Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

BULIMIE, léčba mentální bulimie, porucha příjmu potravy

Léčba mentální bulimie, jak se zbavit bulimie

Mentální bulimie je závažná psychická porucha, která se řadí mezi takzvané poruchy příjmu potravy. Pacient řeší jídlem různé emocionální problémy. Když se dostane do stresu, úzkosti, nebo trpí pocitem méněcennosti, pak řeší situaci pomocí jídla. Vzápětí se však dostaví výčitka a následuje zvracení.  

Bulimie tak způsobuje opakované výkyvy emocí a nálad.  Po záchvatovitém přecpání následují pocity viny a snaha zbavit se jídla pomocí zvracení nebo projímadel (to vše pro vysněný ideál krásy). Ovšem výsledek není nikdy uspokojivý. Velká část přijaté energie je totiž i v případě zvracení již absorbována, častější zvracení a přejídání tak může naopak způsobit obezitu. Nebezpečná jsou také projímadla, která vyprazdňují obsah tlustého střeva až poté, co byla energie již využita v tenkém střevě. Kolotoč přejídání a zvracení tak zcela jistě nevede ke štíhlé postavě, o zdraví ani nemluvě. Proto je velmi důležité odhodlat se k léčbě a především pomocí homeopatických pleťových mlék odstranit psychické potíže.

Je velmi nutné odstranit:

- pocit méněcennosti - nízkého sebevědomí

- pocit úzkosti 

- stres

Bulimii mohou však vyvolávat i jiné psychické potíže. Pokud je bulimie způsobena dalšími psychickými potížemi, neváhejte mne kontaktovat. Pomohu Vám najít nejvhodnější způsob odstranění Vašich potíží. 

 
   

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PROTI NÍZKÉMU SEBEVĚDOMÍ

 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PROTI ÚZKOSTI

 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PROTI STRESU

"DOPORUČUJI PROTI NÍZKÉMU SEBEVĚDOMÍ" Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis …

 

"DOPORUČUJI PROTI ÚZKOSTI. OBZVLÁŠTĚ OBLÍBENÉ A POTŘEBNÉ PRO SOUČASNOU DOBU" Hanáková Věra, homeopat.   Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o …

 

"DOPORUČUJI PROTI STRESU. OBZVLÁŠTĚ OBLÍBENÉ TĚLOVÉ MLÉKO, které rychle zbavuje stresu, obzvláště vhodné pro školní děti a dospělé. Školním dětem pomáhá zbavit se školního stresu a …

     
490 Kč
  490 Kč
  490 Kč
 
 
 

Lavender krémový sprchový gel 100 ml + Hanak's Homeopathy informace PROTI STRESU s vůní jako pohlazení

Popis vůně: Vůně jako pohlazení... uklidnění a harmonie. Někdo říká, jako pohlazení od maminky, jiní říkají - velmi uklidňující vůně. Každopádně nová ĺevandulová vůně - přírodní …

 
490 Kč
 

Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek a  expedujeme do 24hodin Českou poštou a  PPL. Akceptujeme všechny druhy platebních karet a bankovní převod.  Více o expedici a aktuálním doručování  zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.