Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Homeopatická léčba zánětů

Úspěšná homeopatická léčba chronických i akutních zánětů

vse-pro-zdravi-a-krasu-hanaks-homeopathy

Záněty jsou velmi častým onemocněním a trápí Vás většinou dlouhé měsíce a roky. 

Ale pomocí speciální homeopatické léčby zánětů, vyléčíte tyto potíže natrvalo.

 

Nebudete muset užívat opakovaně chemické léky, které jen zánět potlačují a slibují jen dočasný úspěch. Po několika týdnech se opětovně zánět vrací zpět.

 

Homeopatická léčba zánětů je účinná a velmi Vám pomůže. Nebudete se trápit opakovanými záněty a pomocí speciální homeopatické detoxikace si zánět jednou provždy vyléčíte.

Úspěšná homeopatická léčba chronických i akutních zánětů:

Nejosvědčenějším produktem pro léčbu zánětu, chronických i akutních je příjemná homeopatická detoxikace PHDR86(gel a mléko). Je k dispozici ve formě gelu a tělového mléka. 

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍJEMNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE ORGANISMU(PHDR86) na 2 měsíce + 13 v 1 Hanak's Homeopathy informace FORTE určená k léčbě chronických zánětů je maximálně účinná a velmi příjemně se používá. Je to nejoblíbenější produkt, který můžete používat při jakémkoliv zánětu.

Aplikuje se přímo na pokožku, účinkuje prostřednictvím největšího lidského orgánu - kůže.

 

Díky detoxikačním schopnostem dokáže výrazaně urychlit celý proces léčby.

 

A co je super! Je vhodný pro všechny typy zánětů - zánět šlach, zánět křečových žil, zánět dutin, gynekologický zánět, zánět dělohy, zánět zubu, zánět kloubů, zánět ledvin, zánět průdušek...  

 

A jak vypadá ten nejoblíbenější detox pro vyléčení zánětu?

 


AKCE 30% SLEVA NA CHYTRÉ PĚNY platí do vyprodání.

Vše skladem, expedice v pondělí 20. 1.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.