Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Připravuji...

 

 

VLASY

AKCE pro ženy s 50% slevou: Detoxikační balzám Castanum a šampon Caffeine. Nejosvědčenější léčba 10v1 proti padání vlasů a pro růst zdravých a krásných vlasů

originaCC81l-hanaks-homeopathy-vlas-balzam

Doporučuji: " Vlasový balzám a šampony Caffeine s Hanaks homeopathy informacemi pro důkladnou péči o vlasy - detoxikaci vlasových kořínků - komplexní péče 10 v 1. Při důkladném vetření do vlasové pokožky působí proti padání vlasů, pro posílení - vyživení vlasových kořínků (cibulek), dále působí proti lámavosti vlasů, udržuje vlasy pružné a v kondici. Současně dodávání energii pro růst nových vlasů, odstraňuje "šokový stav cibulek" a zbavuje vlasové cibulky negativních energií. Řeší také problém vyčerpání energie na dráze ledvin, díky němuž se dostavuje řídnutí a padání vlasů. Podporuje k růstu nových a zdravých vlasů." Hanáková Věra, homeopat

...to nejlepší proti padání vlasů a obnovení růstu.

 
 

Castanum - vlasový balzám 100ml + Hanak's homeopathy informace 10 v 1 detox -medium

 

Nejosvědčenější šampony proti padání vlasů - 2 ks CAFFEINE - vlasový šampon s kofeinem, 2 x 200ml + Hanak's Homeopathy informace 10v1 -" VLASOVÝ DETOX FORTE"

"Castanum "VLASOVÝ DETOX FORTE" doporučuji. Je to ten nejlepší vlasový balzám, který zastavuje padání vlasů a posiluje vlasovou strukturu. Pro docílení krásných, hustých a zdravých vlasů doporučuji …

 

"Caffeine "VLASOVÝ DETOX FORTE" doporučuji. Je to ten nejlepší šampon, který detoxikuje vlasovou pokožku, zastavuje padání vlasů a posiluje vlasovou strukturu.   Caffeine vlasový šampon s …

-22%  690 Kč    -22%  3 000 Kč   
538 Kč
  2 340 Kč
 
 

Akce pro ženy - VLASOVÝ DETOX - CAFFEINE - vlasový šampon s kofeinem, 2 x 200ml + Hanak's Homeopathy informace 10v1 -

caffeine-1ks

Caffeine - šampon na vlasy "VLASOVÝ DETOX".

Pokud máte vlasy oslabené a ve větší míře Vám vypadávají, je to ten nejlepší šampon, který zastavuje padání vlasů a posiluje vlasovou strukturu. Pro docílení krásných, hustých a zdravých vlasů doporučuji tento šampon používat současně s  VLASOVÝM BALZÁMEM CASTANUM ".  Tato společná kombinace se osvědčila pro nejrychlejší možnou obnovu vlasů. 

Vlasový šampon Caffeine není nahraditelný jinými produkty, obsahuje širokou škálu Hanaks Homeopathy informací proti padání a pro zdravý růst krásných vlasů. 

Zdravé vlasy jsou výsledkem vnitřní pohody a rovnováhy člověka. Pokud je člověk ve stresu, má strach, různé trápení, prožil různé zklamání či šok, je přetížen a oslaben, pak se celková disharmonie projeví na vlasech a vlasy začnou slábnout a vypadávat.  Vlasový šampon Caffeine, při pravidelném používání, dodává vlasům  potřebné informace, které odstraní všechny negativní psychické stavy, díky kterým dochází ke slábnutí a vypadávání vlasů. Informace obsažené v šamponu mají tedy příznivý vliv na psychiku a tím na zlepšení kvality vlasů a jejich přirozený růst.

HANAK'S FAMILY HOMEOPATHY - tradice a kvalita od roku 1991.

Výzkum a vývoj kosmetiky, která má pozitivní účinky na psychiku, fyzickou výkonnost a zdraví člověka.

Šampon -

caffeine-2ks

Po několikahodinové každodenní práci u počítače vlasy výrazně slábnou a začínají padat, tak jsem se rozhodla připravit šampon s Hanak's Homeopathy informacemi, které by dokázaly co nejrychleji zastavit padání vlasů a současně vlasy posilovaly, dodávaly vlasům novou energii pro růst. K tomu jsem přidala také informace proti stresu, neklidu, nervozitě. Celkově jsem tak vytvořila zcela unikátní homeopatickou kombinaci šamponu 10 v 1, který dokázal zastavit padání vlasů již za 3 dny. To se zatím tak rychle žádnému šamponu proti padání vlasů nepodařilo. Šampon jsem použila vždy ráno.  Během tří dnů se padání vlasů zcela zastavilo a já měla obrovskou radost. Navíc jsem po celou dobu byla ve velké psychické pohodě, protože vlasový balzám i šampon  pomáhá proti stresu, neklidu, nervozitě. 

Homeopatie pro zdraví, kondici a krásu

Krásné vlasy, posílení vlasů, stop padání vlasů ihned - to vše umí VLASOVÝ DETOX.

Doporučuji používat pravidelně. Šampon je vhodný i ke každodennímu používání. 

Doporučená délka používání je nejméně 2-3 měsíce, pro důkladné ozdravení vlasových kořínků, posílení růstu a odstranění škodlivých látek z vlasové pokožky.

