Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Menopauza, přechod

Pomoc proti potížím v menopauze

Návaly horka, potíže s pocením, stejně jako neklid pomáhá odstranit tělové mléko s informací proti potížím v menopauze. Doporučuji, dokáže velmi pomoci. Hanáková Věra, homeopat

Úspěšná homeopatická léčba menopauzy, potíží v menopauze (klimakteriu, přechodu)

uspesna-lecba-menopauzy

Jak úspěšně léčit potíže v menopauze (přechodu, klimakteriu)? 

Jak zvládnout návaly horkosti, bušení srdce, přibírání na váze? Jak se uklidnit a být v pohodě? Jak nepodléhat změnám nálad, záchvatům pláče? Jak posílit poměť? Jak zvládnout případnou inkontinenci?

Co pomáhá proti nadměrnému pocení, ztrátě vitality, šarmu a ženskosti?    

Homeopatický balíček MENOPAUZA - pro rychlou úlevu od potíží v menopauze (přechodu, klimakteriu)

  • poskytuje rychlou úlevu od návalů horkosti
  • pomáhá proti nadměrnému pocení
  • uklidňuje a pomáhá zvládat výkyvy nálad
  • pomáhá odstranit ztrátu vitality
  • pomáhá získat opětovný šarm a ženskost 
  • pomáhá proti případné inkontinenci
  • pomáhá odstranit diskomfort v období menopauzy

Pro ženy jen to nejlepší a osvědčené

  • homeopatický balíček pro příjemné každodenní používání
  • jedno balení zajistí dvouměsíční úlevu
  • velmi příjemný sprchový gel a tělové mléko

 

Komplexní Homeopatický balíček 13v1 MENOPAUZA V POHODĚ Cannabis tělové mléko 50ml 2ks, Zelený čaj gel 100ml 2ks + detoxikační mýdlo - PRO RYCHLOU ÚLEVU OD POTÍŽÍ V MENOPAUZE (přechodu, klimakteriu)

„Doporučuji pro rychlou úlevu od návalů horkosti, proti nadměrnému pocení, pro uklidnění a proti ztrátě vitality, šarmu a ženskosti. " Hanáková Věra, homeopatHomeopatický balíček MENOPAUZA - pro rychlou úlevu od potíží v menopauze (přechodu, …

 
2 810 Kč
 
 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PROTI POTÍŽÍM V MENOPAUZE

"DOPORUČUJI PROTI POTÍŽÍM V MENOPAUZE" Hanáková Věra, homeopat.   Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient a napomáhá pokožku …

 
690 Kč
 

Pro ženy jen to nejlepší.. pro zdraví, krásu a pohodu v každém věku

 

 

Vaše mliečko je geniálne ..všetky psychické záležitosti su preč

 
Pani Vierko,.. Používam dnes aj vaše mliečko na zlepsenie vnutorného prostredia, odstránenie všetkých psych prejavov menopauzy ako návaly tepla, podráždenosť, podporu otehotnenia už mesiac...všetky psychické záležitosti su prec :-),dokonca mi včera doktor hormony vysadil, mala som dobrý ultrazvuk.Verím, že druhý vajecník sa zacina prebudzat. Vaše mliečko je geniálne.. 

 

Návaly horka a nepříjemné pocení je pryč. Tak rychle mi Vaše produkty zabraly, jak nic předtím. A to jsem v noci měla návaly tak velké, že jsem okamžitě byla mokrá na celém těle a musela jsem ždímat oblečení. 

 

 

Už čtyři roky jsem v menopouze a nadměrně jsem se potila. Měla jsem takové návaly horka, které mne budily několikrát za noc. Už jsem byla bezradná. Gel a tělové mléko proti potížím v menopauze mi moc pomáhá, teď už spím, v noci se nebudím a návaly nemám. Děkuji.

 

Zdravím vás,  objevily se u mne průvodní nepříjemné příznaky menopauzy. Návaly horka, nenálada, plačtivost. Také jsem začala rapidně nabývat na váze. Používám tělové mléko a gel a cítím se nyní vyrovnaně a také bez potíží. Přibírání na váze se naštěstí zastavilo, dokonce jsem už malinko zhubla a návaly nemám.


Doručujeme bez omezení Českou poštou a PPL včetně dobírky do 48hodin Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek více info   zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.