Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

BOLEST PÁTEŘE, BLOKACE PÁTEŘE, BOLEST KRČNÍ PÁTEŘE

Co se nám osvědčilo nejvíce?  Co pacientům nejvíce pomohlo a bolest se již nevrátila?

Byla to kombinace 7 v 1, kterou nyní můžete mít ve dvou lahvičkách - nejprve jako gel pro příjemnou teplou sprchu (koupel) a posléze k příjemné uvolňující masáži. 

 
 

Lavender krémový sprchový gel 100 ml + Hanak's Homeopathy informace pro uvolnění páteře - forte 7 v 1

 

Cannabis tělové mléko100ml + Hanak's Homeopathy informace proti bolesti páteře - forte 7 v 1

"DOPORUČUJI PRO UVOLNĚNÍ BOLESTIVÉ PÁTEŘE." Hanáková Věra, homeopat. LAVENDER - SPRCHOVÝ GEL: Krémový sprchový gel a extraktem z bylin a vůní levandule. Je vhodný k mytí celého těla včetně …

 

"DOPORUČUJI PRO ODSTRANĚNÍ BOLESTÍ PÁTEŘE DÍKY PSYCHICKÉMU PŘETÍŽENÍ, např. strachu z budoucnosti, finanční obavy apod." Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným …

   
690 Kč
  690 Kč
 
 

Bolí Vás záda? Máte zablokovanou páteř?

23.01.2015, 17:50 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 1768

Vaše potíže mohou velmi úzce souviset s Vašimi obavami a strachy, například o finanční budoucnost. Nepíši to jen tak, ale je to příklad z praxe.

Může souviset bolest zad s finančními starostmi?

Tuto otázku jsem si položila v okamžiku, kdy si pacienti opakovaně stěžují na bolesti páteře a současně povídají o velkých obavách ze své finanční budoucnosti. Dělají si starosti o peníze, bojí se, že v budoucnu nebudou dostatečně zajištění, že nezvládnou vydělat či našetřit dostatek finančních prostředku pro své rodiny, děti, pro sebe, na důchod apod.
A jak tyto pacienty vyléčit z bolesti páteře, když nestačí pouze odstranit bolest a strnulost, ale je nutné odstranit hlavně příčinu potíží, aby bolest opětovně nenastala? Odpověď zní: Je nutné vyléčit obavy a strachy, tedy psychickou část problému, aby nedocházelo k opakovaným blokacím páteře. Hlavním faktorem tedy není fyzické přetížení, jak se běžně uvádí, ale velká psychická přetíženost starostmi, v tomto konkrétním případě starostmi o finanční zajištění.
Bolest páteře tedy souvisí s finančními starostmi a je možné tyto potíže odstranit. Pokud patříte mezi ty, které tíží finanční budoucnost a máte bolesti páteře, krční páteře, blokaci páteře apod, pak si můžete dovolit vyzkoušet produkty, které Vám tyto mnohdy dlouhodobé a velmi bolestivé potíže vyřeší.
 

Celý článek...

Tělové mléko a gel proti bolesti zad pomáhá...

23.10.2015, 09:57 , pacienti hanaks-homeopathy | Počet zobrazení: 849

Dobrý den pí Hanáková, děkuji Vám za odpověd. Již jsem to poznala také a vy jste mně to jen potvrdila, ty mlíčka gel a i ta emulze ty opravdu pomáhají , Až ted dovypotřebuji to co tady mám ozvu se Vám a objednám obě ty mléka nebot opravdu pomáhají. Na rehabilitace masáže záda krční páteř chodím mám psané i od dr, ale na ty záda mně to nedělá moc dobře 3 dny jsem po masáži jak lazar a rozjedou se mi klouby svaly vše.Já mám také 15 let revmat artitidu píchám 1 x týdně do stehna injekce.ted asi rok .ale už se něco děje sprchuji několikrát denně jak mám bolest a ty mlíčka co mám na zánět imunitu ,blokaci páteře a strnulost vše v dlani promíchám a mažu.Už to ale pomalu pomáhá...

Celý článek...

Pacientům i zákazníkům vždy do balíčku přibalím něco navíc. Nyní posílám mýdlo Nivea 100g - dárek pro příjemný nákup

 

 

Mýdlo Nivea 100g - dárek pro příjemný nákup

Cena:  1 Kč
Nivea creme soft, 100g
 

Mycí houba - dárek pro příjemný nákup

Cena:  1 Kč
Vyprodáno
Mycí houba do koupele pro celou rodinu. Posílám v různých barvách žlutá, růžová, modrá
 

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz