Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Detoxikační gel a tělové mléko - ÚČINNĚ ODSTRANÍ BOLEST ZAD, SVALŮ, KLOUBŮ, PÁTEŘE. Nejlevnější homeopatická léčba

Rychlá úleva od bolesti pomocí gelu a tělového mléka.

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PRODUKT  ROKU PROTI BOLESTI

Chcete si užívat pohybu bez bolesti?

Chcete si užívat života bez omezení?

 Tak jednoduše používejte také tyto dva nejoblíbenější produkty. 

Pomohou Vám proti silné bolesti. 

Použítí je jednoduché: na bolestivou partii těla naneseme kapku detoxikačního sprchového gelu Castanum 13v1 proti bolesti a necháme působit jednu minutu. Poté gel opláchneme, nebo setřeme vlhkým ubrouskem a bolestivé místo natřeme tělovým mlékem detox proti silné bolesti. Opět stačí malá kapka.V případě silné bolesti můžeme postup opakovat vždy po 2 hodinách až do úplné ÚLEVY OD BOLESTI. Tímto postupem úspěšně zahájíme léčbu, ulevíme od bolesti a pak již používáme detoxikační gel 1x denně tělové mléko 3 – 4x denně.
Detoxikační sprchový gel a tělové mléko si zaslouží mít přední misto ve vaší lékárničce. Gel sice stojí 3tis.Kč a tělové mléko 690,-Kč, ale i přesto je to nejlevnější homeopatická léčba. Při užívání homeopatických léků byste za léčbu zaplatili několikanásobně více, než za uvedený gel a mléko s komplexem forte účinných látek.

 
 

Detox tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte proti SILNÉ BOLESTI

 

CASTANUM - sprchový gel 200ml forte + Hanak's Homeopathy informace - forte 13 v 1 PROTI BOLESTI TO NEJLEPŠÍ

"DOPORUČUJI PRO RYCHLOU ÚLEVU OD SILNÉ BOLESTI, SVALŮ, ZAD KLOUBŮ, KOLEN, PÁTEŘE RAMEN.... Stačí malé množství tělového mléka vetřít na bolestivou část těla. Účinkuje ihned, je bez …

 

"DOPORUČUJI PRO ÚČINNOU DETOXIKACI ORGANISMU - PROTI SILNÉ BOLESTI ZAD, SVALŮ, KLOUBŮ, KOLEN, PÁTEŘE, RAMEN...." Hanáková Věra, homeopat. Krémový sprchový gel s extraktem z kaštanu …

-10%  690 Kč    -10%  3 000 Kč   
621 Kč
  2 700 Kč
 
 

 

Tělová mléka Cannabis s Hanak's Homeopathy informacemi - forte proti SILNÉ BOLESTI poskytují léčbu ve FORTE VERZI s DLOUHODOBÝM ÚČINKEM.

Nemusíte stále dokola kupovat homeopatické léky, jedna lékovka o obsahu 50ml nám vydrží na 2 měsíce a účinek této lékovky bude dlouhodobý (6měsíců).

Doporučené užívání: 3x denně malé množství tělového (pleťového) mléka potřít na bolestivé místo. Nechat působit. Všechny zde vložené léčivé informace získáme prostřednictvím největšího lidského orgánu - kůže, nemusíme tedy polykat léky a přesto dosáhneme požadovaného výsledku. Super léčba, nemyslíte? Přesvědčte se sami a buďte spokojeni jako naši pacienti, kteří již mnoho let používají tělová mléka namísto homeopatických léků. Totéž platí o gelu, který je nejoblíbenější.

Tento nejoblíbenější produkt roku Vám pošleme obratem, aby Vás nic nebolelo a mohli jste si užívat pohybu bez bolesti a navíc přibalíme dárek za Vaši objednávku.

