Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

AKTUÁLNĚ PROTI BOLESTI - ÚČINNĚ ODSTRANÍ BOLEST ZAD, SVALŮ, KLOUBŮ, PÁTEŘE. Nejlevnější homeopatická léčba

original-hanaks-homeopathy--c-1991

 NEJOSVĚDČENĚJŠÍ TĚLOVÁ MLÉKA PROTI BOLESTI - Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte proti SILNÉ BOLESTI

 ... proti bolesti svalů a kloubů pomůže chytré tělové mléko Cannabis a detoxikační gel Castanum s Hanak's Homeopathy informacemi - forte proti SILNÉ BOLESTI 

telove-mleko-hanaks-homeopathy-7x50ml

 

Tělová mléka Cannabis s Hanak's Homeopathy informacemi - forte proti SILNÉ BOLESTI poskytují léčbu ve FORTE VERZI s DLOUHODOBÝM ÚČINKEM. Nemusíte stále dokola kupovat homeopatické léky, jedna lékovka o obsahu 50ml nám vydrží na 2 měsíce a účinek této lékovky bude dlouhodobý (6měsíců).

Doporučené užívání: 3x denně malé množství tělového (pleťového) mléka potřít na bolestivé místo. Nechat působit. Všechny zde vložené léčivé informace získáme prostřednictvím největšího lidského orgánu - kůže, nemusíme tedy polykat léky a přesto dosáhneme požadovaného výsledku. Super léčba, nemyslíte? Přesvědčte se sami a buďte spokojeni jako naši pacienti, kteří již mnoho let používají tělová mléka namísto homeopatických léků. Totéž platí o gelu, který je nejoblíbenější.

 
 

Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte proti SILNÉ BOLESTI

 

CASTANUM - sprchový gel 200ml forte + Hanak's Homeopathy informace - forte 13 v 1 PROTI BOLESTI

"DOPORUČUJI PRO RYCHLOU ÚLEVU OD SILNÉ BOLESTI, SVALŮ, ZAD KLOUBŮ, KOLEN, PÁTEŘE RAMEN.... Stačí malé množství tělového mléka vetřít na bolestivou část těla. Účinkuje ihned, je bez …

 

"DOPORUČUJI PRO ÚČINNOU DETOXIKACI ORGANISMU - PROTI SILNÉ BOLESTI ZAD, SVALŮ, KLOUBŮ, KOLEN, PÁTEŘE, RAMEN...." Hanáková Věra, homeopat. Krémový sprchový gel s extraktem z kaštanu …

   
690 Kč
  3 000 Kč
 
 

Aby bolest ustoupila co nejrychleji Jak se zbavit bolesti. Rychlá úleva od bolesti pomocí gelu a tělového mléka.

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PRODUKT  ROKU PROTI BOLESTI

Použití je jednoduché. Na bolestivou partii těla naneseme kapku detoxikačního sprchového gelu Castanum 13v1 proti bolesti a necháme působit jednu minutu. Poté gel opláchneme, nebo setřeme vlhkým ubrouskem a bolestivé místo natřeme tělovým mlékem Cannabis proti silné bolesti. Opět stačí malá kapka.V případě silné bolesti můžeme postup opakovat vždy po 2 hodinách až do úplné ÚLEVY OD BOLESTI. Tímto postupem úspěšně zahájíme léčbu, ulevíme od bolesti a pak již používáme detoxikační gel 1x denně tělové mléko 3 – 4x denně.
Detoxikační sprchový gel a tělové mléko si zaslouží mít přední misto ve vaší lékárničce. Gel sice stojí 3tis.Kč a tělové mléko 690,-Kč, ale i přesto je to nejlevnější homeopatická léčba. Při užívání homeopatických léky byste za léčbu zaplatili několikanásobně více, než za uvedený gel a mléko s komplexem forte účinných látek.

Doporučuji pro rychlou úlevu od bolesti hlavy, svalů, zad, kloubů, páteře...

logo--hanaks-pro-umistneni-na-web

Pokud bolí tělo, je sebemenší pohyb velmi složitý a téměř nemožný.
Jiná situace nastává, pokud se člověk o své tělo stará, pravidelně tělo čistí (detoxikuje) a současně s tím každodenním pohybem utužuje své svaly v činnosti a pohybu. Pak je pohyb radostným zážitkem.
 

