Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

ALERGIE

To nejlepší pro vyléčení alergie - úspěšná homeopatická léčba alergie

ruzova

ÚSPĚŠNÁ homeopatická léčba alergie si vyžaduje pečlivou detoxikaci organismu od toxických a jedovatých látek, především od jedovaté rtuti.

Pro důkladnou detoxikaci organismu doručuji HomeoDetox. 

Pro vyléčení alergií již nestačí léky, ale je nutná homeopatická detoxikace

fotografie-20

Naštěstí již existuje řešení pro vyléčení alergií. 

Není to postupné užívání homeopatických léků a pouhé zmírňování nepříjemných následků alergií, ale je to o vyléčení. 

Ale není to vyléčení běžnými detoxikačními metodami, ale příjemnou homeopatickou detoxikací, konkrétně krok za krokem v on-line kurzu HomeoDetox.

 Nemusíte pořád dokola kupovat homeopatické léky a platit za úlevu od potíží. Nyní se můžete alergie zbavit jednou navždy v on-line kurzu HomeoDetox.

„Léky na alergii mi sice pomohli zmírnit alergické potíže, ale HomeoDetox mi pomohl proti alergii natrvalo.

balonky

...až příjemná homeopatická detoxikace HomeoDetox  mi pomohl alergii úplně vyléčit.

 

Reference: Od té doby, co jsme začali používat detoxikační gely a tělová mléka, tak jsme si vyléčili nejenom alergii, ale také kašel a astma. Neustále se opakující rýmy a záněty vymizely a byli jsme mile překvapeni, jak léčení bylo rychlé a přitom se nám moc líbilo. I naše vnučky jsou po detoxikaci zdravé a fit.
napsali věrní pacienti Lucie a Karel z Bílovic.

HomeoDetox – nejoblíbenější Hanak’s Homeopathy on-line kurz příjemné homeopatické detoxikace s nejosvědčenějšími homeopatickými léky pro rychlou úlevu od bolestí a potíží + KOŠÍČEK nejosvědčenějších produktů Hanak’s Homeopathy

homeodetox-on-line-kurz-foto

Doporučujeme pro rychlou úlevu od bolestí a potíží

JIŽ ŽÁDNÉ AKNÉ, EKZÉMY, BOLESTI, ALERGIE, PADÁNÍ VLASŮ, DEPRESE, BOLESTI... nemoci mizí tím, jak se tělo čistí a zbavuje toxických látek, jedovaté rtuti, olova a parazitů.

PŘÍJEMNÁ A NEJOBLÍBENĚJŠÍ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE ORGANISMU vám pomůže s vyléčením celé řady zdravotních potíží, a co víc, díky homeopatické detoxikaci budete nejenom zdravější, ale také šťastnější a v psychické pohodě... 

On-line kurz HomeoDetox  je připraven pro odstranění toxických látek z organismu, jedovaté rtuti, olova..., které způsobují tyto zdravotní potíže

 

alergie, atopický ekzém, astma, dna, různé formy zánětů (zánět šlach, zánět křečových žil, zánět dutin, gynekologický zánět, zánět dělohy, zánět zubu, zánět kloubů, zánět ledvin, zánět průdušek), motání - točení hlavy - kinetóza, chronický kašel, patní ostruha, bolesti hlavy a migrény, bolesti kloubů, brnění prstů, záněty močového měchýře, různé formy depresí, slabé žíly - hemeroidy, chronické záněty tlustého střeva, chronická únava, chudokrevnost, kožní vyrážky a  ekzémy, bradavice, polypy, myomy, opary, pásový opar, genitální opar, malátnost, motání hlavy, stres, strach, deprese, nedoslýchavost, neplodnost a opakované potraty, nervozita, nespavost, zvracení - nevolnost, pocení, poruchy vidění a další poruchy centrální nervové soustavy, poruchy soustředění, poruchy paměti, poruchy zraku, průjmy, velkou únavu, různé formy strachů, sucho v ústech, svědění kůže, třes končetin, třes očních víček, necitlivost končetin, vysychání oční sliznice, závratě, zvýšenou sekreci slin, zvýšení krevního tlaku, změna chování, nerozhodnost, lhostejnost, lekavost, ztráta paměti, poruchy řeči, poruchy rovnováhy, otoky plic, oslabení imunity, roztroušená skleróza, kandidózní infekce, závažné poškození ledvin a jater, hemeroidy, ztráta chuti k jídlu, křeče v žaludku, chronické bolesti zad a kloubů, nízké reakční schopnosti, třes rukou, poruchy srdečního rytmu, tinnitus - šelesty v uších, studené končetiny, kovová chuť v ústech, bronchiální astma, parkinsonismus, opary, poruchy vidění, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, vlasy bez lesku, plešatost - vypadávání vlasů, chudokrevnost, chronické ekzémy (neurodermitis), paradontóza, chronická kandidóza, chronické onemocnění ledvin, revmatismus.

