Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Úspěšná léčba - homeoporadna

 

Úspěšná homeopatická léčba

 

Aktuálně ...  

Úspěšná homeopatická léčba menopauzy, potíží v menopauze (klimakteriu, přechodu)

uspesna-lecba-menopauzy

Jak úspěšně léčit potíže v menopauze (přechodu, klimakteriu)? 

Jak zvládnout návaly horkosti, bušení srdce, přibírání na váze? Jak se uklidnit a být v pohodě? Jak nepodléhat změnám nálad, záchvatům pláče? Jak posílit poměť? Jak zvládnout případnou inkontinenci?

Co pomáhá proti nadměrnému pocení, ztrátě vitality, šarmu a ženskosti?    

Homeopatický balíček MENOPAUZA - pro rychlou úlevu od potíží v menopauze (přechodu, klimakteriu)

  • poskytuje rychlou úlevu od návalů horkosti
  • pomáhá proti nadměrnému pocení
  • uklidňuje a pomáhá zvládat výkyvy nálad
  • pomáhá odstranit ztrátu vitality
  • pomáhá získat opětovný šarm a ženskost 
  • pomáhá proti případné inkontinenci
  • pomáhá odstranit diskomfort v období menopauzy

Pro ženy jen to nejlepší a osvědčené

  • homeopatický balíček pro příjemné každodenní používání
  • jedno balení zajistí dvouměsíční úlevu
  • velmi příjemný sprchový gel a tělové mléko

Úspěšná homeopatická léčba chronických i akutních zánětů

vse-pro-zdravi-a-krasu-hanaks-homeopathy

Záněty jsou velmi častým onemocněním a trápí Vás většinou dlouhé měsíce a roky. 

Ale pomocí speciální homeopatické léčby zánětů, vyléčíte tyto potíže natrvalo.

 

Nebudete muset užívat opakovaně chemické léky, které jen zánět potlačují a slibují jen dočasný úspěch. Po několika týdnech se opětovně zánět vrací zpět.

 

Homeopatická léčba zánětů je účinná a velmi Vám pomůže. Nebudete se trápit opakovanými záněty a pomocí speciální homeopatické detoxikace si zánět jednou provždy vyléčíte.

Úspěšná homeopatická léčba chronických i akutních zánětů:

Nejosvědčenějším produktem pro léčbu zánětu, chronických i akutních je příjemná homeopatická detoxikace PHDR86(gel a mléko). Je k dispozici ve formě gelu a tělového mléka. 

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍJEMNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE ORGANISMU(PHDR86) na 2 měsíce + 13 v 1 Hanak's Homeopathy informace FORTE určená k léčbě chronických zánětů je maximálně účinná a velmi příjemně se používá. Je to nejoblíbenější produkt, který můžete používat při jakémkoliv zánětu.

Aplikuje se přímo na pokožku, účinkuje prostřednictvím největšího lidského orgánu - kůže.

 

Díky detoxikačním schopnostem dokáže výrazaně urychlit celý proces léčby.

 

A co je super! Je vhodný pro všechny typy zánětů - zánět šlach, zánět křečových žil, zánět dutin, gynekologický zánět, zánět dělohy, zánět zubu, zánět kloubů, zánět ledvin, zánět průdušek...  

 

A jak vypadá ten nejoblíbenější detox pro vyléčení zánětu?

 

 

Komplexní Homeopatický balíček 13v1 MENOPAUZA V POHODĚ Cannabis tělové mléko 50ml 2ks, Zelený čaj gel 100ml 2ks + detoxikační mýdlo - PRO RYCHLOU ÚLEVU OD POTÍŽÍ V MENOPAUZE (přechodu, klimakteriu)

Cena:  2 810 Kč
„Doporučuji pro rychlou úlevu od návalů horkosti, proti nadměrnému pocení, pro uklidnění a proti ztrátě vitality, šarmu a ženskosti. " Hanáková …
 

Úspěšná homeopatická léčba dny (arthritis urica, pakostnice, podagra)

Dna (arthritis urica) je metabolické onemocnění, které postihuje klouby zánětem. Nemoc způsobuje nadměrné množství kyseliny močové v krvi (hyperurikémie).

Nejčastěji trápí muže po čtyřicítce a ženy před menopauzou.

Kyselina močová  krystalizuje v kloubech, což způsobuje bolest a otoky kloubů. 

