Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

BOLEST PÁTEŘE, BLOKACE PÁTEŘE, BOLEST KRČNÍ PÁTEŘE a hlavy od krční páteře

 

Co se nám osvědčilo nejvíce?  Co pacientům nejvíce pomohlo a bolest páteře se již nevrátila?

Bylo to tělové mléko Cannabis - kombinace 7 v 1. Nyní ve verzi FORTE kdy je použití velmi jednoduché -  stačí kápnout na bolestivé místo a nechat působit. 

 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace forte 7v1 PROTI BOLESTEM PÁTEŘE A HLAVY

"DOPORUČUJI PRO ODSTRANĚNÍ A RYCHLOU ÚLEVU OD BOLESTI PÁTEŘE A HLAVY " Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní …

 
690 Kč
Vyprodáno
 

Bolí Vás záda? Máte zablokovanou páteř?

23.01.2015, 17:50 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 3853

Vaše potíže mohou velmi úzce souviset s Vašimi obavami a strachy, například o finanční budoucnost. Nepíši to jen tak, ale je to příklad z praxe.

Může souviset bolest zad s finančními starostmi?

Tuto otázku jsem si položila v okamžiku, kdy si pacienti opakovaně stěžují na bolesti páteře a současně povídají o velkých obavách ze své finanční budoucnosti. Dělají si starosti o peníze, bojí se, že v budoucnu nebudou dostatečně zajištění, že nezvládnou vydělat či našetřit dostatek finančních prostředku pro své rodiny, děti, pro sebe, na důchod apod.
A jak tyto pacienty vyléčit z bolesti páteře, když nestačí pouze odstranit bolest a strnulost, ale je nutné odstranit hlavně příčinu potíží, aby bolest opětovně nenastala? Odpověď zní: Je nutné vyléčit obavy a strachy, tedy psychickou část problému, aby nedocházelo k opakovaným blokacím páteře. Hlavním faktorem tedy není fyzické přetížení, jak se běžně uvádí, ale velká psychická přetíženost starostmi, v tomto konkrétním případě starostmi o finanční zajištění.
Bolest páteře tedy souvisí s finančními starostmi a je možné tyto potíže odstranit. Pokud patříte mezi ty, které tíží finanční budoucnost a máte bolesti páteře, krční páteře, blokaci páteře apod, pak si můžete dovolit vyzkoušet produkty, které Vám tyto mnohdy dlouhodobé a velmi bolestivé potíže vyřeší.
 

Celý článek...

Tělové mléko proti bolesti zad pomáhá...

23.10.2015, 09:57 , pacienti hanaks-homeopathy | Počet zobrazení: 2567

Dobrý den pí Hanáková, děkuji Vám za odpověd. Již jsem to poznala také a vy jste mně to jen potvrdila, ty mlíčka gel a i ta emulze ty opravdu pomáhají , Až ted dovypotřebuji to co tady mám ozvu se Vám a objednám obě ty mléka nebot opravdu pomáhají. Na rehabilitace masáže záda krční páteř chodím mám psané i od dr, ale na ty záda mně to nedělá moc dobře 3 dny jsem po masáži jak lazar a rozjedou se mi klouby svaly vše.Já mám také 15 let revmat artitidu píchám 1 x týdně do stehna injekce.ted asi rok .ale už se něco děje sprchuji několikrát denně jak mám bolest a ty mlíčka co mám na zánět imunitu ,blokaci páteře a strnulost vše v dlani promíchám a mažu.Už to ale pomalu pomáhá...

Celý článek...

Bolest krční páteře je pryč

19.03.2018, 12:09 , pacienti hanaks-homeopathy | Počet zobrazení: 1765

Každý den se těším na rituál - který jsem si velmi oblíbila. Je to sprchový gel pro detoxikaci a tělové mléko proti bolesti páteře. Od té doby, co tyto výrobky používám, tak mne krční páteř nebolí a mohu pracovat na počítači a věnovat se svým koníčkům i sportu.


Používám dle návodu a jsem velmi spokojená. Děkuji Vám za tyto skvělé výrobky proti bolesti páteře.

Celý článek...

 

DÁREK za vaši objednávku nad 700,-Kč: RUČNÍK Z KVALITNÍ BAVLNY

Cena: 690 Kč
Ušetříte: 99.99%!
Cena po slevě:
0 Kč
Vyprodáno
 

UPOZORNĚNÍ: Ráda se vám budu věnovat na NOVÉM WEBU. Homeopatická poradna zdarma, produkty, homeoptické léky a vše další od Hanaks Homeopathy je nyní určeno JEN REGISTROVANÝM.  ZDE SE ZAREGISTRUJTE.

 

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.