Ihned obdržíte instrukce k první lekci e-mailem a v pohodě domova ihned začínáte.

on-line-kurz

Jen se přihlásíte a ihned získáte první lekci, abyste mohli začít ihned.

Poštou během pár dnů pak obdržíte úžasný dárkový košíček. 

Získáte celkem 7 dárků:

1. dárek Cannabis tělové mléko Hanaks Homeopathy 30ml
nejoblíbenější tělové mléko pacientů HanaksHomeopathy

2. dárek Cannabis jemné toaletní mýdlo 100g
jemné toaletní mýdlo s konopným olejem

3. dárek Hanaks Detox Castanum sprchový gel 200ml
nejoblíbenější sprchový gel pacientů HanaksHomeopathy

4. dárek Hanaks tělové mléko Cannabis s konopným olejem 100ml
osvědčeně tělové mléko přímo stvořené pro kurz detoxikace

5.  dárek Cannabis tělové mléko Hanaks Homeopathy 30ml
nejoblíbenější tělové mléko pacientů HanaksHomeopathy

6. dárek - BONUSOVÁ lekce LIKVIDACE PARAZITŮ zdarma
tu obdržíte ve 3. lekci

7. dárek mycí žínka

hanak-28kopie29

Příjemná HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE od rtuti, olova, toxických látek a parazitů pomáhá malým i velkým pacientům. Léčí akné, ekzémy, padání vlasů, opary, deprese, kašle, rýmy, bolesti a další mnohem závažnější onemocnění. Tam kde si lékaři již neví rady, tam pomáhá léčba "hanaks-homeopathy", kterou jsem ve své "laboratoři" ověřila krok za krokem a získala tak výčet toho nejlepšího, co skutečně pomáhá. Nespokojila jsem se pouze s tím, co se běžně vyučuje, ale do homeopatie jsem dala mnohem více. Je to má láska, dar, empatie..., která mi umožňuje cítit bolesti i radosti druhých, provádět osobní diagnózu i na dálku, vnímat energii lidí i energii léků, které s nimi souznějí a které dokáží vyléčit konkrétní zdravotní potíže. Vše s láskou věnuji svým malý i velkým pacientům. Hanáková Věra, homeopat

 

HomeoDetox – nejoblíbenější Hanak’s Homeopathy on-line kurz příjemné homeopatické detoxikace s nejosvědčenějšími homeopatickými léky pro rychlou úlevu od bolestí a potíží + KOŠÍČEK nejosvědčenějších produktů Hanak’s Homeopathy

Doporučujeme pro rychlou úlevu od bolestí a potíží JIŽ ŽÁDNÉ AKNÉ, EKZÉMY, BOLESTI, ALERGIE, PADÁNÍ VLASŮ, DEPRESE, BOLESTI... nemoci mizí tím, jak se tělo čistí a zbavuje toxických látek, jedovaté rtuti, olova a parazitů. PŘÍJEMNÁ A NEJOBLÍBENĚJŠÍ …

-25.75%  9 980 Kč   
7 410 Kč
 

Také už víte, že je pro zdraví důležité zbavit se jedů?

Zbavte se jedů
a to těch fyzických (např. smog, záření z počítačů...) a psychických (např. otrava z nepříjemných lidí)

Zlepšete si náladu
protože díky dobré náladě se budete rychleji léčit a budete mimo jiné i krásnější

Upevněte zdraví
Ve zdravém těle zdravý duch. Základ pro zdraví je detoxikace a ani nebolí (nebo raději operace?)

Zažeňte bolesti
To bez pořádné homeopatické detoxikace nepůjde.

Žijte příjemný život
S homeopatickou detoxikací Vám bude příjemně hned od prvního dne. Žádné nevolnosti, jako u jiných detoxikací. Ale více energie, lepší nálada, příjemné používání.

