Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

POMOC PROTI EXISTENČNÍMU STRACHU při ztrátě práce, finančních potížích...

Existenční strach, strach o ztrátu zaměstnání, strach o peníze, strach o rodinu, děti, strach o budoucnost, strach ve dne i v noci, strach z bouřky, strach z veřejných míst, strach z vystupování, strach ze selhání, strach ze tmy, z nemoci, neštěstí, zvířat apod.,, to jsou různé formy strachů, které na pacienty dopadají každodeně. Bojí se nejenom dospělí, ale také děti a díky strachu si přivádějí celou řadu dalších nemocí. Strach člověka omezuje a mnohdy i vyřazuje ze společenského života...

 
 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte 4v1 proti EXISTENČNÍMU STRACHU

 

Lavender krémový sprchový gel 100 ml + Hanak's Homeopathy informace 4 v 1

"DOPORUČUJI 4 v 1 PRO ODSTRANĚNÍ EXISTENČNÍHO STRACHU, 1. - proti pocitům bezmocnosti, 2. - proti existenčnímu strachu,3. - pomoc proti strnulosti a neschopnosti řešit problematické a komplikované …

 

"DOPORUČUJI 4 v 1 PRO ODSTRANĚNÍ EXISTENČNÍHO STRACHU, 1. - proti pocitům bezmocnosti, 2. - proti existenčnímu strachu,3. - pomoc proti strnulosti a neschopnosti řešit problematické a komplikované …

   
590 Kč
  590 Kč
 
Vyprodáno
 

Jak pomáhá tělové mléko Cannabis a sprchový gel Lavender proti existenčnímu strachu?

17.01.2015, 17:40 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 2366

Tělové mléko Cannabis a sprchový gel Lavender se 4 mentálními homeopatickými informacemi pomáhá:

1. - proti pocitům bezmocnosti

2. - proti existenčnímu strachu

3. - pomoc proti strnulosti a neschopnosti řešit problematické a komplikované situace

4. - pro jasné myšlení

Pomoc proti existenčnímu strachu, strachu z nedostatku financí, z nezvládnutí zodpovědnosti.

Odstraňuje různé existenční strachy a pocity bezmocnosti. Dodává novou tvořivou myšlenkovou energii.

Sprchový gel Lavender 4 v 1 a tělové mléko Cannabis 4 v 1, navíc pomáhá naladit své myšlení na novou tvořivou energii a nové nápady, jak se v životě posunout dál. Odstraňuje myšlenkovou strnulost a dodává další  specifcké archetypální informace pro Vaši osobní pohodu.

Pomáhá oživit myšlení pro vyřešení finančních a různých dalších existenčních potíží.
 

Celý článek...


Doručujeme bez omezení Českou poštou a PPL včetně dobírky do 48hodin Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek více info   zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.