 

Postiženy bývají především klouby ruky, kotníky, kolena, ramene a kloub u palce u nohy.  

Klouby jsou bolestivé, oteklé, červené, tvořní se v nich zánět a jakýkoliv dotek je velmi citlivý.  

Úspěšná homeopatická léčba dny

Základem úspěšné homeopatické léčby dny je speciální příjemná homeopatická detoxikace organismu PHDR86 - komplex DNA, která čistí klouby od usazených krystalů, mírní bolest a posiluje činnost ledvin. 

Léčbu lze podpořit pitím čaje z kopřivy, přesličky s jednou lžičkou švédských kapek.

Z homeopatických léků je možné užívat Berberis vulgaris a Lycopodium pro posílení ledvin, ale pro komplexní léčbu doporučuji příjemnou homeopatickou detoxikaci PHDR86-komplex DNA.

 

A jak vypadá ta nejosvědčenější detoxikace PHDR86-komplex 13v1 DNA?

 

 

 

 

 

Pro ženy jen to nejlepší.. pro zdraví, krásu a pohodu v každém věku

 

 

Vaše mliečko je geniálne ..všetky psychické záležitosti su preč

 
Pani Vierko,.. Používam dnes aj vaše mliečko na zlepsenie vnutorného prostredia, odstránenie všetkých psych prejavov menopauzy ako návaly tepla, podráždenosť, podporu otehotnenia už mesiac...všetky psychické záležitosti su prec :-),dokonca mi včera doktor hormony vysadil, mala som dobrý ultrazvuk.Verím, že druhý vajecník sa zacina prebudzat. Vaše mliečko je geniálne.. 

 

Návaly horka a nepříjemné pocení je pryč. Tak rychle mi Vaše produkty zabraly, jak nic předtím. A to jsem v noci měla návaly tak velké, že jsem okamžitě byla mokrá na celém těle a musela jsem ždímat oblečení. 

 

 

Už čtyři roky jsem v menopouze a nadměrně jsem se potila. Měla jsem takové návaly horka, které mne budily několikrát za noc. Už jsem byla bezradná. Gel a tělové mléko proti potížím v menopauze mi moc pomáhá, teď už spím, v noci se nebudím a návaly nemám. Děkuji.

 

Zdravím vás,  objevily se u mne průvodní nepříjemné příznaky menopauzy. Návaly horka, nenálada, plačtivost. Také jsem začala rapidně nabývat na váze. Používám tělové mléko a gel a cítím se nyní vyrovnaně a také bez potíží. Přibírání na váze se naštěstí zastavilo, dokonce jsem už malinko zhubla a návaly nemám.

Úspěšná homeopatická léčba akné (Acne vulgaris)

girl-2771001__340

Akné dokáže velmi potrápit nejenom mladé, ale mnohdy i dospělé. Je to kožní onemocnění. Objevuje se nejčastěji na obličeji, na ramenou, na horní části hrudi a na hrudi. Někdy je bolestivé, ale vždy pro každého nepříjemné.
Naštěstí lze akné, ale také další kožní potíže velmi úspěšně léčit pomocí homeopatie. Pomocí homeopatie je to velmi úspěšná homeopatická léčba, která se mi osvědčila v praxi. 

 Do on-line ordinace přicházejí každý den žádosti o vyléčení akné a dalších kožních potíží…


„Zbytečné trápení s akné a dalšími kožními potížemi“, říkám si a každý den řeším tento problém. Přitom léčba není složitá, jen je potřeba vědět, jak na to.

 
Co píšete nejčastěji?


Dobrý den paní Hanáková, děkuji moc za rychlé vyřízení a zároveň Vám chci poděkovat za pleťové mléko na krásnou pleť a na zánět z minulé objednávky. Velmi mi pomohli při akné, se kterým zápolím až teď v dospělosti díky lékům na sníženou činnost štítné žlázy. Pleť teď vypadá svěží, mladší, zdravější a akné, když už se utvoří, tak jen v lehčí formě, žádné velké „boláky“. Moc tedy děkuji a už se těším na šampón a balzám z dnešní objednávky. Hezký zbytek dne. S pozdravem J.B.

 


Dobrý den, náš syn už dva roky bojuje s akné – až teprve vaše homeopatická pleťová voda a mléko proti akné opravdu pomohly, vidíme zlepšení…. velice děkujeme. V brzké době určitě vyzkoušíme i jiná mléka. I.P.