Staňte se krásnějšími
Díky detoxikaci budou vaše vlasy a pokožka neodolatelně krásné

A jaké jsou ještě další důvody proč se co nejrychleji detoxikovat?

Je to způsob, jak si uchovat zdraví i v podmínkách, kdy jsme každodenně vystaveni "modrému záření" z počítačů,  kdy na náš zdravotní stav negativně působí mobilní telefony a přemíra toxických látek.

Aniž bychom si to uvědomovali, tak hladina toxicity stoupá a tělo se nedokáže běžnými detoxikačními způsoby vyloučit rtuť z organismu. Z toho důvodu začíná v těle nezvratně otrava rtutí, projevující se v počátcích tzv. leností, slabostí, únavou a neschopností aktivně prožívat život. V počátku to vypadá, že jde jen o pouhou lenost, ale je to důsledek otravy těla, syndrom hlavně psychického vyhoření, které později přechází v další velmi závažné zdravotní potíže.

To je smutné, ale, můžeme se tomu všemu účinně bránit

...můžeme se každý den příjemně detoxikovat 

...nemusíme čekat na vážné potíže nebo smrt, kterou to v mnoha případech končí 

 


Můžeme na to jít radostně a bezpečně. Příjemná homeopatická detoxikace nám pomůže.

Základem je homeopatická detoxikace, protože jiné detoxikační metody neúčinkují zcela správně.

V on-line kurzu se můžete nechat vést krok za krokem.

Můžete se léčit příjemně v pohodlí vašeho domova to ihned po přihlášení.

Užijte si radost z pohybu bez bolesti a omezení

pohyb--

Užijte si radost z pohybu bez bolesti a omezení

Detoxikace je jedinečná možnost, jak se pobybovat bez bolestí i ve vyšším věku. Pokud vás tedy trápí bolesti kloubů, otoky, máte různé záněty, neváhejte a vstupte do on-line kurzu HomeDetox. Budete opět bez bolestí a potíží.

 

A co o on-line kurzu říkají absolventi HomeoDetoxu?

Vím, že detoxikace organismu je základem pro zdraví. Sama jsem dle doporučení "příjemné homeopatické detoxikace krok za krokem" získala za velmi krátkou dobu energii na rozdávání. Je mi nepopsatelně dobře. Informací si velmi vážím a jsem ráda, že jsem tuto příležitost neodmítla. Nyní tyto informace předávám dál, léčím své děti, přátele a dokonce i svého pejska. Homeopatická detoxikace nám pomohla nejvíce.


Díky detoxikaci krok za krokem jsem se zbavila alergie, což považuji za největší úspěch za posledních 18let. Maminku přestaly bolet záda a nohy, bratrovi zmizel chronický kašel. Obě dvě moje dcery nebyly za poslední rok vůbec nemocné, přestože v minulosti měla Hanka stále rýmu a Kateřina trpěla na ušní potíže, vyléčila si také akné. Homeopatická detoxikace krok za krokem nám moc pomohla.


Než jsem si zakoupila detoxikaci krok za krokem, tak jsem byla bez energie a měla jsem pořád nějaké zdravotní potíže. Už jsem nedoufala, že budu někdy zdravá. Po přečtení jsem skutečně postupovala krok za krokem. Bylo to pro mne velmi jednoduché, všechno jsem zvládla, ačkoliv jsem měla na počátku obavu, že to bude pro mne moc složité. Bylo to jasné a hlavně velmi účinné. Děkuji za to.


Dobrý den, paní Věro, děkuji za úžasný kurs, který je pro mne velmi zajímavý a také za Vaše homeopatické přípravky. Vlastně jsem se s homeopatií setkala dříve jen zřídka, ale věřím, že je účinná a první výsledky již sama na sobě vidím a cítím, a začaly ji užívat také i moje děti.
Krásný večer, já jsem moc spokojená s detoxikací, cítím se skvěle, mám víc energie, lepší nehty a taky mizí kruhy pod očima. Vnímám vnitřní pohodu a klid. Moc děkuji, že jste a věnujete čas všem, co to potřebují, těším se na další zkušenosti s láskou Miluše Štádlerová


Kurz detoxikace - cítím se velmi dobře, jsem v pohodě, dobře spím... Začala jsem s 3.lekcí teprve před 2 dny, protože jsem se zpozdila již ze začátku.Můžu říct, že se cítím velmi dobře, jsem v pohodě dobře spím, mám spoustu elánu, dobrou náladu, víc se směji, chtěla bych stihnout spoustu věcí-koníčků, ale vždy někde ubrat, abych se alespoň chvilku koníčkům mohla věnovat,ale vůbec mi to nevadí když něco odložím, tvoření mě neskutečně nabíjí a tak je mi fajn a to je pro mě to nejdůležitější. S pozdravem Pavla


