VLASY - to nejlepší z homeopatie pro krásné vlasy

Detoxikační šampon Caffeine - to nejlepší proti padání vlasů a obnovení růstu

originaCC81l-hanaks-homeopathy-vlas-balzam

Doporučuji: "  Vlasový balzám a šampony Caffeine s Hanaks homeopathy informacemi pro důkladnou péči o vlasy - detoxikaci vlasových kořínků - komplexní péče 10 v 1. Při důkladném vetření do vlasové pokožky působí proti padání vlasů, pro posílení - vyživení vlasových kořínků (cibulek), dále působí proti lámavosti vlasů, udržuje vlasy pružné a v kondici. Současně dodávání energii pro růst nových vlasů, odstraňuje "šokový stav cibulek" a zbavuje vlasové cibulky negativních energií. Řeší také problém vyčerpání energie na dráze ledvin, díky němuž se dostavuje řídnutí a padání vlasů. Podporuje k růstu nových a zdravých vlasů." Hanáková Věra, homeopat

...to nejlepší proti padání vlasů a obnovení růstu

 

 
 

Castanum - vlasový balzám 100ml + Hanak's homeopathy informace 10 v 1 detox -medium

 

Nejosvědčenější šampony proti padání vlasů - 2 ks CAFFEINE - vlasový šampon s kofeinem, 2 x 200ml + Hanak's Homeopathy informace 10v1 -" VLASOVÝ DETOX FORTE"

"Castanum "VLASOVÝ DETOX FORTE" doporučuji. Je to ten nejlepší vlasový balzám, který zastavuje padání vlasů a posiluje vlasovou strukturu. Pro docílení krásných, hustých a zdravých vlasů doporučuji …

 

"Caffeine "VLASOVÝ DETOX FORTE" doporučuji. Je to ten nejlepší šampon, který detoxikuje vlasovou pokožku, zastavuje padání vlasů a posiluje vlasovou strukturu.   Caffeine vlasový šampon s …

-7%  690 Kč    -7%  3 000 Kč   
642 Kč
  2 790 Kč
 
 

Akce pro ženy - VLASOVÝ DETOX - CAFFEINE - vlasový šampon s kofeinem, 2 x 200ml + Hanak's Homeopathy informace 10v1 -

caffeine-1ks

Caffeine - šampon na vlasy "VLASOVÝ DETOX".

Pokud máte vlasy oslabené a ve větší míře Vám vypadávají, je to ten nejlepší šampon, který zastavuje padání vlasů a posiluje vlasovou strukturu. Pro docílení krásných, hustých a zdravých vlasů doporučuji tento šampon používat současně s  VLASOVÝM BALZÁMEM CASTANUM ".  Tato společná kombinace se osvědčila pro nejrychlejší možnou obnovu vlasů. 

Vlasový šampon Caffeine není nahraditelný jinými produkty, obsahuje širokou škálu Hanaks Homeopathy informací proti padání a pro zdravý růst krásných vlasů. 

Zdravé vlasy jsou výsledkem vnitřní pohody a rovnováhy člověka. Pokud je člověk ve stresu, má strach, různé trápení, prožil různé zklamání či šok, je přetížen a oslaben, pak se celková disharmonie projeví na vlasech a vlasy začnou slábnout a vypadávat.  Vlasový šampon Caffeine, při pravidelném používání, dodává vlasům  potřebné informace, které odstraní všechny negativní psychické stavy, díky kterým dochází ke slábnutí a vypadávání vlasů. Informace obsažené v šamponu mají tedy příznivý vliv na psychiku a tím na zlepšení kvality vlasů a jejich přirozený růst.

HANAK'S FAMILY HOMEOPATHY - tradice a kvalita od roku 1991.

Výzkum a vývoj kosmetiky, která má pozitivní účinky na psychiku, fyzickou výkonnost a zdraví člověka.

