Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

LETNÍ INFEKCE 6v1 Nejlevnější řešení, jak se chránit před letními infekcemi bezpečně a příjemně. Žádné opary, záněty, kožní potíže...

 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml +Hanak's Homeopathy informace 6v1 FORTE PROTI LETNÍM INFEKCÍM

Cena:  590 Kč
"DOPORUČUJI PRO BEZPEČNOU OCHRANU PROTI LETNÍM INFEKCÍM " Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové …
 

 

V létě nejvíce potřebujeme bezpečnou ochranu proti LETNÍM INFEKCÍM.

Máte TĚLOVÉ MLÉKO PROTI LETNÍM INFEKCÍM 6v1?
Víte, že Vás bezpečně ochrání celé léto?
Tato malá lahvička Vás bezpečně ochrání před letními infekcemi, nemusíme mít strach z nepříjemných oparů, vnitřních zánětů, infekcí a užívat si léto v celé kráse a pohodě.
Tělové mléko Hanak's homeopathymusí zvládnout prostě všechno!
Užijte si léta v pohodě a bez potíží.
Věra Hanáková, homeopat  

 

Sprchový gel AQUAMINERALS 100ml - s komplexem HANAKS-HOMEOPATHY informací pro "LETNÍ ZCHLAZENÍ, OSOBNÍ SVĚŽEST, PROTI PŘEHŘÁNÍ ORGANISMU A NADMĚRNÉMU POCENÍ v letních vedrech" FORTE 5v1

Cena:  690 Kč
IDEÁLNÍ SPRCHOVÝ GEL PRO LETNÍ OSVĚŽENÍ. Umí zchladit organismus, což je obzvláště velmi příjemné za horkých letních dnů. Pomáhá tak proti …
 

Tělové mléko proti letním infekcím

Zánět, opar, vyrážka mizí ...

bazen-hanaks-homeopathy

Znáte to také? Užíváme si léta, koupeme se a najednou se nestačíme divit proč máme zánět, kde se vzal opar, nebo kožní vyrážka.
Máme po radosti, ale jen chviličku...

Vytáhneme tělové mléko proti letním infekcím a zánět, vyrážka i opar mizí.
Máme radost, že pomáhá tak rychle!

Tělové mléko proti letním infekcím máme vždy u sebe kdekoliv cestujeme. 

Tělové mléko 6v1 proti letním infekcím pro léto bez zánětů, oparů...

koupani-v-lete

Užijte si léta a koupání bez zánětů, oparů a nepříjemných kožních potíží.
Stačí ráno a večer kapička tělového mléka proti letní infekci vetřít do pokožky a vše zlé je pryč!
Žádný zánět, kožní vyrážky, infekce...
Tělové mléko pomůže bezpečně a účinně. Je to lepší, než užívat léky!

Jak se můžeme bezpečně chránit před letními infekcemi?

V létě jsme více než kdy jindy vystaveni různý infekcím, můžeme se nakazit nejenom na koupališti, ale v podstatě kdekoliv.

Jak se můžete bezpečně chránit před letními infekcemi?


Každodenní hygiena je samozřejmostí, ale nestačí! Chce to víc!
Ale jak na to, když užívání homeopatických léků je zbytečně drahé?
Když se budete chránit homeopatickými léky, zaplatíme sice za jedno balení (tubus)homeopatického léku jen 85,-Kč, ale pro své bezpečí budeme potřebovat 4 druhy homeopatických léků. Budeme pečlivě užívat 3x denně 4x5kuliček, spotřebujeme tak 45 balení a zaplatíme 3.825,-Kč. To je příliš drahé, a navíc budeme hodně zatíženi tím, že máme spolknout tolik homeopatických léků.


Nejlevnější řešení, jak se chránit před letními infekcemi bezpečně a příjemně.


Když se budeme bezpečně chránit před letními infekcemi tělovým mlékem s komplexem Hanak's homeopathy informací 6v1, zaplatíme jen 590,-Kč za dvouměsíční léčbu a získáme navíc 2 homeopatické informace, které jsou v tělovém mléku jako BONUS PROTI LETNÍ ÚNAVĚ A PRO SCHLAZENÍ ORGANISMU. Příjemně se natřeme a v letním horku navíc osvěžíme, vychladíme tělo i mysl.
Kdo by to řekl, že tak malá lahvička nás může ochránit před letními infekcemi, nemusíme mít strach z nepříjemných oparů, vnitřních zánětů, infekcí a užívat si léto v celé kráse a pohodě.
Tělové mléko Hanak's homeopathymusí zvládnout prostě všechno!


Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek a  expedujeme do 24hodin Českou poštou a  PPL. Akceptujeme všechny druhy platebních karet a bankovní převod.  Více o expedici a aktuálním doručování  zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.