Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Jak Vám homeopatika pomohou?

Každý večer ze spaní hodně křičela...

Dnes mě navštívila známá s 6ti letou dcerou a vyprávěla mi o problémech, které nyní dcerka má.

Navštěvuje 1.třídu a moc se jí ve škole líbí. Rodiče si ale dělají starosti, protože má problémy se spánkem. Každý večer ze spaní hodně křičí a vtává z postele. Ráno o ničem neví. Obracíme se na Vás, protože věříme, že budete mít řešení.

Děkuji Květa
 

Barborka spí, jako nikdy předtím.

baby-1151351__340

...měla jsem dnes telefonický hovor s rodiči malé školačky a velice mě potěšili. Požádali mě abych Vám moc, moc, moc poděkovala.
Malá Barborka spí, jako nikdy předtím. Je vyrovnaná a spánek má klidný. Mléčko na klidný spánek, které jste doporučila má u sebe na nočním stolku a používá ho sama před spaním. Vozí si ho i k babičce, aby večer nevynechala. Její tatínek byl na začátku nedůvěřivý, ale teď sám přiznal, že je mléčko super.
Ještě jednou mockrát děkuji a přeji hodně spokojených pacientů.

Květa

    

Jarmilu trápil bolavý zub...

Velmi mě trápil bolavý zub a zanícená dáseň. Tyto problémy jsem měla už asi 2 měsíce a ani paní zubařka mi nedokázala pomoci, neboť nerv ze zubu byl již vytažený, ale bolest pořád přetrvávala. Prosím proto o radu Vás, zda mi můžete pomoci. Děkuji Jarmila

...po 5 dnech je po bolestech

S mlékem proti zánětu, které jsem si u Vás objednala, jsem velice spokojená. Podařilo se mi vyléčit bolavý zub a zanícenou dáseň v jeho okolí.

Díky mléku mám po 5 dnech po bolestech a dáseň je také zcela klidná. V budoucnu budu určitě i nadále používat k léčbě Vaše pleťová mléka, protože jsou příjemná, krásně voní a mají blahodárný vliv na organismus.

Jarmila

 

Pavlínce padaly vlasy ...

pavliCC81nka

Proč Vám píši, za prvé Vás chci pozdravit a za druhé pochválit za úžasný vlasový detox a šampon na krásné vlasy.

Už loni, po příjemné detoxikaci, jsem uvažovala o nápravě svých stále dokola barvených vlasů. V létě u moře byly celkem pěkné a dlouhé, alespoň na mé poměry, ale výživu si zaslouží, říkala jsem si.......

Potom přišel prosinec 2017 a já se ocitla po štědrém dnu v nemocnici, s vyčerpaným organismem. .....
Totální kolaps, a mimo jiné, i vlasy vzaly za své, vypadaly, nebo se ulámaly...... stres, je pravdu velmi mocný nepřítel, ale rozhodnutí a ukotvení myšlenky, já chci žít, ( v únoru se nám mělo narodit první vnoučátko), ( a i lékaři, samozřejmě pomohli) a já si slíbila, že se do takového stavu, již nikdy více nedostanu !!!!!

použila detox na vlasy a také šampon ...

4

Začala jsem doplňovat doporučené minerály, mazala se mlíčky a i myšlenka na vnoučátko, mě pomalu rovnaly.... Mimo mlíček, které si objednávám, jsem si tentokrát vzala i detox na vlasy a zanedlouho, také šampon na krásné vlasy ( jeden jsem dostala také od Vás, jako dárek ;-))

 

Kamarádky, které mne viděly v únoru 2018 ( 4.2.2018 se nám mimo jiné narodil, též vytoužený vnouček Danielek :-)), již jsem měla vlasy, ale hodně krátké, nemohou uvěřit,.......

... v červnu 2018 má již háro

pavliCC81nka-3

 

v červnu 2018 mám již "háro" . Vlasy mám, jako loni v srpnu u moře a navíc, ještě zdravější, hustější a nevidím to jenom já.

Děkuji Vám za vše!

Ze srdce zdraví Pavlína Novotná

 

 

... mám více energie a nejsem tolik unavená.

Používáním mlíčka na vitální energii se snažím dobít baterky. Mám více energie a nejsem tolik unavená. Je to skvělé, když mohu dělat věci, na které jsem dřív už neměla sílu.

Maminka je zase velmi spokojená s mlíčkem na regeneraci. Po operaci žlučníku se jí jizva po mazání mlíčkem na regeneraci zkrátila o 5cm. Její stav se vcelku rychle vrátil do zaběhlých kolejí.

Mlíčka pomáhají a dokonce mám pocit, že mi to více pálí.

Mockrát Vám děkuji a přeji krásný den

Zdenka

Jaroslavu a její dceru trápilo akné

Velmi často, obzvlášť v létě se mi dělalo akné na obličeji, dekoltu, zádech ...

Naší 10-leté dceři jsme nasadili Natrum muriaticum, protože se jí začalo dělat akné na čele, hlavně ve vlasové části. Zlepšení trochu přišlo, ale teď po vyzkoušení mléka AKNÉ 5v1 na sobě, přidáme ještě toto.

... akné je pryč

Začala jsem používat Vaše tělové mléko "akné 5v1" a akné je pryč! Léto jsem zvládla bez jediného stresu s tím, že se zase někde něco "vyrojilo" - úžasný. Věřím, že i dcera se pupínků zbaví a nebude se jako já celé mládí trápit nevzhlednými pupínky :)

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za všechny skvělé výrobky, které jsme od Vás objednali. 

Jaroslava
 

... chytrou mastičku jsem si oblíbila

anna

Levandulový šampon nemá chybu a ve spojení s balzámem na vlasy jsou mé vlasy opět jako v mých 18 letech i když si je již musím barvit. Vaši chytrou mastičku jsem si oblíbila jako noční krém na pleť - ráno nemám žádný otok okolo očí a mám odpočatou pleť.   

Víte, já jsem takový zlobílek na homeopatické léky, vždycky si je zapomenu vzít a tak jsem jenom na Vašich přípravcích. Cítím, že i Vaše detoxikační kůra zabírá i bez léků. Možná, že se budu déle detoxikovat a já vím, jak se lepším, vytvořila jsem si rituál, který mi vyhovuje a na který jsem si zvykla. 

Moc Vám děkuji, posílám milý a příjemný den.

Anička

další reference


NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.