Jednoduše objednáte na tel: 722 714 001

 

Ráda se Vám bude věnovat asistentka Kamila.

 

 

 

Nyní si můžete veškeré zboží z našeho e-shopu objednat také po telefonu. Stačí si vybrat produkty, o které máte zájem a zavolat na telefonní číslo 722 714 001. Objednávku s Vámi uzavřeme telefonicky a zboží získáte za stejných podmínek jako při online nákupu.

 

 

 

 

Jak jednoduše objednat?

 

 

1. Naše produkty najdete:

 

    http://www.hanaks-homeopathy.cz/lek/zdravotni-potize/

    

2. Poznačte si název zboží, které chcete objednat.

 

    TĚLOVÉ MLÉKO 50 ML PROTI BOLESTI

 

3. Připravte si osobní údaje a způsob platby 

 

    MARIE NOVÁKOVÁ, LHOTA 5, 000 01 LHOTKA

 

    DOBÍRKA    

 

 

Volejte na číslo 722 714 001 od pondělí do pátku, vždy od 8 do 14 hodin .

 

 

 

 

E-SHOP

E-shop - PRESTIŽNÍ LÉČBA osvědčenými tělovými mléky, sprchovými gely, homeopatickou detoxikací, komplexní léčba včetně poradenství on-line zdarma


Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.