Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

AKNÉ - KRÁSNÁ PLEŤ

AKNÉ, jak na akné, homeopatika proti akné - RYCHLÉ ŘEŠENÍ PRO KRÁSNOU PLEŤ

reference-detoxikace-a-telove-mleko-proti-akne

OSVĚDČENÉ Tělové - pleťové mléko s hanaks-homeopahy informacemi forte 5 v 1 PROTI AKNÉ - Rychlé řešení pro krásnou pleť 

 
 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace forte 5 v 1 PROTI AKNÉ

 

Cannabis tělové mléko 100ml + Hanak's Homeopathy informace - medium KRÁSNÁ PLEŤ

"DOPORUČUJI PRO KRÁSNOU PLEŤ." Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), …

 

"DOPORUČUJI PRO KRÁSNOU PLEŤ." Hanáková Věra, homeopat.   Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), …

   
690 Kč
  690 Kč
 
 

Recept na krásnou pleť, který se mi osvědčil

 

BONUS - osvědčený recept na krásnou pleť

 Jednoduchý, levný a přitom maximálně účinný recept na krásnou pleť jsem Vám připravila formou bonusu a posílám Vám jej vždy současně s tělovým - pleťovým mlékem pro léčbu akné

 

Homeopatický balíček "KOMPLEXNÍ PÉČE KRÁSNÁ PLEŤ A ZDRAVÉ VLASY- DETOX MEDIUM 10 v 1"

Doporučuji: LAVENDER - vlasový šampon s bylinnými extrakty 2 x 100ml, CANNABIS - tělové mléko 1 x 50ml - Hanak's Homeopathy informace 10v1 -" VLASOVÝ DETOX 10 v 1 MEDIUM PRO CELOROČNÍ DETOXIKACI PLETI A VLASŮ" + dárkové mýdlo Hanáková Věra, homeopat LAVENDER - …

 
980 Kč
 

..Velmi mi pomohli při akné, se kterým zápolím až teď v dospělosti

11.04.2016, 22:18 , pacienti hanaks-homeopathy | Počet zobrazení: 1887

Dobrý den paní Hanáková, děkuji moc za rychlé vyřízení a zároveň Vám chci poděkovat za pleťové mléko na krásnou pleť a na zánět z minulé objednávky. Velmi mi pomohli při akné, se kterým zápolím až teď v dospělosti díky lékům na sníženou činnost štítné žlázy. Pleť teď vypadá svěží, mladší, zdravější a akné, když už se utvoří, tak jen v lehčí formě, žádné velké "boláky".

Celý článek...

Pleť je čím dál tím výrazněji lepší po použití tělového - pleťového mléka

07.06.2013, 22:29 , pacienti hanaks-homeopathy | Počet zobrazení: 2676

Hezký večer paní Hanáková,
děkuji Vám za tak rychlou dodávku homeopatických mlíček,  udělala jste mi radost :-).
Jinak se cítím velmi dobře a pleť je z hlediska akné také čím dál tím výrazněji lepší ... :-) Těším se na produktyj proti bolesti ... nohy těžknou a záda pobolívají ... Jsem velice ráda, že jsem Vás na internetu našla, mohla vyzkoušet na Vaše doporučení produkty a že skutečně pomáhají ... :-).
 

Celý článek...


Děsí Vás koronavirus? Co můžete dělat?

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.