Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Opar Herpes simplex

Úspěšná homeopatická léčba oparu na rtu (Herpes simplex virus1)

homeopaticka-lecba-oparu-herpes-simplex

 „Herpes simplex virus 1 - opar na rtu, s typickými puchýřky na přechodu kůže a sliznice.

Úspěšná homeopatická léčba oparu na rtu

"Pro úspěšnou homeopatickou léčbu oparu je velmi vhodné tělové mléko s komplexem hanaks-homeopathy informací proti oparu.

Pomáhá odstranit pálení, svědění, pomáhá odstranit výsev pustulí. Velmi příjemným způsobem dokáže pomoci odstranit opar.


Opar se ovšem rád vrací, protože viru HSV se zbavuje velmi těžce, většinou přežívá v nervových gangliích ve formě „skryté infekce".

Proto je součástí léčby velmi důležitá důkladná detoxikace organismu pomocí homeopatického detoxu proti oparům.


Doporučuji tedy zařadit do každodenní hygieny homeopatický detox proti oparům a také používat tělové mléko proti vyčerpání, protože právě tvorba oparů je signálem vyčerpání, přepracování,přetíženosti organismu toxickými látkami a oslabenosti organismu. 

Jak se líbí úspěšná léčba pacientům?

 

Na opar již používáme zásadně tělové mléko forte proti oparům v hnědé lahvičce. Pomohlo nám více, než homeopatické léky na opary. Potíráme si mlékem kolem oparu, ale i celou tvář, moc se nám Vaše mléko líbí, je po něm velice hezká pleť. Homeopatický detox proti oparům nám asi nejvíc pomohl v tom, že od té doby, co jsme ho použily, tak už se nám opar nevrátil

Vaše pacientky J.a K. Z.

 

...náhodou" jsem k nákupu také přihodila mléčko na opary. OMLOUVÁM se, že jsem pochybovala, ...
V sobotu se mi začal opět klubat opar a potřela jsem si místo Vaším mléčkem a pochybovala, že to zabere ( homeopatika, která na to užívám jsem nechala vnučce-měla neštovice a nové jsem si, lajdačka, nekoupila).
Šla jsem se psama ven a byla cca 30 min venku a při návratu jsem zjistila, že opar se mi přestal klubat!!!!! 

 

 

A jak vypadá nejosvědčenější homeopatický detox proti oparům?

 

 

 

 


Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.