DNA

DNA - arthritis urica

Dna (arthritis urica) je metabolické onemocnění, které postihuje klouby zánětem. Nemoc způsobuje nadměrné množství kyseliny močové v krvi (hyperurikémie).

Nejčastěji trápí muže po čtyřicítce a ženy před menopauzou.

Kyselina močová krystalizuje v kloubech, což způsobuje bolest a otoky kloubů.

 

Postiženy bývají především klouby ruky, kotníky, kolena, ramene a kloub u palce u nohy.

Klouby jsou bolestivé, oteklé, červené, tvořní se v nich zánět a jakýkoliv dotek je velmi citlivý.

Úspěšná homeopatická léčba dny

Základem úspěšné homeopatické léčby dny je speciální příjemná homeopatická detoxikace organismu PHDR86 - komplex DNA, která čistí klouby od usazených krystalů, mírní bolest a posiluje činnost ledvin.

Léčbu lze podpořit pitím čaje z kopřivy, přesličky s jednou lžičkou švédských kapek.

Z homeopatických léků je možné užívat Berberis vulgaris a Lycopodium pro posílení ledvin, ale pro komplexní léčbu doporučuji příjemnou homeopatickou detoxikaci PHDR86-komplex DNA.

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍJEMNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE ORGANISMU(PHDR86) na 2 měsíce + komplex DNA Hanak's Homeopathy informace FORTE 13v1

Nejoblíbenější příjemná detoxikace komplex DNA (PHDR86) :vydrží na 2 měsíce a zajistí Vám tak mnohonásobně levnější léčbu, než kdybyste užívali 13. homeopatických léků po dobu 2 měsíců, konkrétně zaplatíte 3.790,-Kč namísto 13.260,-Kč). Léčivá hanaks-homeopathy …

 
3 790 Kč
 

Dna vyléčena

27.01.2018, 21:18 , pacienti hanaks-homeopathy | Počet zobrazení: 2285

Moc ďakujem za vylečeniedny homeopatickým mliekom a detoxikačnim gelom. Liečba bola príjemná a rychlá. Doporučujem všetkým, velmi sa mi uľavilo, iba že som na počiaku velmi pochybovala, liečba bola velmi úspěšná...Dakujem

Celý článek...

fotografie-20

Nejoblíbenější příjemná detoxikace komplex DNA (PHDR86) :vydrží na 2 měsíce a zajistí Vám tak mnohonásobně levnější léčbu, než kdybyste užívali 13homeopatických léků po dobu 2 měsíců, konkrétně zaplatíte 3.790,-Kč namísto 13.260,-Kč).
Léčivá hanaks-homeopathy informace je dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky.

"DOPORUČUJI PRO ÚČINNOU DETOXIKACI ORGANISMU A LÉČBU DNY."

Hanáková Věra, homeopat.

 

 

 

 

 
 


IMUNITA V AKCI - SLEVY 22% yes 

 

CHYTRÉ MASTIČKY V AKCI    yes

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.