 

 Ne vždy to jde ihned. Pokud se dostaví různé bolesti těla, je velmi důležité začít o sebe více pečovat. Dopřát si každodenní detoxikaci těla, protože škodlivých látek je v našem okolí velmi mnoho. Každý den na nás působí jedovaté plyny s výfuků, nebezpečné záření z počítačů a různé techniky, jedy z neekologických potravin, voda již ne moc velké kvality apod. Každý den přibývá v našem organismu škodlivin, které se v těle usazují a působí nám bolesti a další potíže, jako např. padání vlasů, alergie, kožní potíže ...

 


Proti bolesti pak zabírá důkladná detoxikace od těžkých kovů, rtuti, toxinů, jedů...(Castanum sprchový gel s informací proti těmto usazeným jedům společně s tělovým mlékem Cannabis - detox 13v1 proti bolesti). Doporučuji tuto detoxikaci používat pokud možno každý den. Nejlepším řešením je zařadit tento gel do každodenní hygieny. Výsledky v podobě příjemného pohybu bez bolesti a s mnohem větší vitální sílou pak poznáte již za několik dní. Ovšem minimální dobu detoxikace vždy uvádím 2- 6 měsíců, při každodenní zátěži je nejvhodnější detoxikovat tělo každý den. Hanak Vera, homeopat 

Jak jednoduše léčit artrózu pomocí homeopatie

koleno---artritida-bolest-kolene

  Z homeopatických léků jsou pro léčbu artrózy vhodné Schüsslerovy soli. Pohodlnější a komplexnější léčba je pomocí speciálního detoxikačního gelu 13v1 OA a tělového mléka 13v1 OA. Zde není zastoupena jen uvedená trojkombinace léků, ale soubor 13ti hanaks-homeopathy informací pro léčbu artrózy. Není potřeba nakupovat velké množství homeopatických léků a polykat, můžete se léčit mnohem příjemněji, levněji a pohodlněji.

V lékařské terminilogii je OA (osteoartritida- artróza) heterogenní skupina onemocnění kloubů v různých lokalizacích s podobným klinickým průběhem. Primárně jde o degenerativní onemocnění. V anglosaské literatuře se přesto setkáme s označením osteoarthritis, ačkoliv zánět kloubů (artritida) nebývá vždy přítomen a vzniká druhotně. Veřejnost běžně hovoří o artróze, označení osteoartróza je však přesnější, neboť onemocnění nepostihuje jen strukturu samotného kloubu, ale i přilehlé kosti. Pojmy artróza, osteoartróza a osteoartritida označují stejné onemocnění.
Z homeopatických léků jsou pro léčbu artrózy vhodné Schüsslerovy soli.

1. pro zdravé kosti, ale i pro zdravé pomáhá Calcarea phosphorica
2. pro regeneraci chrupavek pak Silicea
3. pro podporu pohybové soustavy a zlepšení stavu kostí, kloubů, šlach a vazivových tkání Calcarea fluorica.
Všechny tři homeopatické léky v nízké potenci CH5-9.
Tato trojkombinace je výborným, ale základním řešením pro léčbu artrózy (osteoartrózy) a osteoporózy, a samozřejmě také pro zdravé zuby. Užívá se 5 kuliček 3x denně, léčba je dlouhodobá a je tedy nutné nakoupit těchto léků velké množství.

PROTI BOLESTI
homeopatická detoxikace
Pohodlnější a komplexnější léčba je pomocí speciálního detoxikačního gelu 13v1 OA a tělového mléka 13v1 OA. Zde není zastoupena jen uvedená trojkombinace léků, ale soubor 13ti hanaks-homeopathy informací pro léčbu artrózy. Není potřeba nakupovat velké množství homeopatických léků a polykat, můžete se léčit mnohem příjemněji, levněji a pohodlněji.
Tělové mléko se používá 3x denně v minimálním množství – tedy kapička na bolestivé místo (kloub, koleno…). Sprchový gel, který je pro léčbu nenahraditelný jinými produkty, se používá jen 1x denně a aplikuje se minimální množství – kapička, nechá se působit minutu a pak se opláchne, případně setře navlhčeným ubrouskem. Léčba je příjemná, jedno balení vydrží na 2 měsíce.

Nezapomeňte si také stáhnout dárek - E-book

 

 

Jak se rychle zbavit bolesti pomocí homeopatie?

Stáhněte si E-book zdarma.

