Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

HEMEROIDY

Příjemná léčba hemeroidů homeopatickým lékem (léky) a prostřednictvím detoxikace jater

Léčba hemeroidů zcela příjemnou cestou pomocí homeopatického léku (léků). Homeopatické léky dodávají tělu informaci pro zdravé žíly - proti hemeroidům. Léčí žíly a působí na jejich zhojení. 

Zdravé žíly  jsou závislé na stavu jater a žlučníku. Pro léčbu hemeroidů je tedy nutné současně vyčistit játra - projít detoxikací. Je to první krok vedoucí ke zdravým cévám - tedy detoxikovat játra a vyléčit tak slabé žíly - hemeroidy. Jinak se potíže s hemeroidy budou stále dokola opakovat. Zahajte tedy léčbu důkladnou detoxikací organismu.Je to nejlepší a nejpříjemnější způsob léčby hemeroidů.

 
 

Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte na 2 měsíce

 

CASTANUM - sprchový gel 200ml forte + Hanak's Homeopathy informace - forte na 2 měsíce

"DOPORUČUJI PRO ÚČINNOU DETOXIKACI ORGANISMU." Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa …

 

"DOPORUČUJI PRO ÚČINNOU DETOXIKACI JATER." Hanáková Věra, homeopat.   Krémový sprchový gel s extraktem z kaštanu koňského Jemný přípravek osobní hygieny, vhodný k mytí celého těla s …

   
690 Kč
  3 000 Kč
 
 

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz