Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

BÉRCOVÉ VŘEDY

bércové vředy - bércový vřed

 Léčba bércových vředů je vždy účinná pouze tehdy, pokud se tělo důkladně vyčistí od nahromaděných jedů - toxických látek v organismu. Otevřený bércový vřed je místem, kde se tělo zbavuje toxických látek a vyhojení bércového vředu tedy vyžaduje důkladnou homeopatickou detoxikaci organismu. Detoxikaci provédějte pravidelně jednou denně, doporučuji sprchový gel Castanum s Hanaks Homeopathy informací pro detoxikaci od rtuti (zařadit do každodenní hygieny) a 3x denně tělové mléko určené pro detoxikaci. Tělové mléko nepoužívejte na otevřené rány Jedno balení Vám vystačí cca na 2 měsíce, přičemž pro své zdraví uděláte maximum.  

 
 

Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte na 2 měsíce

 

CASTANUM - sprchový gel 200ml forte + Hanak's Homeopathy informace - forte DETOXIKACE ORGANISMU OD RTUTI na 2 měsíce

"DOPORUČUJI PRO ÚČINNOU DETOXIKACI ORGANISMU." Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa …

 

"DOPORUČUJI PRO ÚČINNOU DETOXIKACI ORGANISMU OD RTUTI." Hanáková Věra, homeopat.   Krémový sprchový gel s extraktem z kaštanu koňského Jemný přípravek osobní hygieny, vhodný k mytí …

   
690 Kč
  3 000 Kč
 
 

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz