Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

NEGATIVNÍ MYŠLENKY

Pomoc proti negativním myšlenkám, které neustále krouží hlavou a člověk se jich nemůže lehce zbavit, nemůže kvůli nim usnout, nemůže se věnovat pozitivnímu myšlení. Pomoc dosáhnout vnitřního klidu a umírněnosti v jednání a pozitivnímu myšlení.

 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PROTI NEGATIVNÍM MYŠLENKÁM

"DOPORUČUJI, tělové mléko, které jsem připravila s INFORMACÍ PROTI NEGATIVNÍM MYŠLENKÁM" Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako …

 
490 Kč
Vyprodáno
 

Tělové mléko proti negativním myšlenkám je jedním slovem super

24.05.2013, 20:45 , pacienti hanaks-homeopathy | Počet zobrazení: 2468

Dobrý večer paní Hanáková,
podávám zprávu jak se cítím po používání mlíčka na negativní myšlenk . Jedním slovem "super" . Zaznamenala jsem, že mi vůbec v hlavě nekrouží žádné blbé myšlenky, tak jako kolikrát. Jsem moc ráda, je to velká úleva, nepřemýšlet dokola o blbostech nebo žárlit.Když náhodou přijde blbá myšlenka, okamžitě ji zapudím a nemám náladu to rozebírat tak jako jindy. Natírám se asi 5x denně. Tak věřím, že mi to vydrží.  

Celý článek...


UPOZORNĚNÍ: Ráda se vám budu věnovat na NOVÉM WEBU. Homeopatická poradna zdarma, produkty, homeoptické léky a vše další od Hanaks Homeopathy je nyní určeno JEN REGISTROVANÝM.  ZDE SE ZAREGISTRUJTE.

 

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.