Mám opět krásnou pleť. Za 4 týdny se mi podařilo vyléčit růžovku, která mne trápila mnoho let. Používala jsem každý den 3x denně tělové (pleťové) mléko spolu s detoxikací. Přesně podle návodu. Již za týden jsem viděla první změny – to jsem Vám ihned radostně oznamovala. Nyní je má pleť úplně nová. Pořád se dívám do zrcadla na tu změnu. Mléko a gel pro detoxikaci budu používat i nadále, rozhodla jsem se vyčistit své tělo pořádně… Mám i dobrou zprávu ohledně mléka proti akné. Používá jej moje dcera. Akné ji vždy trápilo. Po používání mléka se akné výrazně zlepšilo a doufáme, že se kůže dostane do zcela bezvadného stavu. Dáme vědět další výsledek. Srdečně Vás zdravíme. Pacientky z Opavy – Jana K. a Monika.

Jak jednoduše vyléčit akné pomocí homeopatie?


Nejprve zmíním homeopatické léky, doporučované jinými homeopaty, než prozradím ještě rychlejší a osvědčenější léčbu tělovým (pleťovým) mlékem 5v1 proti akné.


Homeopatický lék Selenium 15C a Hepar sulfur 15C pomáhá snižovat hnisání a sklon k tvorbě žlutavých puspul.


Homeopatický lék Thuya Occidentalis 15C detoxikuje organismus po užívání hormonální antikoncepce.
Ale pozor! Hepar sulfur, stejně jako Thuya occidentalis způsobuje v počátku zhoršení, což podle mého názoru není ideální řešení. Z praxe vím, že tyto léky v počátku dokáží vyvolat velmi silnou reakci, což může pacienty na počátku léčby zcela odradit.


Osobně bych tyto homeopatické léky svým pacientům nedoporučovala proto, že mi nevyhovuje léčba, která přináší potíže.

Účinná, příjemná a rychlá léčba akné

Pomocí chytrého tělového(pleťového) mléka s hanaks-homeopathy informacemi pro léčbu akné se akné vyléčí velmi rychle.

Použila jsem základ pro léčbu – tělové pleťové mléko Cannabis, což bylo ideálním řešením a dodala soubor homeopatických informací pro rychlou léčbu akné.

Vzniklé tělové-pleťové mléko nyní léčí pacienty rychle, příjemně a bez počátečního zhoršení, z čehož mám velkou radost. Tělové mléko se používá přímo pod make-up, v poledne se informace vetře pouze do spánků a večer se aplikuje opět na pleť, nebo stačí opět na spánky. Je příjemné, jemné, není mastné, prostě ideální pro problematickou pleť.


Krásná tvářička bez akné, krásné tělo a hlavně příjemná léčba, bez zhoršení, bez nutnosti užívat léky.


Jedna lékovka o obsahu 50 ml vydrží cca na 2 měsíce. Obsahuje komplex hanaks-homeopathy informací pro léčbu akné. Navíc je cenově výhodnější, než léčba homeopatickými léky. Stačí si to jen dobře spočítat.


Kolik stojí léčba akné homeopatickými léky?


Víte, že jedno balení homeopatického léku stojí cca 90,- Kč a vydrží při pravidelném používání 5 dnů?

Za měsíc zaplatíte za jeden druh léku tedy 540,- Kč a pokud užíváte tři druhy pro vyléčení akné, pak Vás vyjde měsíční léčba na 1.620,- Kč, což je za dva měsíce 3.240,- Kč.

 

Příjemnější a mnohonásobně levnější je léčba pomocí tělového mléka od Hanaks-homeopathy(c) , které vydrží 2 měsíce a stojí 690,- Kč.
Léčba akné homeopatickými léky stojí 3.240,- Kč – pomocí tělového mléka 690,- Kč.
Osvědčené a přitom mnohonásobně levnější řešení 

 

A jak tělové-pleťové mléko 5v1 proti akné vypadá?

 

 

Úspěšná homeopatická léčba bolesti hlavy, migrény.

Jak vyléčit bolest hlavy? Žádná  antibiotika, žádná chemie - pouze příjemná a osvědčená léčba bolesti hlavy. Rychlá úleva od migrény.

Jak vyléčit bolest hlavy, migrénu?