Šampon -

original-hanaks-homeopathy-sampon-caffeine

Po několikahodinové každodenní práci u počítače vlasy výrazně slábnou a začínají padat, tak jsem se rozhodla připravit šampon s Hanak's Homeopathy informacemi, které by dokázaly co nejrychleji zastavit padání vlasů a současně vlasy posilovaly, dodávaly vlasům novou energii pro růst. K tomu jsem přidala také informace proti stresu, neklidu, nervozitě. Celkově jsem tak vytvořila zcela unikátní homeopatickou kombinaci šamponu 10 v 1, který dokázal zastavit padání vlasů již za 3 dny. To se zatím tak rychle žádnému šamponu proti padání vlasů nepodařilo. Šampon jsem použila vždy ráno.  Během tří dnů se padání vlasů zcela zastavilo a já měla obrovskou radost. Navíc jsem po celou dobu byla ve velké psychické pohodě, protože vlasový balzám i šampon  pomáhá proti stresu, neklidu, nervozitě. 

Homeopatie pro zdraví, kondici a krásu

Krásné vlasy, posílení vlasů, stop padání vlasů ihned - to vše umí VLASOVÝ DETOX.

Doporučuji používat pravidelně. Šampon je vhodný i ke každodennímu používání. 

Doporučená délka používání je nejméně 2-3 měsíce, pro důkladné ozdravení vlasových kořínků, posílení růstu a odstranění škodlivých látek z vlasové pokožky.

Těm, kteří pracují u počítače a jsou denně vystaveni záření z počítačů, doporučuji zařadit tento šampon do každodenní hygieny. 

Hanaks-homeopathy.cz 

Úžasný vlasový detox Caffeine a šampon Lavender - pravdivý příběh paní Pavlínky

Paní Pavlínka (viz. foto) v prosinci 2017 vážně uvažovala o nápravě svých stále dokola barvených vlasů. Poslala fotografii a začala s léčbou pomocí vlasového detoxu Caffeine..

A jak to dopadlo? 

Proč Vám píši, za prvé Vás chci pozdravit a za druhé pochválit za úžasný vlasový detox a šampon na krásné vlasy.
Již loni, po příjemné detoxikaci, jsem uvažovala o nápravě svých stále dokola barvených vlasů. V létě u moře byly celkem pěkné a dlouhé, alespoň na mé poměry, ale výživu si zaslouží, říkala jsem si.......
Potom přišel prosinec 2017 a já se ocitla po štědrém dnu v nemocnici, s vyčerpaným organismem. .....
Totální kolaps, a mimo jiné, i vlasy vzaly za své, vypadaly, nebo se ulámaly...... stres, je pravdu velmi mocný nepřítel , ale rozhodnutí a ukotvení myšlenky, já chci žít, ( v únoru se nám mělo narodit první vnoučátko), ( aj lékaři, samozřejmě pomohli) a já si slíbila, že se do takového stavu, již nikdy více nedostanu !!!!!
Začala jsem doplňovat doporučené minerály, mazala se mlíčky a i myšlenka na vnoučátko, mě pomalu rovnaly.... Mimo mlíček, které si objednávám, jsem si tentokrát vzala i detox na vlasy a zanedlouho, také šampon na krásně vlasy ( jeden jsem dostala také od Vás , jako dárek ;-))
Posílám výsledek !!!!
 

Vlasy mám , jako loni v srpnu u moře a navíc , ještě zdravější, hustější a nevidím to jenom já. Kamarádky , které mne viděly v únoru 2018 ( 4.2.2018 se nám mimo jiné narodil, též vytoužený vnouček Danielek :-)), již jsem měla vlasy , ale hodně krátké, nemohou uvěřit,....... v červnu 2018 mám již "háro" .


Děkuji Vám za vše! Ze srdce zdraví Pavlína Novotná

 

Detox Caffeine

Celý článek... 

Pro každodenní používání - balzám, který se Vám bude moc líbit.

