Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Jak zhubnout?

Jak zhubnout zdravě, bezpečně a trvale?

maxi-lehke-hubnuti-brisko

Pro hubnutí se nám osvědčila tělová mléka, která působí přímo cíleně a vstřebávají se pokožkou.  Jsou příjemná, dodávají tělu komplexní homeopatické informace pro hubnutí. 

1418227831leky-homeo

NECHCETE UŽÍVAT LÉKY? NEVADÍ, ZVOLTE DETOXIKACI ORGANISMU SPRCHOVÝM GELEM CASTANUM A TĚLOVÁ MLÉKA CANNABIS S INFORMACÍ PRO HUBNUTÍ

hanaks-vse-ciste

JEDNODUCHÉ, RYCHLÉ A ÚČINNÉ ŘEŠENÍ PRO PŘÍJEMNÉ HUBNUTÍ.

Víte, že pro úspěšné hubnutí je nutné nejprve vyčistit tělo od toxických látek především těžkých kovů (např. rtuti), které v těle zadržují tuky? Pokud je Vaše tělo zaneseno, pak si doslova udržujte tuky a hubnutí pak není efektivní. 

Je nutné tělo vyčistit - detoxikovat. V tomto případě velmi pomáhá sprchový gel s informací pro účinnou detoxikaci organismu pro hubnutí. DOPORUČUJI, jinak je hubnutí neúčinné. 

Ke každému hubnutí vždy doporučuji tento účinný sprchový gel a dále pak tělová mléka, která připravuji s informací pro zrychlení metabolismu a proti nadměrné chuti k jídlu.

 
 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte ZRYCHLENÍ METABOLISMU PRO HUBNUTÍ

 

Homeopatie pro zdraví: Cannabis tělové mléko 50ml + Hanak's Homeopathy informace - forte PROTI NADMĚRNÉ CHUTI - HUBNUTÍ

"DOPORUČUJI PRO HUBNUTÍ - ZRYCHLENÍ METABOLISMU". Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí …

 

"DOPORUČUJI PRO HUBNUTÍ - PROTI NADMĚRNÉ CHUTI K JÍDLU A NA SLADKÉ" Hanáková Věra, homeopat. Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej …

-22%  790 Kč    -22%  790 Kč   
616 Kč
  616 Kč
 
 
 

MÍCHACÍ KELÍMEK NA TĚLOVÁ MLÉKA CANNABIS - pohodlné smíchání 2 - 4 ks tělových mlék

Cena:  40 Kč
MÍCHACÍ KELÍMEK slouží k vlastnímu smíchání a k pohodlnějšímu používání tělových mlék. Pokud denně používáte více jak jedno tělové mléko, je …
 

MÍCHACÍ KELÍMEK slouží k vlastnímu smíchání a k pohodlnějšímu používání tělových mlék. Pokud denně používáte více jak jedno tělové mléko, je vhodnější si tělová mléka smíchat a používat je najednou a pohodlněji.

Návod na smíchání:
Do míchacího kelímku nalijte přiměřené množství tělových mlék. Dbejte na stejný poměr jednotlivých druhů. Míchací kelímek naplňte do dvou třetin. Pečlivě uzavřete - zašroubujte a celý obsah pečlivě protřepejte. Tímto způsobem je možné smíchat dvě až čtyři různá tělová mléka. Použití je pak rychlejší a pohodlnější. Míchací kelímek označte. Vepište obsah a datum přípravy. Před použitím vždy protřepejte.


Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek a  expedujeme do 24hodin Českou poštou a  PPL. Akceptujeme všechny druhy platebních karet a bankovní převod.  Více o expedici a aktuálním doručování  zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.