Do on-line ordinace přicházejí každý den pacienti a přejí si vyléčit bolest hlavy. Lidé trpí migrénou a chtějí co nejrychleji pomoci.

"Zbytečné nemoci a utrpení lidí" říkám si, se všemi soucítím, mnohdy cítím bolesti na svém těle. Při pročítání vnímám tuto energii nemoci na dálku, a je jedno, jestli si se svým pacientem povídám v ordinaci, po telefonu, nebo mi jen prostřednictvím e-mailu popisuje svůj stav. Vždy je to stejné.  Energie nezná hranic, byť to v této situaci působí bolestivě, na druhou stranu díky energii, která nezná hranic mohu vykonat svou práci a najít rychle nejlepší řešení pro úlevu, léčbu i vyléčení."

Pravdivě z on-line ordinace, ale pro diskrétnost jména nezveřejňuji.

Co píšete nejčastěji?

Od 10 let trpím silnými migrénami úporného typu. Jsou vázány na cyklus, před, někdy při a v 1/2 cyklu. Léky neberu, od 2001 r. to řeším alternativně. Poslední měsíce se to zmírnilo, ale při menses 2 noci nespím s úpornou migrénou, točení hlavy, nevolnosti, zvracení, zimnice, střevní obtíže, sucho v ústech, nechutenství, ochrnutí lícní oblasti.

Mám od raného dětství bolesti hlavy, z ničeho nic (tedy, alespoň jsem nikdy nevypozorovala z čeho) mě téměř denně trápí bolesti hlavy, ať už menší či vyloženě migrény. Byla jsem již několikrát u lékařů ( neurologie, ortopedie ) a sdělili mi, že prostě trpím migrénama, ale pomoct mi nedokáží. Řeknu Vám, že když je den, kdy mě vůbec nebolí hlava, tak je ten den opravdu krásný! Bolest mi znepříjemňuje život.

 

Návod na vyléčení - aneb co se nejvíce osvědčilo? Jak vyléčit bolest hlavy? Co pomáhá proti migréně? Homeopatika na bolest hlavy?

Léčba bolesti hlavy a migrény pomocí homeopatických léků

 

Zde platí, že na každého platí něco trošičku jiného.  Zde platí, že na každého platí něco trošičku jiného. Jiná je bolest hlavy například po nadměrném požívání alkoholu, kde ve většině případech velmi úspěšně pomáhá homeopatický lék Nux vomica 9C, odlišná je bolest hlavy z nervového vypětí a nedostatku spánku, kde zase pomáhá velmi úspěšně homeopatický lék Cocculus indicus 9C. Pacientům, trpící migrénou se v nejvíce případech osvědčil homeopatický lék Eupatorium 9C.

 

Hlava dokáže hodně potrápit v případě, že jste zklamaní, smutní, zarmoucení. Řešíte nenaplněné vztahy, nebo Vás prostě trápí nějaká složitá životní situace. Pak můžete vyzkoušet homeopatický lék Ignatia amara 9C,  která se v tomto případě osvědčila docela dobře.

 

Někdy je ovšem dost nelehké určit, co zrovna pomůže. Když vezmeme v úvahu, že většinou se nejedná jen o jednu věc, ale člověk není vždy v dokonalé psychické pohodě, mnohdy není příliš plný elánu, prožívá nějaký smutek (což je docela běžná záležitost, že se neradujeme každý den), k tomu je v ovzduší hodně jedovatých zplodin - SMOG (výfuky - jedovatá rtuť - otrava rtutí), když se přidá nevlídné počasí, méně spánku - tak pak nestačí jeden lék na všechno.

 

Mnohdy totiž pro vyléčení nestačí nasadit jeden lék a tak se pacient, trpící bolestí a hledající pomoc na internetu nebo v lékárně, dostává do situace, kdy je nucen použít několik hromadně předepisovaných léků. Většinou se jedná o užívání 2-3 druhů homeopatických léků, kdy jedno balení sice stojí průměrně 85,-Kč (na první pohled se cena zdá nízká), ale vystačí na 5 dní, což při 4 týdenní léčbě zánětu vyjde na částku 1.530,-Kč. Kdo má více štěstí a možností, navštíví odborného homeopata pro stanovení konstituční léčby, ale i zde není možné očekávat nižší cenu za léčbu, spíše ještě vyšší.

 

Cena léčby je v tomto případě 1. 530,-Kč, ale nezoufejte!

