Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

CHUDOKREVNOST

 

Cannabis tělové mléko 100ml + Hanak's Homeopathy informace - medium

"DOPORUČUJI PRO POSÍLENÍ VSTŘEBÁVÁNÍ ŽELEZA, PROTI CHUDOKREVNOSTI - ANÉMII" Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako …

 
490 Kč
 

Dopřejte si hodně železa v přirozeném stavu - v potravě spolu s tělovým mlékem, které podpoří vstřebávání železa

Které potraviny mají vysoký obsah železa?

 

 

 

 

 

celozrná mouka  


ovoce

obsahuje vitamin C, který je také důležitý pro vstřebávání železa.  Dopřejte si trnky, švestky,  fíky, šípky, černý rybíz, broskve, maliny, jahody
 
 

luštěniny   

čočka, fazole,  hrách (čočka má 5x více Fe než hovězí maso)


vejce

vysoký obsah Fe má žloutek, 2x více než hovězí maso; vejce si uvařte


maso a ryby  

 

zelenina

brokolice, hlávkový salát, zelený hrášek, syrová mrkev, vařený špenát, petržel kořen i nať, celerová nať, pór

Pleťové mléko proti chudokrevnosti mi pomáhá

28.02.2013, 21:54 , pacienti hanaks-homeopathy | Počet zobrazení: 2481

Nejvíce se mi osvědčilo tělové  mléko proti chudokrevnosti.

Měla jsem potíže se vstřebáváním železa. Při léčbě potravinovými doplňky s železem jsem měla téměř vždy zácpu, nebo mne velmi bolelo břicho. Vyzkoušela jsem  pleťové mléko pro pomoc při chudokrevnosti a byla jsem velmi spokojená...

Celý článek...


Doručujeme bez omezení Českou poštou a PPL včetně dobírky do 48hodin Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek více info   zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.