ALERGIE

To nejlepší pro vyléčení alergie - úspěšná homeopatická léčba alergie

ruzova

ÚSPĚŠNÁ homeopatická léčba alergie si vyžaduje pečlivou detoxikaci organismu od toxických a jedovatých látek, především od jedovaté rtuti.

Pro důkladnou detoxikaci organismu doručuji nejúčinnjější sprchový gel Castanum s Hanak's Homeopathy informacemi používat po dobu min.2 měsíců. Jedno balení sprchového gelu Vám na tuto dobu vystačí. Používá se ve sprše a po vysprchování se použije tělové mléko Canabis s Hanak's Homeopathy informací pro detoxikaci. Detoxikační sprchový gel a tělové mléko nelze nahradit žádným jiným prostředkem. Je to jednička pro léčbu alergií všeho druhu.

Pro vyléčení alergií již nestačí léky, ale je nutná homeopatická detoxikace

fotografie-20

Naštěstí již existuje řešení pro vyléčení alergií. 

Není to postupné užívání homeopatických léků a pouhé zmírňování nepříjemných následků alergií, ale je to o vyléčení. 

Ale není to vyléčení běžnými detoxikačními metodami, ale příjemnou homeopatickou detoxikací, konkrétně příjemným sprchovým gelem Castanum a tělovým mlékem Cannabis s komplexem hanaks-homeopathy informací pro léčbu alergií speciálně detoxikací.

 

Je to orginální produkt, nenahraditelný jinými. Můžete si jej dopřát a příjemnou formou se zbavit jednou provždy alergických potíží. Nemusíte pořád dokola kupovat homeopatické léky a platit za úlevu od potíží. Nyní se můžete alergie zbavit jednou navždy.

„Léky na alergii mi sice pomohli zmírnit alergické potíže, ale až příjemná homeopatická detoxikace proti alergiím PHDR86 17v1 mi pomohla alergii úplně vyléčit.

balonky

...až příjemná homeopatická detoxikace PHDR86 mi pomohla alergii úplně vyléčit. Od té doby, co jsme začali používat detoxikační gely a tělová mléka, tak jsme si vyléčili nejenom alergii, ale také kašel a astma. Neustále se opakující rýmy a záněty vymizely a byli jsme mile překvapeni, jak léčení bylo rychlé a přitom se nám moc líbilo. I naše vnučky jsou po detoxikaci zdravé a fit.
napsali věrní pacienti Lucie a Karel z Bílovic.

 
 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + originál Hanak's Homeopathy informace pro rychlou úlevu od ALERGICKÝCH POTÍŽÍ

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍJEMNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE ORGANISMU PROTI ALERGIÍM (PHDR86) na 2 měsíce + 17 v 1 Hanak's Homeopathy informace FORTE, sprchový gel Castanum 200ml, tělové mléko DETOX 50ml + dárek Cannabis 100ml proti alergiím

"DOPORUČUJI PRO ÚLEVU OD ALERGICKÝCH POTÍŽÍ (rýma, ucpaný nos, pálení, slzení očí...)." Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní …

 

"DOPORUČUJI PRO ÚČINNOU DETOXIKACI ORGANISMU a účinnou léčbu alergií. Hanáková Věra, homeopat. Trvalo mi několik let, než jsem našla ty nejvíce účinné homeopatické léky pro detoxikaci a jejich …

   
690 Kč
  3 690 Kč
 
 

Co je alergie?

Je to omyl imunitního systému

Je to v podsatě špatné vyhodnocení situace. Organismus reaguje "zmateně", například začne vytvářet protilátky proti pylům, které se v přírodě zcela běžně vyskytují.

Je to zmatek, který nastává při přeplnění organismu toxickými látkami, jedy, jedovatým olovem, jedovatou rtutí
Jedovatá rtuť a jedovaté olovo je všude kolem nás - z výfukových plynů (smog), které každý den dýcháme, ze záření elektronikou, kteoru jsme obklopeni, z vysílačů, z wifi připojení, z mobilních telefonů... Působí na nás smog i elektrosmog.
Je to zmatek, který nastává po nadměrné konzumaci klasických léků
Zásadně má na to tedy vliv životní prostředí, tedy kde žijeme, co dýcháme, co jíme, ale také co si oblékáme, jakými věcmi se obklopujeme
Poslední dobou sleduji velký nárust potravinové alergie(chemicky upravené potraviny, vypěstované pomocí chemie, potraviny ze zvířat, kterým jsou podávány vysoké dávky antibiotik (kravské mléko, kuřecímaso..., , ale také alergie z oblečení- vyráběné z odpadů, alergie z prostředí - např. nábytek také vyrobený z odpadových a škodlivých materiálů.
Je to také výsledek vnitřního nesouladu, nespokojenosti - tedy psychosomatická příčina
Psychika pacienta je také spouštěčem alergie. Například u ekzémů bývá příčinou vnitřní nedocenění nebo třeba pocit nelásky. U dušnosti, to bývá pocit různého omezení, prožívaný stres, různé vnitřní pocity nesvobody. V tomto případě je vhodné vzít na zřetel i tata kriteria a pomocí homeopatie vyléčit tyto negativní psychické stavy.
Lékaři hovoří také o "predispozici" 30 - 70%
Uvádějí, že pokud je rodič alergik, pak jeho dítě má predispozici k alergii 30 % - 40 %a pokud jsou oba rodiče alergici, tak dokonce 60% až 70%.
Jsou to velká procenta - velké množství alergických dětí i dospělých

Ale nejde o čísla, nejde o to, smířit se s tím, že tyto potíže jsou běžné. Jde o to, jak ALERGII VYLÉČIT. A k tomu je nejlepší příjemná homeopatická detoxikace. 

