Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Kontakt

foto-hanak-vera--1

Hanak Vera, Homeopath, mobil 724 162 517

 

Zakladatelka HANAK'S FAMILY HOMEOPATHY (c) 1991

On- line homeopatická poradna 

Klasická a kosmetická homeopatie s pozitivními účinky na psychiku, fyzickou výkonnost a zdraví člověka.

Homeopatický e-shop: originální produkty kosmetické homeopatie Hanak's Homeopathy (c) 1991 

 

 

 

 

 

Kontaktní adresa a ordinace Kyjov

 

HANÁKOVÁ VĚRA, homeopat

HANAKS HOMEOPATHY

Jungmannova 214

697 01 Kyjov

IČ 16346548

hanaks-homeopathy@seznam.cz

vera@hanaks-homeopathy.cz 

Zákaznická podpora a objednávky

objednavky-hanaks-homeopathy---telefonicky

Kamila Vašková, mobil 722 714 001

 

Kontaktní adresa: 

HANAKS HOMEOPATHY

Jungmannova 214

697 01 Kyjov 

 

O nás

Homeopatii se intenzivně věnujeme od roku 1991. Zde jsme položili základy Hanak's family Homeopathy (c) 1991 a započali studium klasické homeopatie, která později přešla vlastním vývojem a zkoumáním vlivu působení homeopatických informací v nosičích informace (kosmetiky)  na organismus člověka v nový obor - kosmetickou homeopatii, která má přiznivý vliv na psychickou a fyzickou kondici  -  zdraví. Vznikly tak nové produkty kosmetické homeopatie pod značkou Hanak's family Homeopathy (c) 1991.


Mobil 722 714 001 Doručujeme bez omezení Českou poštou a PPL včetně dobírky do 48hodin Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek více info   zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.