  

 

 

Víte, že vlasy symbolizují energii, vitalitu a ztráta vlasů ukazuje na ztrátu síly a vitality?

sila

Ale nic není ztraceno, pokud ještě nějaké vlasy máte, tak je můžete vylepšit. Detoxikační šampon Caffeine pomohl i v mnohem horších situacích, kdy se vlasy mohli jednoduše spočítat.

Obsahuje komplex informací pro obnovu vlasů, proti padání, pro posílení....
JE NADUPANÝ a pomůže Vám chránit vlasy PŘED POČÍTAČOVÝM ZÁŘENÍM.
To je moc důležité, protože u počítače trávíme někdy mnoho hodin.

A co víc?

Šampon Caffeine zbavute také stresu. Tak pokud jste vystaveni
ŽIVOTNÍMU STRESU, je to super řešení, jak být víc v pohodě
A JAK NEZTRATIT VLASY.

PS: Vlastní zkušenost je nejlepší.
Užijte si dárku, používejte šampon kdykoliv budete potřebovat a těšte se ze změny. Jakmile se sami sobě budete líbit, pošlete FOTO do skupiny
ZDRAVĚJŠÍ-KRÁSNĚJŠÍ NA FC: https://www.facebook.com/homeopatie.cz/ 

Zdravá výživa vlasů

vlasy-padani-a-ztrata-vlasu

Zdravá výživa je základem krásných vlasů, ale také pilířem dobré kondice organismu. Naše tělo potřebuje různé vitaminy, minerály, stopové prvky, aminokyseliny atd. pro zabezpečení běžných tělesných funkcí, některé z nich jsou naprosto nezbytné pro růst zdravých a krásných vlasů.
Vitaminy
Vitamin A – antioxidant, pomáhá produkovat ideální množství mazotoku ve vlasové pokožce.
Vitamin C – antioxidant, pomáhá udržovat kůži a zdravé vlasy.
Vitamin E – antioxidant, prokrvuje vlasovou pokožku, dodává vlasům hebkost.
Biotin – pomáhá produkovat keratin, může předcházet šedivění a vypadávání vlasů.
Inositol – stimuluje funkci vlasového folikulu.
Vitamín B3 (niacin) – podporuje krevní oběh ve vlasové pokožce.
Vitamín B5 (Kyselina pantotenová)- předchází šedivění a vypadávání vlasů.
Vitamin B6 – předchází vypadávání vlasů, pomáhá vytvořit melanin, který dává vlasům jeho barvu.
Vitamin B12 – pomáhá předcházet vypadávání vlasů.
Minerály a stopové prvky
Draslík – reguluje krevní oběh a podporuje zdravý růst vlasů.
Hořčík – společně s vápníkem podporuje zdravý růst vlasů.
Chrom – pomáhá předejít hyperglykémii (zvýšená hladina cukru v krvi) a hypoglykémii (nízká hladina cukru v krvi) – obě mohou být příčinou vypadávání vlasů.
Jód – pomáhá řídit hormony štítné žlázy, předchází suchým vlasům a brání vypadávání vlasů.
Mangan – působí proti pomalému růstu vlasů.
Měď – pomáhá předejít vypadávání vlasů, defektům barvy a struktury vlasů.
Selen – udržuje vlasovou pokožku hebkou a pružnou, je proti lupům
Síra – (metylsulfonylmetan) nebo-li MSM – síra je hlavním komponentem struktury vlasů.
Vápník – základní prvek pro zdravý růst vlasů.
Zinek – zinek a vitamin A pracují společně; nedostatek může způsobit suché vlasy a mastnou kůži.
Železo – zabraňuje chudokrevnosti a vypadávání vlasů.

Všechny prvky volte vždy raději v přírodní formě, vybírejte si zdravou výživu nejlépe v bio kvalitě. Jezte zdravě a nepřehánějte to s vitamínovými doplňky ve formě léků a tablet.  

 


Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé a nejosvědčenější.

Hanáková Věra, homeopat

 


IMUNITA V AKCI - SLEVY 22% yes 

 

CHYTRÉ MASTIČKY V AKCI    yes

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.