Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Letní osvěžení

Letní osvěžení - schlazení organismu v horkém létě

Tento sprchový gel pro letní osvěžení posílám formou dárku za Vaši objednávku v hodnotě nad 500,-Kč. 

 

Dárek pro letní osvěžení (za vaši objednávku nad 500,-Kč) - Sprchový gel AQUAMINERALS 100ml - "LETNÍ OSVĚŽENÍ "

IDEÁLNÍ SPRCHOVÝ GEL PRO LETNÍ OSVĚŽENÍ. Umí schladit organismus, což je obzvláště velmi příjemné za horkých letních dnů. Pomáhá tak proti nadměrnému pocení a přehřátí organismu.   Popis: Krémový sprchový gel "Aquaminerals" s olivovým olejem a extraktem z …

-99.9%  490 Kč   
0 Kč
 

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.