Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Menopauza, klimakterium, potíže v přechodu

Úspěšná homeopatická léčba menopauzy, potíží v menopauze (klimakteriu, přechodu)

uspesna-lecba-menopauzy

Jak úspěšně léčit potíže v menopauze (přechodu, klimakteriu)? 

Jak zvládnout návaly horkosti, bušení srdce, přibírání na váze? Jak se uklidnit a být v pohodě? Jak nepodléhat změnám nálad, záchvatům pláče? Jak posílit poměť? Jak zvládnout případnou inkontinenci?

Co pomáhá proti nadměrnému pocení, ztrátě vitality, šarmu a ženskosti?    

Homeopatický balíček MENOPAUZA - pro rychlou úlevu od potíží v menopauze (přechodu, klimakteriu)

  • poskytuje rychlou úlevu od návalů horkosti
  • pomáhá proti nadměrnému pocení
  • uklidňuje a pomáhá zvládat výkyvy nálad
  • pomáhá odstranit ztrátu vitality
  • pomáhá získat opětovný šarm a ženskost 
  • pomáhá proti případné inkontinenci
  • pomáhá odstranit diskomfort v období menopauzy

Pro ženy jen to nejlepší a osvědčené

  • homeopatický balíček pro příjemné každodenní používání
  • jedno balení zajistí dvouměsíční úlevu
  • velmi příjemný sprchový gel a tělové mléko

 

Komplexní Homeopatický balíček 13v1 MENOPAUZA V POHODĚ Cannabis tělové mléko 50ml 2ks, Zelený čaj gel 100ml 2ks + detoxikační mýdlo - PRO RYCHLOU ÚLEVU OD POTÍŽÍ V MENOPAUZE (přechodu, klimakteriu)

„Doporučuji pro rychlou úlevu od návalů horkosti, proti nadměrnému pocení, pro uklidnění a proti ztrátě vitality, šarmu a ženskosti. " Hanáková Věra, homeopatHomeopatický balíček MENOPAUZA - pro rychlou úlevu od potíží v menopauze (přechodu, …

 
2 810 Kč
 

Pro ženy jen to nejlepší.. pro zdraví, krásu a pohodu v každém věku

 

 

Vaše mliečko je geniálne ..všetky psychické záležitosti su preč

 
Pani Vierko,.. Používam dnes aj vaše mliečko na zlepsenie vnutorného prostredia, odstránenie všetkých psych prejavov menopauzy ako návaly tepla, podráždenosť, podporu otehotnenia už mesiac...všetky psychické záležitosti su prec :-),dokonca mi včera doktor hormony vysadil, mala som dobrý ultrazvuk.Verím, že druhý vajecník sa zacina prebudzat. Vaše mliečko je geniálne.. 

 

Návaly horka a nepříjemné pocení je pryč. Tak rychle mi Vaše produkty zabraly, jak nic předtím. A to jsem v noci měla návaly tak velké, že jsem okamžitě byla mokrá na celém těle a musela jsem ždímat oblečení. 

 

 

Už čtyři roky jsem v menopouze a nadměrně jsem se potila. Měla jsem takové návaly horka, které mne budily několikrát za noc. Už jsem byla bezradná. Gel a tělové mléko proti potížím v menopauze mi moc pomáhá, teď už spím, v noci se nebudím a návaly nemám. Děkuji.

 

Zdravím vás,  objevily se u mne průvodní nepříjemné příznaky menopauzy. Návaly horka, nenálada, plačtivost. Také jsem začala rapidně nabývat na váze. Používám tělové mléko a gel a cítím se nyní vyrovnaně a také bez potíží. Přibírání na váze se naštěstí zastavilo, dokonce jsem už malinko zhubla a návaly nemám.

On-line homeopatická poradna ZDARMA.

hanakova

Potřebujete poradit?

Potřebujete rychlou pomoc?

Chcete, aby se vám co nejdříve ulevilo od potíží?

 Vstupte do on-line homeopatické poradny, kde vám pomohu najít nejúčinnější řešení vašich potíží. 

 

 Hanáková Věra, homeopat, Zakladatelka HANAK'S FAMILY HOMEOPATHY (c) 1991

 

 

HOMEOPATICKÁ PORADNA ZDARMA - POTŘEBUJETE PORADIT? napište

Jméno  *:
e.mail *:
Zde můžete zcela diskrétně popsat Vás případ, co Vás trápí a odeslat. *:
Potvrďte souhlas (ID4) *:Potvrzuji tímto dobrovolný a výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů. Souhlas uděluji na stránkách http://www.hanaks-homeopathy.cz/homeopaticka-poradna/ Věre Hanákové, odborné homeopatické poradkyni s 28letou praxí, která bude zpracovávat mé osobní údaje (jméno, e.mail, fyzickou a psychickou kondici) v souladu se zásadami ochrany osobních údajů a za účelem odborného homeopatického poradenství a zasílání informací pro zdraví, krásu a vitalitu. Plné znění ochrany osobních údajů: http://www.hanaks-homeopathy.cz/obchodni-podminky/ochrana-osobnich-udaju/
 

S vašimi osobními údaji je nakládáno v souladu s platnou českou legislativou. Svůj souhlas poskytujete dobrovolně a můžete ho kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu.

Vyřešte tento matematický problém  + *
 

 

DOPORUČUJI VÁM JEN TO NEJLEPŠÍ A NEJOSVĚDČENĚJŠÍ Z HOMEOPATIE pro vaše zdraví, krásu i pohodu.

 

 

 

 


Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.