Doporučuji pro rychlou úlevu od bolesti hlavy, svalů, zad, kloubů, páteře...

logo--hanaks-pro-umistneni-na-web

Pokud bolí tělo, je sebemenší pohyb velmi složitý a téměř nemožný.
Jiná situace nastává, pokud se člověk o své tělo stará, pravidelně tělo čistí (detoxikuje) a současně s tím každodenním pohybem utužuje své svaly v činnosti a pohybu. Pak je pohyb radostným zážitkem.
 

 

 Ne vždy to jde ihned. Pokud se dostaví různé bolesti těla, je velmi důležité začít o sebe více pečovat. Dopřát si každodenní detoxikaci těla, protože škodlivých látek je v našem okolí velmi mnoho. Každý den na nás působí jedovaté plyny s výfuků, nebezpečné záření z počítačů a různé techniky, jedy z neekologických potravin, voda již ne moc velké kvality apod. Každý den přibývá v našem organismu škodlivin, které se v těle usazují a působí nám bolesti a další potíže, jako např. padání vlasů, alergie, kožní potíže ...

 


Proti bolesti pak zabírá důkladná detoxikace od těžkých kovů, rtuti, toxinů, jedů...(Castanum sprchový gel s informací proti těmto usazeným jedům společně s tělovým mlékem detox 13v1 proti bolesti). Doporučuji tuto detoxikaci používat pokud možno každý den. Nejlepším řešením je zařadit tento gel do každodenní hygieny. Výsledky v podobě příjemného pohybu bez bolesti a s mnohem větší vitální sílou pak poznáte již za několik dní. Ovšem minimální dobu detoxikace vždy uvádím 2- 6 měsíců, při každodenní zátěži je nejvhodnější detoxikovat tělo každý den. Hanak Vera, homeopat 

Tato tělová mléka Vám pomohou vyléčit Vaše zdravotní potíže a jsou mnohonásobně levnější, než homeopatické léky.

original-hanaks-homeopathy--c-1991

Tělová mléka Cannabis pro léčbu mají mnoho výhod, nevýhodou je však fakt, že si musíme vyzkoušet tuto novou formu léčby pomocí aplikace na kůži. Náš mozek nám bude chviličku říkat, že je to blbost, pokud něco nespolkneme, že to nemůže fungovat. Naštěstí je to jen předsudek, který zmizí v okamžiku, kdy tělové mléko aplikujeme a získáme tak první zkušenost.
Obrovskou výhodou je však fakt, že nám tělové mléko poskytne FORTE VERZI s DLOUHODOBÝM ÚČINKEM. Nebudeme muset stále dokola kupovat homeopatické léky, jedna lékovka o obsahu 50ml nám vydrží na 2 měsíce  a účinek této lékovky bude dlouhodobý (6měsíců).   

Doporučené užívání: 3x denně malé množství tělového (pleťového) mléka potřít na spánky. Nechat působit. Všechny zde vložené léčivé informace získáme prostřednictvím největšího lidského orgánu - kůže, nemusíme tedy polykat léky a přesto dosáhneme požadovaného výsledku. Super léčba, nemyslíte? Přesvědčte se sami a buďte spokojeni jako naši pacienti, kteří již mnoho let používají tělová mléka namísto homeopatických léků.
 

Kolik stojí léčba homeopatickými léky (kuličkami)? Kolik ušetříte, pokud budete používat tělová mléka?