Je to nejoblíbenější detoxikace pomocí sprchového gelu a tělového mléka. Je to produkt, který se pacientům nejvíce líbí, protože pomáhá a protože nemusí užívat obrovské množství homeopatických léků, ale komplexní soubor léčivých homeopatických informací je do organismu dodáno největším lidských orgánem - kůží.

 

Trvalo mi několik let, než jsem našla ty nejvíce účinné homeopatické léky pro detoxikaci a jejich nejoptimálnější kombinaci.

Nyní je již několik let k dispozici tento sprchový gel a tělové mléko pro účinnou léčbu alergie.

Jak se alergie projevuje?

Ucpáním nosu
Kýcháním
Svěděním
Zarudnutím očí
Kopřivkou
Kašlem
Dušností
Kožními potížemi - ekzémy

Co doporučují homeopaté pro zmírnění potíží

Doporučují homeopatické léky  NA ZMÍRNĚNÍ POTÍŽÍ
Ano, částečně od daného problému uleví, ale NEVYLÉČÍ. Výhodou homeopatických léků je skutečnost, že nejsou toxické, že jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, tedy mohou je používat i těhotné ženy a kojící maminky. Další výhodou je i to, že se mohou vzájemně kombinovat s běžnými - klasickými - alopatickými léky.
Které homeopatické léky jsou doporučovány pro zmírnění potíží, ale na pro vyléčení?

POUMON HISTAMINE 15C pro zmírnění alergických reakcí
POLLENS de GRAMINÉES 15C na alergii ze sena
ALLIUM CEPA 9C na alergickou rýmu
EUPHRASIA OFFICINALIS 9C na oční obtíže
POLLENS 15C při alergii na jarní pyly
Doporučené užívání je většinou 5 granulí 2 až 4x denně, což v konečném výsledku znamená, že jedna tuba homeopatického léku z českých lékáren Vám vydrží na 4 dny, za měsíc spotřebujete 7,5 tuby léků a pořád dokola tyto homeopatické léky kupujete, protože Vás jen udržují - zmírňují příznaky, ale trvale nevyléčí.

Tip jak se zbavit alergií a přitom ušetřit několik tisíc korun

 Nekupujte pořád dokola homeopatické léky, které Vám poskytnou jen dočasnou úlevu od alergických potíží, ale odstraňte z organismu jedovaté látky (rtuť a další jedy), čímž odstraníte přičinu alergií. Budete zdraví a ještě k tomu ušetříte pořádnou sumu.

Spočítejte si to:   Pylová sezóna začíná od února. Doporučuje se začít již před začátkem sezóny, tak tedy od ledna do konce září. Tedy cca celých 9 měsíců. Za rok spotřebujte tedy cca 68 tub jednoho homeopatického léku pro zmírnění potíží a zaplatíte tak 5.780,-Kč, za deset let či dvacet let (115.600,-kč) je to už požádná částka, které nic neřeší, ale jen utratíte za homeopatické léky pro zmírnění potíží. A to je jen jeden druh léku. Většinou jich užíváte několik.

Řešení pro vyléčení alergií - příjemná homeopatická detoxikace

vse-pro-zdravi-a-krasu-hanaks-homeopathy

PŘÍJEMNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE JE TO, CO FUNGUJE PRO TRVALÉ VYLÉČENÍ. Nemusíte pak pořád dokola kupovat homeopatické léky, které Vám jen potíže zmírňují, ale pomocí detoxikačního gelu a tělového mléka se můžete vyléčit natrvalo.

Nemusíte pořád dokola kupovat léky, ale můžete se vyléčit trvale pomocí příjemné detoxikace PHDR86, která je speciálně připravená pro léčbu alergií.

Kdy se vyléčíte, pro koho je detoxikace vhodná a jak se používá?

Délka léčení

 

Když si uvědomíte, kolik toxických látek denně přijímáme, kolik se jich za léta v organismu nastřádalo, tak je zcela logické, že organismus potřebuje alespoň několik měsíců na to, aby se všech těch jedů zbavil, aby je vyloučit. Příjemnou detoxikací tělu dodáme léčivou energii, ale nedokážeme za jeden den vyplavit z těla to, co zde bylo ukládáno roky.

Základní délka detoxikace je vždy minimálně půl roku.

 
Ovšem každý pacient je jiný, někdy i malé dítě je intoxikováno tak, jako dospělý pacient. Je smutné, že se rodí děti, které mají v organismu vysoký obsah toxických látek, které přijali z těla matky. Zde je základem detoxikace před každým plánovaným početím a také raději preventivní detoxikace, aby se nemuseli řešit již vzniklé potíže.
I když za 2 měsíce alergie zmizí - doporučuji detoxikovat minimálně 6 měsíců i více


Pro koho je detoxikace vhodná

Pro všechny věkové skupiny
Pro těhotné i kojící ženy

 

Jak se detoxikace používá

1x denně kapka sprchového gelu
Není potřeba používat velké množství. Stačí kapka, nanést na pokožku, nechat působit minutu a opláchnout. Srozumitelný návod všem je přiložen.
3x denně kapka tělového mléka
Jednoduše aplikujeme na spánky.
Detoxikace je nutná nejenom proti alergiím, ale je to základ pro udržení zdraví nás a našich dětí! 

 

 

 


Proti bolesti yes

AKCE Pro školáky  

AKCE na chytré mastičky

DÁREK za nákup

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.