Těm, kteří pracují u počítače a jsou denně vystaveni záření z počítačů, doporučuji zařadit tento šampon do každodenní hygieny. 

Hanaks-homeopathy.cz 

Pro každodenní používání - balzám, který se Vám bude moc líbit.

  

 

 

Jak zastavit padání vlasů?

26.03.2013, 20:08 , pacienti hanaks-homeopathy | Počet zobrazení: 12806

Dotaz: Dobrý den,mám problém s padáním vlasu.Dva roky se léčím se sníženou,funkcí štít.žlázy.před 4roky mi zemřela mamka,rok po tom jsem se rozvedla,a v té době jsem si všimla že mi hodně padají vlasy.Proto jsem šla k obvodní doktorce aby mi vzala krev tím zjistila tu špatnou štítku.ale už nikdo nechápe jak jsem na to já ,když každý den mám plné ruce vypadaných vlasu.Štítku mám od ledna podchycenou beru každé ráno euthyrox 125,jsou dny kdy je to lepší vlasu si moc nevšímám,nepadají tak moc,ale mám období že jsem opět nešťastná a opravdu už nevím kam jít poprosit o pomoc.proto prosím touto cestou o pomoc Vás!děkuju za možnou pomoc,radu,za cokoli co pomůže zmírnit mé trápení.


Odpověď: Padání vlasů je skutečně velké trápení. Je možné toto padání vlasů zastavit. Je však nutné odstranit stres, vyčerpanost a také strach, který je usazen ve vlasu. Vlas je totiž ukazatelem našeho duševního zdraví. Pokud prožijeme určité trauma, například smrt milované osoby, rozvod aj. nepříjemné stresové situace, pak se tyto informace uloží ve vlasech. Proto také z vlasu je možné odečíst všechny informace o psychickém i fyzickém stavu.
Aby vlasy přestaly padat a opětovně ožily a rostly, tak Vám doporučuji začít používat šampon Caffeine s Hanak's Homeopathy informacemi, nebo najít osobní lék proti padání vlasů. 
Je potřeba si uvědomit, že padání vlasů je výsledkem nahromaděného stresustrachu a vyčerpanosti.  Vyhledání osobního léku je vždy založeno na odstranění příčiny padání vlasů. U každého člověka je příčina padání vlasů jiná, proto je nutné najít osobní lék, či více léků, které umí padání vlasů ihned zastavit, vlasy povzbudit k růstu a regeneraci. Průměrná cena léku je 100,-Kč.  

Celý článek...

Výživa vlasů
Zdravá výživa je základem krásných vlasů, ale také pilířem dobré kondice organismu. Naše tělo potřebuje různé vitaminy, minerály, stopové prvky, aminokyseliny atd. pro zabezpečení běžných tělesných funkcí, některé z nich jsou naprosto nezbytné pro růst zdravých a krásných vlasů.

Vitaminy
Vitamin A – antioxidant, pomáhá produkovat ideální množství mazotoku ve vlasové pokožce.

Vitamin C – antioxidant, pomáhá udržovat kůži a zdravé vlasy.

Vitamin E – antioxidant, prokrvuje vlasovou pokožku, dodává vlasům hebkost.

Biotin – pomáhá produkovat keratin, může předcházet šedivění a vypadávání vlasů.

Inositol – stimuluje funkci vlasového folikulu.

Vitamín B3 (niacin) – podporuje krevní oběh ve vlasové pokožce.

Vitamín B5 (Kyselina pantotenová)- předchází šedivění a vypadávání vlasů.

Vitamin B6 – předchází vypadávání vlasů, pomáhá vytvořit melanin, který dává vlasům jeho barvu.

Vitamin B12 – pomáhá předcházet vypadávání vlasů.

Minerály a stopové prvky

Draslík – reguluje krevní oběh a podporuje zdravý růst vlasů.

Hořčík – společně s vápníkem podporuje zdravý růst vlasů.

Chrom – pomáhá předejít hyperglykémii (zvýšená hladina cukru v krvi) a hypoglykémii (nízká hladina cukru v krvi) – obě mohou být příčinou vypadávání vlasů.

Jód – pomáhá řídit hormony štítné žlázy, předchází suchým vlasům a brání vypadávání vlasů.

Mangan – působí proti pomalému růstu vlasů.

Měď – pomáhá předejít vypadávání vlasů, defektům barvy a struktury vlasů.

Selen – udržuje vlasovou pokožku hebkou a pružnou, je proti lupům

Síra – (metylsulfonylmetan) nebo-li MSM – síra je hlavním komponentem struktury vlasů.

Vápník – základní prvek pro zdravý růst vlasů.

Zinek – zinek a vitamin A pracují společně; nedostatek může způsobit suché vlasy a mastnou kůži.

Železo – zabraňuje chudokrevnosti a vypadávání vlasů.

 

Všechny prvky volte vždy raději v přírodní formě, vybírejte si zdravou výživu nejlépe v bio kvalitě. Jezte zdravě a nepřehánějte to s vitamínovými doplňky ve formě léků a tablet. 


Nejoblíbenější detoxikace proti bolesti v akci se slevou 13%

Všechny produkty expedujeme

do 24 hodin.

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.