Tato tělová mléka Vám pomohou vyléčit Vaše zdravotní potíže a jsou mnohonásobně levnější, než homeopatické léky.

hanaks-mleka

Tělová mléka Cannabis pro léčbu mají mnoho výhod, nevýhodou je však fakt, že si musíme vyzkoušet tuto novou formu léčby pomocí aplikace na kůži. Náš mozek nám bude chviličku říkat, že je to blbost, pokud něco nespolkneme, že to nemůže fungovat. Naštěstí je to jen předsudek, který zmizí v okamžiku, kdy tělové mléko aplikujeme a získáme tak první zkušenost.
Obrovskou výhodou je však fakt, že nám tělové mléko poskytne FORTE VERZI s DLOUHODOBÝM ÚČINKEM. Nebudeme muset stále dokola kupovat homeopatické léky, jedna lékovka o obsahu 50ml nám vydrží na 2 měsíce  a účinek této lékovky bude dlouhodobý (6měsíců).   

Doporučené užívání: 3x denně malé množství tělového (pleťového) mléka potřít na spánky. Nechat působit. Všechny zde vložené léčivé informace získáme prostřednictvím největšího lidského orgánu - kůže, nemusíme tedy polykat léky a přesto dosáhneme požadovaného výsledku. Super léčba, nemyslíte? Přesvědčte se sami a buďte spokojeni jako naši pacienti, kteří již mnoho let používají tělová mléka namísto homeopatických léků.
 

Kolik stojí léčba homeopatickými léky (kuličkami)? Kolik ušetříte, pokud budete používat tělová mléka?

homeopatika--tuby

Jedno balení homeopatického léku (viz. foto) stojí v průměru 85,-Kč. Na jeden měsíc budete potřebovat 4 balení cca  tří druhů léků, tedy 4 x 3 x 85,-Kč. Celkem za měsíční léčbu homeopatickými léky tedy zaplatíte 1.020,-Kč. Budete užívat celkem 3 x 5 kuliček, tedy celkem 15 kuliček 3x denně.
Homeopatické léky si obstaráte ve své lékárně, nebo si je objednáte v internetové lékárně.
Výhoda a nevýhoda užívání homeopatických léků potence CH30
Výhodou je fakt, že se při užívání cítíme příjemně a polykáme kuličky - léky, tudíž máme dobrý pocit z toho, že lék spolkneme. Tento dobrý pocit je však vyvolán jen skutečností, že jsme prostě zvyklí léky polykat a nejsme již zvyklí na jiné metody léčby. Nevýhodou je však fakt, že účinek při potenci 30CH, což je nejsilnější verze, kterou v lékárnách dostaneme bez lékařského předpisu, není dlouhodobý. Pokud tedy s užíváním přestaneme, tak se účinky postupně ztrácejí a pro odstranění potíží je nutné tyto léky opakovaně používat, protože jsou slabé. V konečném výsledku to vypadá tak, že neustále dokola kupujeme homeopatické léky, abychom si udrželi požadovaný výsledek. Tato léčba, i když jedna tuba stojí 85,-Kč, se postupně velmi prodraží. Při 6ti měsíčním užívání zaplatíte již 6.120,Kč. 

Pokud budete používat tělová mléka, za půl roku zaplatíte jen 3x 490,-Kč a ušetříte 4.650,-Kč.

Výhodou homeopatických léků - kuliček je nízká pořizovací cena jedné tuby, ale jedna tuba bohužel nestačí. Léčení homeopatickými léky se velmi prodraží. Napak léčení tělovými mléky je levné a navíc příjemné.
 

Tělová mléka jsou tedy mnohonásobně levnější a účinnější

homoepat-mleko-hanaks

 Jedna lékovka s tělovým mlékem Cannabis o obsahu 50ml vydrží celý měsíc a poskytne Vám příjemnou a komplexní léčbu. Obsahuje 3homeopatické informace  homeopatické informace navíc  POZOR V MNOHONÁSOBNĚ VYŠŠÍ SÍLE -FORTE VERZI, což zaručuje DLOUHODOBÝ ÚČINEK. Nemusíte tedy kupovat homeopatické léky pořád dokola a získáte dlouhodobý účinek. Proč? Protože se nespokojím s běžnými homeopatickými léky, které jsou pro mne dost slabé, ale očekávám a chci vždy lepší výsledek než ostatní. Proto dělám věci vždy jinak a lépe. I Vy můžete mít k dispozici svou lékovku, která Vám poskytne příjemnou a luxusní léčbu. Vydrží 1 - 2 měsíce a nahradí Vám léčbu v hodnotě mnohonásobně vyšší. Jedná se již o FORTE VERZI s MNOHONÁSOBNĚ VYŠŠÍMI ÚČINKY A DLOUHODOBÝM ÚČINKEM, přičemž jednu lahvičku si můžete zakoupit za pouhých 490,-Kč.. Obstará Vám stejně léčebný efekt jako půlroční používání homeopatických léků a neplatíte 6.120,-Kč, nýbrž méně než desetinu ceny.  

