Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Opar Herpes simplex

Úspěšná homeopatická léčba oparu na rtu (Herpes simplex virus1)

homeopaticka-lecba-oparu-herpes-simplex

 „Herpes simplex virus 1 - opar na rtu, s typickými puchýřky na přechodu kůže a sliznice.

Úspěšná homeopatická léčba oparu na rtu

"Pro úspěšnou homeopatickou léčbu oparu je velmi vhodné tělové mléko s komplexem hanaks-homeopathy informací proti oparu.

Pomáhá odstranit pálení, svědění, pomáhá odstranit výsev pustulí. Velmi příjemným způsobem dokáže pomoci odstranit opar.


Opar se ovšem rád vrací, protože viru HSV se zbavuje velmi těžce, většinou přežívá v nervových gangliích ve formě „skryté infekce".

Proto je součástí léčby velmi důležitá důkladná detoxikace organismu pomocí homeopatického detoxu proti oparům.


Doporučuji tedy zařadit do každodenní hygieny homeopatický detox proti oparům a také používat tělové mléko proti vyčerpání, protože právě tvorba oparů je signálem vyčerpání, přepracování,přetíženosti organismu toxickými látkami a oslabenosti organismu. 

Jak se líbí úspěšná léčba pacientům?

 

Na opar již používáme zásadně tělové mléko forte proti oparům v hnědé lahvičce. Pomohlo nám více, než homeopatické léky na opary. Potíráme si mlékem kolem oparu, ale i celou tvář, moc se nám Vaše mléko líbí, je po něm velice hezká pleť. Homeopatický detox proti oparům nám asi nejvíc pomohl v tom, že od té doby, co jsme ho použily, tak už se nám opar nevrátil

Vaše pacientky J.a K. Z.

 

...náhodou" jsem k nákupu také přihodila mléčko na opary. OMLOUVÁM se, že jsem pochybovala, ...
V sobotu se mi začal opět klubat opar a potřela jsem si místo Vaším mléčkem a pochybovala, že to zabere ( homeopatika, která na to užívám jsem nechala vnučce-měla neštovice a nové jsem si, lajdačka, nekoupila).
Šla jsem se psama ven a byla cca 30 min venku a při návratu jsem zjistila, že opar se mi přestal klubat!!!!! 

 

 

A jak vypadá nejosvědčenější homeopatický detox proti oparům?

 

 

 

 


AKCE 30% SLEVA NA CHYTRÉ PĚNY platí do vyprodání.

Vše skladem, expedice v pondělí 20. 1.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.