Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Úspěšná homeopatická léčba bolesti hlavy. migrény

Úspěšná homeopatická léčba bolesti hlavy, migrény.

Jak vyléčit bolest hlavy? Žádná  antibiotika, žádná chemie - pouze příjemná a osvědčená léčba bolesti hlavy. Rychlá úleva od migrény.

Jak vyléčit bolest hlavy, migrénu?

Do on-line ordinace přicházejí každý den pacienti a přejí si vyléčit bolest hlavy. Lidé trpí migrénou a chtějí co nejrychleji pomoci.

"Zbytečné nemoci a utrpení lidí" říkám si, se všemi soucítím, mnohdy cítím bolesti na svém těle. Při pročítání vnímám tuto energii nemoci na dálku, a je jedno, jestli si se svým pacientem povídám v ordinaci, po telefonu, nebo mi jen prostřednictvím e-mailu popisuje svůj stav. Vždy je to stejné.  Energie nezná hranic, byť to v této situaci působí bolestivě, na druhou stranu díky energii, která nezná hranic mohu vykonat svou práci a najít rychle nejlepší řešení pro úlevu, léčbu i vyléčení."

Pravdivě z on-line ordinace, ale pro diskrétnost jména nezveřejňuji.

Co píšete nejčastěji?

Od 10 let trpím silnými migrénami úporného typu. Jsou vázány na cyklus, před, někdy při a v 1/2 cyklu. Léky neberu, od 2001 r. to řeším alternativně. Poslední měsíce se to zmírnilo, ale při menses 2 noci nespím s úpornou migrénou, točení hlavy, nevolnosti, zvracení, zimnice, střevní obtíže, sucho v ústech, nechutenství, ochrnutí lícní oblasti.

Mám od raného dětství bolesti hlavy, z ničeho nic (tedy, alespoň jsem nikdy nevypozorovala z čeho) mě téměř denně trápí bolesti hlavy, ať už menší či vyloženě migrény. Byla jsem již několikrát u lékařů ( neurologie, ortopedie ) a sdělili mi, že prostě trpím migrénama, ale pomoct mi nedokáží. Řeknu Vám, že když je den, kdy mě vůbec nebolí hlava, tak je ten den opravdu krásný! Bolest mi znepříjemňuje život.

 

Návod na vyléčení - aneb co se nejvíce osvědčilo? Jak vyléčit bolest hlavy? Co pomáhá proti migréně? Homeopatika na bolest hlavy?

Léčba bolesti hlavy a migrény pomocí homeopatických léků

 

Zde platí, že na každého platí něco trošičku jiného.  Zde platí, že na každého platí něco trošičku jiného. Jiná je bolest hlavy například po nadměrném požívání alkoholu, kde ve většině případech velmi úspěšně pomáhá homeopatický lék Nux vomica 9C, odlišná je bolest hlavy z nervového vypětí a nedostatku spánku, kde zase pomáhá velmi úspěšně homeopatický lék Cocculus indicus 9C. Pacientům, trpící migrénou se v nejvíce případech osvědčil homeopatický lék Eupatorium 9C.

 

Hlava dokáže hodně potrápit v případě, že jste zklamaní, smutní, zarmoucení. Řešíte nenaplněné vztahy, nebo Vás prostě trápí nějaká složitá životní situace. Pak můžete vyzkoušet homeopatický lék Ignatia amara 9C,  která se v tomto případě osvědčila docela dobře.

 

Někdy je ovšem dost nelehké určit, co zrovna pomůže. Když vezmeme v úvahu, že většinou se nejedná jen o jednu věc, ale člověk není vždy v dokonalé psychické pohodě, mnohdy není příliš plný elánu, prožívá nějaký smutek (což je docela běžná záležitost, že se neradujeme každý den), k tomu je v ovzduší hodně jedovatých zplodin - SMOG (výfuky - jedovatá rtuť - otrava rtutí), když se přidá nevlídné počasí, méně spánku - tak pak nestačí jeden lék na všechno.

 

Mnohdy totiž pro vyléčení nestačí nasadit jeden lék a tak se pacient, trpící bolestí a hledající pomoc na internetu nebo v lékárně, dostává do situace, kdy je nucen použít několik hromadně předepisovaných léků. Většinou se jedná o užívání 2-3 druhů homeopatických léků, kdy jedno balení sice stojí průměrně 85,-Kč (na první pohled se cena zdá nízká), ale vystačí na 5 dní, což při 4 týdenní léčbě zánětu vyjde na částku 1.530,-Kč. Kdo má více štěstí a možností, navštíví odborného homeopata pro stanovení konstituční léčby, ale i zde není možné očekávat nižší cenu za léčbu, spíše ještě vyšší.

