Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

DOBRÁ MASTIČKA

Dobrá mastička Vám zcela nahradí homeopatickou léčbu v hodnotě 10.800,-Kč.

Znáte dobrou mastičku krásnou pleť a tělo? 

Přečtěte si, co všechno tato mastička umí a vyzkoušejte, nebudete chtít jinou.

  Již žádné kožní potíže, akné, ekzémy, vrásky, otoky tváře...


Již žádné kožní potíže, akné, ekzémy, vrásky, otoky tváře...

 Dobrá mastička

HODNOTA LÉČBY HOMEOPATIKY JE 10.800 UŠETŘÍTE 8.560,-KČ PRO SVOU KRÁSU A ZDRAVÍ UDĚLÁTE TO NEJLEPŠÍ

Dobrá mastička Vám zcela nahradí homeopatickou léčbu v hodnotě 10.800,-Kč.

"Dobrá mastička obsahuje 10 osvědčených a velmi účinných Hanaks-homeopathy informací. Doporučuji pro krásnou pleť a jemnou pokožku celého těla. Účinná pomoc proti akné, svědícím ekzémům (úpornému svědění), vyrážkám na kloubech a kotnících.

Pomáhá také proti pásovému oparu a lupénce. Pečuje o pokožku, vypíná, odstraňuje vrásky, jizvy a povadlou kůži, zajišťuje vyšší elasticitu kůže. Zvládne také odstranit případné váčky pod očima a otoky obličeje. Nejoblíbenější produkt pro Vaši krásu " Hanáková Věra, homeopat

Dopřejte si dobrou mastičku za výhodnou cenu.

 

AKCE: DOBRÁ MASTIČKA ZA NEJNIŽŠÍ CENU - MOŽNO OBJEDNAT POUZE ZDE.


Dobrou mastičku byste měli mít vždy k dispozici! Bude se hodit pro  pro krásnou pleť bez akné a dalších kožních potíží a pro zlepšení nálady. Spojí dohromady krásu s pozitivní myslí.


AKCE 30% SLEVA NA CHYTRÉ PĚNY a PSYCHICKOU POHODU platí do vyprodání.

Vše skladem, zítra u Vás.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.