homeopatika--tuby

Jedno balení homeopatického léku (viz. foto) stojí v průměru 85,-Kč. Na jeden měsíc budete potřebovat 4 balení cca  tří druhů léků, tedy 4 x 3 x 85,-Kč. Celkem za měsíční léčbu homeopatickými léky tedy zaplatíte 1.020,-Kč. Budete užívat celkem 3 x 5 kuliček, tedy celkem 15 kuliček 3x denně.
Homeopatické léky si obstaráte ve své lékárně, nebo si je objednáte v internetové lékárně.
Výhoda a nevýhoda užívání homeopatických léků potence CH30
Výhodou je fakt, že se při užívání cítíme příjemně a polykáme kuličky - léky, tudíž máme dobrý pocit z toho, že lék spolkneme. Tento dobrý pocit je však vyvolán jen skutečností, že jsme prostě zvyklí léky polykat a nejsme již zvyklí na jiné metody léčby. Nevýhodou je však fakt, že účinek při potenci 30CH, což je nejsilnější verze, kterou v lékárnách dostaneme bez lékařského předpisu, není dlouhodobý. Pokud tedy s užíváním přestaneme, tak se účinky postupně ztrácejí a pro odstranění potíží je nutné tyto léky opakovaně používat, protože jsou slabé. V konečném výsledku to vypadá tak, že neustále dokola kupujeme homeopatické léky, abychom si udrželi požadovaný výsledek. Tato léčba, i když jedna tuba stojí 85,-Kč, se postupně velmi prodraží. Při 6ti měsíčním užívání zaplatíte již 6.120,Kč. 

Pokud budete používat tělová mléka, za půl roku zaplatíte jen 3x 490,-Kč a ušetříte 4.650,-Kč.

Výhodou homeopatických léků - kuliček je nízká pořizovací cena jedné tuby, ale jedna tuba bohužel nestačí. Léčení homeopatickými léky se velmi prodraží. Napak léčení tělovými mléky je levné a navíc příjemné.
 

Tělová mléka jsou tedy mnohonásobně levnější a účinnější

original-hanaks-homeopathy--c-1991

 Jedna lékovka s tělovým mlékem Cannabis o obsahu 50ml vydrží celý měsíc a poskytne Vám příjemnou a komplexní léčbu. Obsahuje 3homeopatické informace  homeopatické informace navíc  POZOR V MNOHONÁSOBNĚ VYŠŠÍ SÍLE -FORTE VERZI, což zaručuje DLOUHODOBÝ ÚČINEK. Nemusíte tedy kupovat homeopatické léky pořád dokola a získáte dlouhodobý účinek. Proč? Protože se nespokojím s běžnými homeopatickými léky, které jsou pro mne dost slabé, ale očekávám a chci vždy lepší výsledek než ostatní. Proto dělám věci vždy jinak a lépe. I Vy můžete mít k dispozici svou lékovku, která Vám poskytne příjemnou a luxusní léčbu. Vydrží 1 - 2 měsíce a nahradí Vám léčbu v hodnotě mnohonásobně vyšší. Jedná se již o FORTE VERZI s MNOHONÁSOBNĚ VYŠŠÍMI ÚČINKY A DLOUHODOBÝM ÚČINKEM, přičemž jednu lahvičku si můžete zakoupit za pouhých 490,-Kč (detox 13v1 pouze za 690,-Kč).. Obstará Vám stejně léčebný efekt jako půlroční používání homeopatických léků a neplatíte 6.120,-Kč, nýbrž méně než desetinu ceny.  

Léčba tělovými mléky je mnohonásobně levnější a navíc příjemná. 

Vyberte si sami tělové mléko, které se Vám nejvíce hodí a které Vám pomůže.

Rychlá a účinná pomoc pro vyléčení.Detoxikační gel a tělové mléko PROTI BOLESTI

original-hanaks-homeopathy-detox-gel-a-mleko-

- proti bolesti hlavy

- proti bolesti těla - kloubů, svalů, zad, páteře

- od bolestí z úrazů a tělesného přetížení- od bolesti po chirurgických zákrocích

- od bolesti po stomatologickém zákroku

- hojení ran a k rychlému odstranění pocitu zhmoždění

 

 

 

DÁREK: Castanum - vlasový balzám 100ml + Hanak's homeopathy informace 10 v 1 detox - medium, dárek za Vaši objednávku nad 800,-Kč.

"Castanum "VLASOVÝ DETOX 10v1" doporučuji. Je to ten nejlepší vlasový balzám, který zastavuje padání vlasů a posiluje vlasovou strukturu. Pro docílení krásných, hustých a zdravých vlasů doporučuji tento vlastový balzám používat současně s šamponem CAFFEINE - vlasový …

-99.99%  690 Kč   
0 Kč
 

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.