reakci v místě vpichu. Po 24h jsem ale začala pozorovat drobné změny v chování. Je dráždivější a začala při únavě a nespokojenosti bouchat hlavičkou o zem. Není tak snadné ji uspat. Prostě je celkově afektovanější. 

 

Vanesska měla jako miminko po očkování komplikace a nakonec skončila s divným zánětem ledvin v nemocnici. Tobiáš, ten měl po očkování tři dny křeče, probrečel dny i noci a od té doby měl problémy s rovnováhou. A musím říct, že padá jak hruška pořád:-) 

 

1ks set HOMEOPATICKÝ BABY DETOX PO OČKOVÁNÍ: 1ks BABY olejová lázeň 100ml + 1ks DETOX tělové mléko 50ml + homeopatika

Doporučuji nejlépe již před očkováním a po očkování provést jednu detoxikační kůru pomocí sprchového gelu s komplexem hanaks-homeopathy nformací pro detoxikaci a tělového mléka s komplexem hanaks-homeopathy informací pro odstranění následků po očkování. Tyto dva …

 
2 910 Kč
 

 

 

 

 

 

To nejlepší z homeopatie pro zdraví miminek a malých dětí.

opětovně pomáháme nejmenším zvládnout následky očkování.
...aby Vaše miminka a malé děti byli zdravé a bez potíží. 

Pro bezpeční vašeho dítěte i po očkování, pro odstranění následků...

ockovani---hanaks-homeopathy

Tělové mléko, které připravuji pro pacienty s informací pro odstranění následků očkování  - léčí různé dysfunkce imunitního systému způsobené očkováním.  Může se používat také preventivně před očkováním, aby nedocházelo ke komplikacím po očkování. Pokud již k očkování došlo a nastaly komplikace, používá se tělové mléko o obsahu 50ml až do úplného vypotřebování. Současně je nutné detoxikovat tělo - 1x denně použít sprchový gel s informací pro detoxikaci. Je nutné tímto způsobem odstranit z těla toxické látky a posílit tak vlastní obranyschopnost organismu.

Následky očkování odstraní tělové mléko a sprchový gel připravený s informací pro detoxikaci

10.01.2014, 21:23 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 3660

Děti po očkování jsou mnohem více náchylnější k různým nemocem a dostavuje se u nich celá řada nemocí a psychických potíží, jako jsou deprese, strach, noční můry, neklid, ale také např. šilhání, koktání, nesoustředěnost, častější infekce.... Pokud se zhorší zdravotní stav, je nutné pomoci dětem opět ke zdraví a radosti. Sprchový gel připravený s informací pro detoxikaci pomůže dětem zbavit se nepříznivých následků po očkování. Posílí jejich organismus, odstraní různé psychické potíže - strachy, deprese, pomůže dětem ke klidu, pohodě, radosti a klidnému spánku....

Celý článek...

PREVENCE ČI STRACH z očkování, aneb je očkování skutečně tak důležité, jak se jeví?

Každý rodič, kterému se narodilo malé dítko jistě řešil problematiku očkování. A zejména toho povinného. Tématem dnešního článku bude polemika nad skutečností, zdali někdy míra očkování a prevence proti zákeřným nemocem sama nepřerostla chorobnou mez.

V současné době je zcela běžné, aby již pouze několikadenní dítě bylo očkováno kupř. proti zákeřné tuberkulóze. Samozřejmě, ve světě existují miliony případů, kdy je očkování zcela nezbytné, ba dokonce se v určitých případech vykazuje alarmující absence např. v rámci praktické neexistence virostatik proti viru Ebola z čeledi Filoviridae. I přes skutečnost možné pandemie je realita možného nakažení tímto virem způsobující hemoragickou (krvácivou) horečku v našich podmínkách téměř nulová.Podívejme se však na skutečnost očkování našich ratolestí z trochu jiného úhlu. Vezmeme-li v úvahu, že hygiena v dnešní době je na mnohem vyšší úrovni, než bylo v dobách minulých, minimálně na počátku 20. století, jsou přesto naše děti někdy daleko více nemocné, než byli naši dědové a babičky v době svého mládí. A reakce pozorných rodičů? Předejít dalším chorobám preventivním očkováním. Je tohle ovšem správná cesta? Bohužel v některých případech rodičovská “zodpovědnost” přeroste určitou mez a dochází k očkování i proti zdánlivě běžných onemocněním, se kterým by si měl mladý organismus poradit sám.

Nepřerostla už však i samotná hygiena v současné moderní společnosti svoji mez únosnosti? Nežijí malé děti v tak hygienickém prostředí, že jakmile přijdou do méně “dezinfikovaných” prostor školek, škol či městských ulic, je jejich organismus natolik přecitlivělý a zjemnělý, že není schopen reagovat na množství virů a bakterií v ovzduší přirozenou biologickou reakcí? Nad touto otázkou je třeba se zamyslet. Vždyť často od našich prarodičů slýcháváme, že se sami jako malí plazili po zemi, hlíně a trávníku a nebyli tak často nemocní jako jejich očkovaná vnoučata.

Je-li vaše dítko často nemocné, nezoufejte, někdy postačí i větší pohyb na čerstvém vzduchu, aby se mladý organismus stačil adaptovat na “biologicky ztížené” podmínky a přirozeně předcházel vleklým chorobám. A máte-li zájem o větší podporu imunity, a to nejenom vašeho dítěte, ale rovněž sebe samých, určitě nezapomínejte na homeopatii, neboť právě ona je královnou mezi alternativními zdroji, jež na lidský organismus působí svými blahodárnými účinky bez dalších vedlejších účinků.

Autor: Hanaks-homeopathy.cz © HOMEOPATIE zdravější a krásnější.cz ©


NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.