Musím říct, že po homeopatikách ze 3 lekce kurzu detoxikace krok za krokem se cítím moc dobře, hlavně po psychické stránce. Jsem klidnější, spokojenější..... Už nejsem tolik unavená i když mě v noci dcera budí, nemusím si po obědě chodit lehnout. Když dceru nosím, záda mě nebolí. Jsem moc ráda, že jsem se do kurzu přihlásila. Děti mažu mlíčkem na vyšší odolnost a zatím se drží a celý podzim jsou zdravé. Z toho jsem nadšená. Mějte se moc hezky, s pozdravem Kuchařová Marie

 

V každém případě považuji vše za velký úspěch! Ráda bych Vám sdělila, že po pětidenním užívání homeopatického léku z první lekce kurzu příjemné homeopatické detoxikace krok za krokem (začala jsem s tím minulou středu) pozoruji na sobě, že se cítím klidnější, v noci dobře spím (budívala jsem se i 2x - 3x za noc), vrátila se mi pohyblivost do celé levé ruky ,Intenzita bolesti se snížila tak na polovinu, ještě čekám, až dorazí homeopatické mléko proti bolesti. V každém případě považuji vše za velký úspěch! a co se týká léčby zánětu v ruce, tak je to poprvé za dva měsíce všemožného snažení, kdy začalo něco doopravdy fungovat. Díky a zdravím Marie Štádlerová

Další reference najdete zde v referencích.

Tip jak se zbavit alergií a přitom ušetřit několik tisíc korun

 Nekupujte pořád dokola homeopatické léky, které Vám poskytnou jen dočasnou úlevu od alergických potíží, ale odstraňte z organismu jedovaté látky (rtuť a další jedy), čímž odstraníte přičinu alergií. Budete zdraví a ještě k tomu ušetříte pořádnou sumu.

Spočítejte si to:   Pylová sezóna začíná od února. Doporučuje se začít již před začátkem sezóny, tak tedy od ledna do konce září. Tedy cca celých 9 měsíců. Za rok spotřebujte tedy cca 68 tub jednoho homeopatického léku pro zmírnění potíží a zaplatíte tak 5.780,-Kč, za deset let či dvacet let (115.600,-kč) je to už požádná částka, které nic neřeší, ale jen utratíte za homeopatické léky pro zmírnění potíží. A to je jen jeden druh léku. Většinou jich užíváte několik.

Řešení pro vyléčení alergií - příjemná homeopatická detoxikace - HomeoDetox

vse-pro-zdravi-a-krasu-hanaks-homeopathy

PŘÍJEMNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE JE TO, CO FUNGUJE PRO TRVALÉ VYLÉČENÍ. Nemusíte pak pořád dokola kupovat homeopatické léky, které Vám jen potíže zmírňují, ale v on-line kurzu HomeoDetox se alergie zbavíte natrvalo.

Kdy se vyléčíte, pro koho je detoxikace vhodná a jak se používá?

Délka léčení

 

Když si uvědomíte, kolik toxických látek denně přijímáme, kolik se jich za léta v organismu nastřádalo, tak je zcela logické, že organismus potřebuje alespoň několik měsíců na to, aby se všech těch jedů zbavil, aby je vyloučit. Příjemnou detoxikací tělu dodáme léčivou energii, ale nedokážeme za jeden den vyplavit z těla to, co zde bylo ukládáno roky.

Základní délka detoxikace je vždy minimálně půl roku.

 
Ovšem každý pacient je jiný, někdy i malé dítě je intoxikováno tak, jako dospělý pacient. Je smutné, že se rodí děti, které mají v organismu vysoký obsah toxických látek, které přijali z těla matky. Zde je základem detoxikace před každým plánovaným početím a také raději preventivní detoxikace, aby se nemuseli řešit již vzniklé potíže.
I když za 2 měsíce alergie zmizí - doporučuji detoxikovat minimálně 6 měsíců i více


Pro koho je detoxikace vhodná

Pro všechny věkové skupiny
Pro těhotné i kojící ženy

 

 

 

 

 

Co je alergie?

