Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Právě probíhá příjemné povídání z homeopatické ordinace

  

IMUNITA FORTE

skolni-deti

Speciální sprchový gel a tělové mléko pro získání silné imunity školních dětí - pro malé i velké studenty. Skvělé řešení pro všechny, kteří chtějí být po celý rok zcela zdraví, jsou vystaveni prostředí s výskytem onemocnění (školy, čekárny, nemocnice). Nejvhodnější produkt pro získání silné imunity - IMUNITY FORTE. Osvědčenější, než každodenní užívání homeopatických léků - kuliček.

 
 

"Homeopatický balíček - IMUNITA FORTE 4v1" 3x Aquaminerals + 2x Cannabis (cenově výhodné balení)

 

Sprchový gel AQUAMINERALS 100ml - "IMUNITA FORTE 4 v 1"

"DOPORUČUJI PRO POSÍLENÍ IMUNITY dětí, školáků i dospělých. Při pravidelném používání zvyšuje obranyschopnost organismu, výborné a velmi příjemné pro každodenní používání" Hanáková Věra, …

 

"DOPORUČUJI PRO POSÍLENÍ IMUNITY dětí, školáků i dospělých. Při pravidelném používání zvyšuje obranyschopnost organismu, výborné a velmi příjemné pro každodenní používání" Hanáková Věra, …

-10%  2 450 Kč     
2 205 Kč
  490 Kč
 
 
 
 

Cannabis tělové mléko 100ml + Hanak's Homeopathy informace - medium PRO POSÍLENÍ IMUNITY

 

Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - FORTE PRO ZÍSKÁNÍ SILNÉ IMUNITY

"DOPORUČUJI PRO POSÍLENÍ IMUNITY" Hanáková Věra, homeopat.   Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa …

 

"DOPORUČUJI PRO ZÍSKÁNÍ SILNÉ IMUNITY - silnější verze - forte " Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí …

   
490 Kč
  690 Kč
 
 

S IMUNITOU FORTE 4 v 1 ušetříte

09.04.2016, 22:12 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 1846

Homeopatický balíček IMUNITA FORTE 4 v 1 obsahuje 4 hanaks-homeopathy informace pro posílení imunity.  Balíček je vhodný pro všechny věkové skupiny. Stačí jej zařadit do každodenní hygieny. Informace se vstřebávají kůží, účinkují příjemně a bez vedlejších účinků. Posilují imunitu školních dětí, studentů, dospělých i seniorů. 

Je výborný pro každodenní posilování imunity. Může se používat pravidelně a v průběhu celého roku. Nejvíce je oceňován v rodinách s dětmi, kdy díky používání balíčku jsou děti zdravé a nepodléhají opakovaným nemocem. Doporučuji používat celoročně. 

Celý článek...

S posílením imunity dětí i dospělých mám mnohaleté zkušenosti

04.03.2016, 20:13 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 2039

Vím, co je pro Vás nejlepší. Za léta praxe již také vím, co se Vám nejvíce líbí, co je osvědčené, co nejvíce pomáhá.

Proto jsem pro Vás nyní připravila "HOMEOPATICKÝ BALÍČEK IMUNITA FORTE 3 +2 " za zvýhodněnou cenu, který obsahuje vše, co potřebujete pro získání silné imunity. Je příjemný a velmi jednoduše se používá. Nyní za akční cenu, se slevou.  

Celý článek...

Co je pomáhá pro vyšší imunitu?

27.06.2017, 23:49 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 887

Co můžete vyzkoušet a posílit tak své zdraví i zdraví svých nejmilejších?

Homeopatický lék: SILICEA 9CH POMÁHÁ POSÍLIT IMUNITU, JE OSVĚDČENÝ, ALE...
přestože je doporučován mnoha odborníky v homeopatii, je podle mých zkušeností docela slabý. Proto mám pro své klienty lepší řešení - silnější verzi IMUNITU FORTE ve sprchovém gelu a tělovém mléku.

IMUNITU FORTE získáte jednoduše používáním sprchového gelu a tělového mléka. Je to účinné a jednoduché.
Užijte si příjemné léčby, která přináší ZDRAVÍ, KRÁSU, ŽIVOTNÍ ENERGII, ODOLNOST, ZVYŠUJE OBRANYSCHOPNOST ORGANISMU...
Je to nejlepší produkt pro posílení imunity.

Celý článek...


Nejoblíbenější detoxikace proti bolesti v akci se slevou 13%

Všechny produkty expedujeme

do 24 hodin.

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.