Léčba tělovými mléky je mnohonásobně levnější a navíc příjemná. 

Vyberte si sami tělové mléko, které se Vám nejvíce hodí a které Vám pomůže.

Bolest kloubů a svalů při oslabených ledvinách

05.07.2014, 21:52 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 6862

Oslabené ledviny způsobují bolest svalů a kloubů, vysoký krevní tlak, bolest hlavy a další potíže

 
Pokud jsou ledviny oslabeny, dochází k ukládání toxických látek do krevního oběhu, do svalů, kloubů i kůže. Následkem oslabených ledvin je pak vysoký krevní tlak, bolest hlavy, zvápenatění tepen, vznik křečových žil a hemeroidů.
Oslabené ledviny vedou k revmatismu. Jsou příčinou svalových a kloubních potíží, zánětů kloubů a k dalším nepříznivým změnám v kloubech.
Oslabené ledviny výrazně zhoršují zrak. Také padání vlasů přímo souvisí s oslabenými ledvinami, stejně jako kožní potíže - různé ekzémy a lupénka.
 Oslabené ledviny způsobují také nadměrné zadržování vody v těle, což vede k otokům končetin, kotníků. Nepříjemné jsou také otoky víček a váčky pod očima...
 

Celý článek...

Mléko proti bolesti pomáhá

29.08.2013, 21:30 , pacienti hanaks-homeopathy | Počet zobrazení: 3740


Dobrý den,
chci Vám poděkovat a informovat, že mlíčka opravdu pomáhají.
Je to až neuvěřitelné, ale záda bolí jenom při delší námaze a po aplikaci mlíčka do 10 minut bolest ustoupí.
 

Celý článek...

Rychlá a účinná pomoc pro vyléčení.Detoxikační gel a tělové mléko PROTI BOLESTI

detox-zdravejsi-a-krasnejsi

- proti bolesti hlavy

- proti bolesti těla - kloubů, svalů, zad, páteře

- od bolestí z úrazů a tělesného přetížení- od bolesti po chirurgických zákrocích

- od bolesti po stomatologickém zákroku

- hojení ran a k rychlému odstranění pocitu zhmoždění

ZDARMA ON-LINE HOMEOPATICKÁ ORDINACE: Jak se uzdravit? Jak se vyléčit rychle a účinně? Co se nejvíce osvědčilo...

homeopaticka-poradna---pomoc-zdarma

Napište do ON-LINE ORDINACE.  Ihned Vám zdarma poradím, co je pro vyléčení Vašich potíží nejvhodnější. Homeopatii se věnuji již 26 let. Pro své pacienty mám vždy jen to nejlepší -  co je léty prověřené, osvědčené a bez vedlejších účinků a nejlepší pro kojence, děti, dospělé, seniory i těhotné a kojící ženy. Léčení zde je příjemné, rychlé a hlavně účinné.

 

On-line ORDINACE - vypište formulář pro rychlou pomoc zdarma

Jméno  *:
e.mail *:
Popište Váš stav, především Vaši fyzickou a psychickou koncici, jak se cítíte, co Vás trápí, abych Vám mohla pomoci *:
Potvrďte souhlas *:Potvrzuji tímto dobrovolný a výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení. Souhlas uděluji na stránkách http://www.hanaks-homeopathy.cz/homeopaticka-poradna/ Věre Hanákové, která bude zpracovávat mé osobní údaje (jméno, e.mail, fyzickou a psychickou kondici) v souladu se zásadami ochrany osobních údajů a za účelem odborného homeopatického poradenství a zasílání informací pro zdraví, krásu a vitalitu. Plné znění ochrany osobních údajů: http://www.hanaks-homeopathy.cz/obchodni-podminky/ochrana-osobnich-udaju/
 

S vašimi osobními údaji budu nakládat v souladu s platnou českou legislavitou a budu zpracovávat po dobu, kdy budu nabízet služby a produkty. Svůj souhlas mi poskytujete dobrovolně, můžete ho kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu.

Chcete-li prokázat, že jste člověk, prosím vyřešte  - *
 

Odborně vám radí:

   Hanáková Věra, homeopat

Odborné homeopatické poradenství a poradenství pro udržení fyzické a psychické kondice

 Výzkum a vývoj kosmetiky, která má pozitivní účinky na psychiku, fyzickou výkonnost a zdraví člověka 

Zakladatelka Hanak's homeopathy (c) 1991

 

  


Vše skladem,dodání do 24.hodin.

 

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.