 

Cena léčby je v tomto případě 1. 530,-Kč, ale nezoufejte!

 

MÁM PRO VÁS LEPŠÍ A 3x LEVNĚJŠÍ ŘEŠENÍ PRO VYLÉČENÍ

 

FAKTA: Faktem je skutečnost, že homeopatické léky jsou skvělé, i když pro vyléčení nestačí tedy jen jedno balení za 85,-Kč. Ale co mám lepšího a 3x levnějšího?

Je to osvědčené a u pacientů velmi oblíbené tělové mléko s komplexem Hanak's homeopathy informací ve FORTE síle proti bolestem hlavy a migrénám. Poskytuje komplexní léčbu a je 3x levnější než léčba homeopatickými léky.

Osvědčená léčba bolesti hlavy a migrény pomocí tělového mléka za cenu 490,-Kč. 

 

 

Jednoduchá, levná, osvědčená a navíc velmi příjemná léčba. Jak?

Tělové mléko Cannabis 50ml s Hanak's homeopathy informacemi komplex forte PROTI  BOLESTI HLAVY  - MIGRÉNĚ (cena 490,-Kč) aplikovat v malém množství 3x denně na spánky. Nepoužívat vnitřně a klidně v případě potřeby aplikovat i vícekrát. Předávkování není možné, tak bez obav lze používat tak dlouho, až potíže ustoupí.

Cena léčby: 490,-Kč přičemž jedno balení vydrží nejenom na 30 dní, ale na 2 měsíce!

Pokud lahvičku nevypotřebujete, můžete si léčivou lahvičku ponechat ve své lékárničce, při pokojové teplotě vydrží až 2,5 roku a může se hodit pro případ, že onemocní někdo z Vaší rodiny či přátel.

A jak to funguje?

jedna z pacientek napsala :  Mlíčka zafungovala i pro ostatní členy naší výpravy na horách

Jak to vlastně funguje??? Spousta lidí se mě ptalo na princip fungování, když to tak nadšeně používám, ale nejsem schopna jim odpovědět...............
 Teď tedy mlíčka zafungovala i pro ostatní členy naší výpravy na horách (bolest hlavy, žaludku, 3v1 nachlazení, rýma, kašel...............). Nedělejte si s tím starosti,  většina široké veřejnosti nerozumí, jak přesně funguje třeba internet, telefon, proč informaci slyší, přesto to funguje, a o to jde. Prostě v pohodě využívejte věcí, které ostatní pro Vás dělají.

 

ALE POZOR!  Bolesti hlavy jsou velmi časté právě z důvodu, že žijeme v prostředí, kde je v ovzduší jedovatá rtuť a vzniká postupná otrava rtutí. Všichni ji dýcháme, usazuje se nám v organismu a jakmile se hladina toxicity zvýší, tak jedovatá rtuť způsobuje celou řadu velmi vážných onemocnění. Prvním varovným signálem je právě bolest hlavy, ale také neklid a třes.

Každopádně za všech okolností vždy pacientům říkám, aby pravidelně své tělo detoxikovali od jedovaté rtuti.

Příjemná homeopatická detoxikace je online a tak se může detoxikovat každý. Určitě to neberte na lehkou váhu a alespoň si o této detoxikaci něco přečtěte.

Nenamítejte, že se již detoxikujete, protože běžné detoxikační metody nedokáží odstranit z těla jedovatou rtuť. Přihlaste se do online kurzu nebo se detoxikujte pravidelně  pomocí speciálního detoxikačního sprchového gelu a tělového mléka - viz. nejoblíbenější produkt.

 

 A jak vypadá nejoblíbenější produkt na léčbu bolesti hlavy - migrény?

 

 


UPOZORNĚNÍ: Ráda se vám budu věnovat na NOVÉM WEBU. Homeopatická poradna zdarma, produkty, homeoptické léky a vše další od Hanaks Homeopathy je nyní určeno JEN REGISTROVANÝM.  ZDE SE ZAREGISTRUJTE.

 

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.