Je to omyl imunitního systému

Je to v podsatě špatné vyhodnocení situace. Organismus reaguje "zmateně", například začne vytvářet protilátky proti pylům, které se v přírodě zcela běžně vyskytují.

Je to zmatek, který nastává při přeplnění organismu toxickými látkami, jedy, jedovatým olovem, jedovatou rtutí
Jedovatá rtuť a jedovaté olovo je všude kolem nás - z výfukových plynů (smog), které každý den dýcháme, ze záření elektronikou, kteoru jsme obklopeni, z vysílačů, z wifi připojení, z mobilních telefonů... Působí na nás smog i elektrosmog.
Je to zmatek, který nastává po nadměrné konzumaci klasických léků
Zásadně má na to tedy vliv životní prostředí, tedy kde žijeme, co dýcháme, co jíme, ale také co si oblékáme, jakými věcmi se obklopujeme
Poslední dobou sleduji velký nárust potravinové alergie(chemicky upravené potraviny, vypěstované pomocí chemie, potraviny ze zvířat, kterým jsou podávány vysoké dávky antibiotik (kravské mléko, kuřecímaso..., , ale také alergie z oblečení- vyráběné z odpadů, alergie z prostředí - např. nábytek také vyrobený z odpadových a škodlivých materiálů.
Je to také výsledek vnitřního nesouladu, nespokojenosti - tedy psychosomatická příčina
Psychika pacienta je také spouštěčem alergie. Například u ekzémů bývá příčinou vnitřní nedocenění nebo třeba pocit nelásky. U dušnosti, to bývá pocit různého omezení, prožívaný stres, různé vnitřní pocity nesvobody. V tomto případě je vhodné vzít na zřetel i tata kriteria a pomocí homeopatie vyléčit tyto negativní psychické stavy.
Lékaři hovoří také o "predispozici" 30 - 70%
Uvádějí, že pokud je rodič alergik, pak jeho dítě má predispozici k alergii 30 % - 40 %a pokud jsou oba rodiče alergici, tak dokonce 60% až 70%.
Jsou to velká procenta - velké množství alergických dětí i dospělých

Ale nejde o čísla, nejde o to, smířit se s tím, že tyto potíže jsou běžné. Jde o to, jak ALERGII VYLÉČIT. A k tomu je nejlepší příjemná homeopatická detoxikace. 

Je to nejoblíbenější detoxikace pomocí sprchového gelu a tělového mléka. Je to produkt, který se pacientům nejvíce líbí, protože pomáhá a protože nemusí užívat obrovské množství homeopatických léků, ale komplexní soubor léčivých homeopatických informací je do organismu dodáno největším lidských orgánem - kůží.

 

Trvalo mi několik let, než jsem našla ty nejvíce účinné homeopatické léky pro detoxikaci a jejich nejoptimálnější kombinaci.

Nyní je již několik let k dispozici tento sprchový gel a tělové mléko pro účinnou léčbu alergie.

Jak se alergie projevuje?

Ucpáním nosu
Kýcháním
Svěděním
Zarudnutím očí
Kopřivkou
Kašlem
Dušností
Kožními potížemi - ekzémy

Co doporučují homeopaté pro zmírnění potíží

Doporučují homeopatické léky  NA ZMÍRNĚNÍ POTÍŽÍ
Ano, částečně od daného problému uleví, ale NEVYLÉČÍ. Výhodou homeopatických léků je skutečnost, že nejsou toxické, že jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, tedy mohou je používat i těhotné ženy a kojící maminky. Další výhodou je i to, že se mohou vzájemně kombinovat s běžnými - klasickými - alopatickými léky.
Které homeopatické léky jsou doporučovány pro zmírnění potíží, ale na pro vyléčení?

POUMON HISTAMINE 15C pro zmírnění alergických reakcí
POLLENS de GRAMINÉES 15C na alergii ze sena
ALLIUM CEPA 9C na alergickou rýmu
EUPHRASIA OFFICINALIS 9C na oční obtíže
POLLENS 15C při alergii na jarní pyly
Doporučené užívání je většinou 5 granulí 2 až 4x denně, což v konečném výsledku znamená, že jedna tuba homeopatického léku z českých lékáren Vám vydrží na 4 dny, za měsíc spotřebujete 7,5 tuby léků a pořád dokola tyto homeopatické léky kupujete, protože Vás jen udržují - zmírňují příznaky, ale trvale nevyléčí.


NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.