 

MÁM PRO VÁS LEPŠÍ A 3x LEVNĚJŠÍ ŘEŠENÍ PRO VYLÉČENÍ

 

FAKTA: Faktem je skutečnost, že homeopatické léky jsou skvělé, i když pro vyléčení nestačí tedy jen jedno balení za 85,-Kč. Ale co mám lepšího a 3x levnějšího?

Je to osvědčené a u pacientů velmi oblíbené tělové mléko s komplexem Hanak's homeopathy informací ve FORTE síle proti bolestem hlavy a migrénám. Poskytuje komplexní léčbu a je 3x levnější než léčba homeopatickými léky.

Osvědčená léčba bolesti hlavy a migrény pomocí tělového mléka za cenu 490,-Kč. 

 

 

Jednoduchá, levná, osvědčená a navíc velmi příjemná léčba. Jak?

Tělové mléko Cannabis 50ml s Hanak's homeopathy informacemi komplex forte PROTI  BOLESTI HLAVY  - MIGRÉNĚ (cena 490,-Kč) aplikovat v malém množství 3x denně na spánky. Nepoužívat vnitřně a klidně v případě potřeby aplikovat i vícekrát. Předávkování není možné, tak bez obav lze používat tak dlouho, až potíže ustoupí.

Cena léčby: 490,-Kč přičemž jedno balení vydrží nejenom na 30 dní, ale na 2 měsíce!

Pokud lahvičku nevypotřebujete, můžete si léčivou lahvičku ponechat ve své lékárničce, při pokojové teplotě vydrží až 2,5 roku a může se hodit pro případ, že onemocní někdo z Vaší rodiny či přátel.

A jak to funguje?

jedna z pacientek napsala :  Mlíčka zafungovala i pro ostatní členy naší výpravy na horách

Jak to vlastně funguje??? Spousta lidí se mě ptalo na princip fungování, když to tak nadšeně používám, ale nejsem schopna jim odpovědět...............
 Teď tedy mlíčka zafungovala i pro ostatní členy naší výpravy na horách (bolest hlavy, žaludku, 3v1 nachlazení, rýma, kašel...............). Nedělejte si s tím starosti,  většina široké veřejnosti nerozumí, jak přesně funguje třeba internet, telefon, proč informaci slyší, přesto to funguje, a o to jde. Prostě v pohodě využívejte věcí, které ostatní pro Vás dělají.

 

ALE POZOR!  Bolesti hlavy jsou velmi časté právě z důvodu, že žijeme v prostředí, kde je v ovzduší jedovatá rtuť a vzniká postupná otrava rtutí. Všichni ji dýcháme, usazuje se nám v organismu a jakmile se hladina toxicity zvýší, tak jedovatá rtuť způsobuje celou řadu velmi vážných onemocnění. Prvním varovným signálem je právě bolest hlavy, ale také neklid a třes.

Každopádně za všech okolností vždy pacientům říkám, aby pravidelně své tělo detoxikovali od jedovaté rtuti.

Příjemná homeopatická detoxikace je online a tak se může detoxikovat každý. Určitě to neberte na lehkou váhu a alespoň si o této detoxikaci něco přečtěte.

Nenamítejte, že se již detoxikujete, protože běžné detoxikační metody nedokáží odstranit z těla jedovatou rtuť. Přihlaste se do online kurzu nebo se detoxikujte pravidelně  pomocí speciálního detoxikačního sprchového gelu a tělového mléka - viz. nejoblíbenější produkt.

 

 A jak vypadá nejoblíbenější produkt na léčbu bolesti hlavy - migrény?

 

 

Úspěšná homeopatická léčba oparu na rtu (Herpes simplex virus1)

homeopaticka-lecba-oparu-herpes-simplex

 „Herpes simplex virus 1 - opar na rtu, s typickými puchýřky na přechodu kůže a sliznice.

Úspěšná homeopatická léčba oparu na rtu

"Pro úspěšnou homeopatickou léčbu oparu je velmi vhodné tělové mléko s komplexem hanaks-homeopathy informací proti oparu.

Pomáhá odstranit pálení, svědění, pomáhá odstranit výsev pustulí. Velmi příjemným způsobem dokáže pomoci odstranit opar.


Opar se ovšem rád vrací, protože viru HSV se zbavuje velmi těžce, většinou přežívá v nervových gangliích ve formě „skryté infekce".

