Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

NERVOZITA A VÝBUŠNOST

Pomoc proti nervozitě a výbušnosti. Pomoc proti ztrátě vlastní kontroly, proti přehnaným projevům jako je velká agresivita, výbušnost, zlost, nervozita, hysterie, přehnaný temperament a zuřivost. Pomoc zvládat své emoce v klidu a v pohodě.

 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PROTI NERVOZITĚ A VÝBUŠNOSTI

"DOPORUČUJI, tělové mléko, které jsem připravila s INFORMACÍ PROTI NERVOZITĚ A VÝBUŠNOSTI" Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí …

 
490 Kč
Vyprodáno
 

Předcházejte nervozitě a výbušnosti každodenní detoxikací organismu

Jste zbytečně nervózní?

Dokáže Vás vytočit a vzteknout sebemenší podnět?

 

A víte proč?

 

Pokud je organismus zanesen toxickými látkami, především jedovatou rtutí, tak se dostavuje nervozita  a podrážděnosti, výbušnost či vztek při sebemenším podnětu.

V podstatě ani nevíte, proč jste nervózní. Chcete být v klidu, ale ono to prostě samo nejde.

Řešením je pravidelná každodenní detoxikace organismu. Je potřeba vyloučit z organismu jedovatou rtuť a další toxické látky, které toto podráždění způsobují.

TIP: Detox PHDR86 používejte pravidleně a uvidíte, jak Vás dostane do psychické pohody. 

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍJEMNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE ORGANISMU(PHDR86) na 2 měsíce + 13 v 1 Hanak's Homeopathy informace FORTE

Nejnižší - dotovaná cena detoxikace PHDR86 - 3.690,-Kč Nejoblíbenější příjemná detoxikace 13v1 (PHDR86) :vydrží na 2 měsíce a zajistí Vám tak mnohonásobně levnější léčbu, než kdybyste užívali 13homeopatických léků po dobu 2 měsíců, konkrétně zaplatíte 3.690,-Kč …

 
3 690 Kč
Vyprodáno
 

Návod na použití tělového mléka - HANAK’S FAMILY HOMEOPATHY

Malé množství tělového mléka vetřete do čisté a suché pokožky nejlépe 3x denně např. na spánky, dekolt, postižené místo apod. 

Nepoužívat vnitřně.


Tělové mléko obsahuje soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací, které se vstřebávají pokožkou. Není tedy nutné užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. 

Návod na použití sprchového gelu - HANAK’S FAMILY HOMEOPATHY

Stačí malé množství sprchového gelu nanést na pokožku a nechat působit jednu minutu. Po této době je možné gel opláchnout. Při pravidelné každodenní aplikaci gelu (stačí velikost hrášku) vydrží jedno 200ml balení na dobu 2 měsíců.

 

Sprchový gel obsahuje soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací, které se vstřebávají pokožkou. Informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. 

 

 

Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od hanaks-homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

 

Dodáváme do 24-48 hodin


UPOZORNĚNÍ: Ráda se vám budu věnovat na NOVÉM WEBU. Homeopatická poradna zdarma, produkty, homeoptické léky a vše další od Hanaks Homeopathy je nyní určeno JEN REGISTROVANÝM.  ZDE SE ZAREGISTRUJTE.

 

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.