Proto je součástí léčby velmi důležitá důkladná detoxikace organismu pomocí homeopatického detoxu proti oparům.


Doporučuji tedy zařadit do každodenní hygieny homeopatický detox proti oparům a také používat tělové mléko proti vyčerpání, protože právě tvorba oparů je signálem vyčerpání, přepracování,přetíženosti organismu toxickými látkami a oslabenosti organismu. 

Jak se líbí úspěšná léčba pacientům?

 

Na opar již používáme zásadně tělové mléko forte proti oparům v hnědé lahvičce. Pomohlo nám více, než homeopatické léky na opary. Potíráme si mlékem kolem oparu, ale i celou tvář, moc se nám Vaše mléko líbí, je po něm velice hezká pleť. Homeopatický detox proti oparům nám asi nejvíc pomohl v tom, že od té doby, co jsme ho použily, tak už se nám opar nevrátil

Vaše pacientky J.a K. Z.

 

...náhodou" jsem k nákupu také přihodila mléčko na opary. OMLOUVÁM se, že jsem pochybovala, ...
V sobotu se mi začal opět klubat opar a potřela jsem si místo Vaším mléčkem a pochybovala, že to zabere ( homeopatika, která na to užívám jsem nechala vnučce-měla neštovice a nové jsem si, lajdačka, nekoupila).
Šla jsem se psama ven a byla cca 30 min venku a při návratu jsem zjistila, že opar se mi přestal klubat!!!!! 

 

 

A jak vypadá nejosvědčenější homeopatický detox proti oparům?

 

 

 

 

On-line homeopatická poradna ZDARMA.

hanakova

Potřebujete poradit?

Potřebujete rychlou pomoc?

Chcete, aby se vám co nejdříve ulevilo od potíží?

 Vstupte do on-line homeopatické poradny, kde vám pomohu najít nejúčinnější řešení vašich potíží. 

 

 Hanáková Věra, homeopat, Zakladatelka HANAK'S FAMILY HOMEOPATHY (c) 1991

 

 

HOMEOPATICKÁ PORADNA ZDARMA - POTŘEBUJETE PORADIT? napište

Jméno  *:
e.mail *:
Zde můžete zcela diskrétně popsat Vás případ, co Vás trápí a odeslat. *:
Potvrďte souhlas (ID4) *:Potvrzuji tímto dobrovolný a výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů. Souhlas uděluji na stránkách http://www.hanaks-homeopathy.cz/homeopaticka-poradna/ Věre Hanákové, odborné homeopatické poradkyni s 28letou praxí, která bude zpracovávat mé osobní údaje (jméno, e.mail, fyzickou a psychickou kondici) v souladu se zásadami ochrany osobních údajů a za účelem odborného homeopatického poradenství a zasílání informací pro zdraví, krásu a vitalitu. Plné znění ochrany osobních údajů: http://www.hanaks-homeopathy.cz/obchodni-podminky/ochrana-osobnich-udaju/
 

S vašimi osobními údaji je nakládáno v souladu s platnou českou legislativou. Svůj souhlas poskytujete dobrovolně a můžete ho kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu.

Jaký je výsledek  - *
 

Váš případ obdrží a odborně Vám poradí:

  

Zakladatelka Hanak's homeopathy  -

Hanáková Věra, homeopat s 28 letou praxí

Poradenství pro udržení fyzické a psychické kondice

Odborné homeopatické poradenství  

Výzkum a vývoj v oblasti přírodních věd od roku 1991

Výzkum a vývoj kosmetiky, která má pozitivní účinky na psychiku, fyzickou výkonnost a zdraví člověka 

 

  

Poradenství je zdarma

logo--hanaks-pro-umistneni-na-web

Rádi se vám budeme věnovat, ale prosíme o vaši trpělivost. Děláme co můžeme a co je v našich silách.

Nyní vám doporučujeme přednostně nejosvědčenější produkty z homeopatie, které jsou výsledkem našich 28 letých zkušeností.   

Rádi pomůžeme zorientovat se v tom, co je osvědčené a účinné.


UPOZORNĚNÍ: Ráda se vám budu věnovat na NOVÉM WEBU. Homeopatická poradna zdarma, produkty, homeoptické léky a vše další od Hanaks Homeopathy je nyní určeno JEN REGISTROVANÝM.  ZDE SE ZAREGISTRUJTE.

 

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.