Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Homeopatický detox po očkování

Homeopatický detox před i po očkování. To nejlepší pro zdraví miminek a malých dětí.

1508921986ockovani---hanaks-homeopathy

Po očkování je velmi důležité děti ochránit a co nejdříve použít homeopatický detox po očkování.

Tak Vaše dítě opětovně získá dobrou fyzickou i psychickou kondici.

Homeopatický BABY DETOX vyplaví z organismu jedovaté látky a posílí imunitu Vašeho dítěte.

Používá se pro děti, které byly očkování Hexavakcinou, vakcinami Prevenar a Synflorix, nebo po vakcíně Priorix (známá jako MMR – Measles, Mumps, Rubella – spalničky, zarděnky, příušnice).  

Očkovací kalendář (povinné i nepovinné očkování) je nastaven na 11 očkování do 18. měsíce věku dítěte, což je skutečně velký zásah i pro silný organismus, natož pro děti.

BABY HOMEOPATICKÝ DETOX se může použít také před očkováním a kdykoliv po očkování. Pomůže z organismu vyloučit jedovaté látky po očkování. Používá se také pro kojence a děti před i po očkování.

 

Předejdete tak zbytečným nepříznivým následkům, změnám chování. Děti po očkování mohou být  neklidné, agresivní, nespavé, může se projevit ekzém, alergie, autismus, porucha vývoje - zpomalení přirozeného psychomotorického vývoje dítěte.  

 

Detoxikací se odstraní z organismu látky, které v organismu způsobují závažné zdravotní potíže.

 

Jedná se především o hliník, který se přidává ve formě hydroxidu hlinitého a fosforečnanu hlinitého do vakcín kojencům a malým dětem. Extrémně nebezpečná je také jedovatá rtuť (vakcína proti chřipce a antibiotika)

 

HOMEOPATICKÝ BABY DETOX ODSTRANÍ NÁSLEDKY OČKOVÁNÍ.
POUŽIVÁ SE malé množství tělového mléka 3x denně na bříško kojenců (dětí) a BABY LÁZEŃ 1x denně. Kapka olejové lázně se nanese pomocí houbičky na tělo a nechá minutku působit.

Poté se může spláchnout. Je bez vedlejších účinků, jemný k dětské pokožce. Oblíbený u miminek a malých dětí, ovšem mohou tuto detoxikaci používat i velké děti. 

Následky očkování odstraní HOMEOPATICKÝ BABY DETOX

Děti po očkování jsou mnohem více náchylnější k různým nemocem a dostavuje se u nich celá řada nemocí a psychických potíží, jako jsou deprese, strach, noční můry, neklid, ale také např. šilhání, koktání, nesoustředěnost, častější infekce....

Pokud se zhorší zdravotní stav, je nutné pomoci dětem opět ke zdraví a radosti. Sprchový gel připravený s informací pro detoxikaci pomůže dětem zbavit se nepříznivých následků po očkování. Posílí jejich organismus, odstraní různé psychické potíže - strachy, deprese, pomůže dětem ke klidu, pohodě, radosti a klidnému spánku....

Je to sice dražší gel, ale pro děti velmi příjemný a účinný. Bez vedlejších účinků - zcela bezpečný.

Doporučuji nejlépe již před očkováním a po očkování provést jednu detoxikační kůru pomocí sprchového gelu s komplexem hanaks-homeopathy nformací pro detoxikaci a tělového mléka s komplexem hanaks-homeopathy informací pro odstranění následků po očkování.


Tyto dva produkty (sprchový gel a tělové mléčko) dětem pomohou dostat se z potíží velmi rychle a bezpečně.  

   

Co píšete o očkování? - Vaše zkušenosti

Před měsícem byl vnuk na očkování (věk19 měsíců), měl po něm silné reakce,připomínající epileptické záchvaty, skončil v nemocnici.Na EEg nebylzjištěn žádný neurologický nález.

 

Dobrý den, mám vnoučka. Má problém s usínáním a klidným spánkem. Odmítá spát sám v postýlce, takže spí s rodiči :-( a objevují se u něj noční děsy. Poprvé před jeho prvním rokem, kdy plakal a přitom spal... dnes se v noci budí, není k uklidnění a pláče. Zhoršilo se to teď poslední dva měsíce po očkování.

Dobrý den, mám 5 měsíčního syna a po každém ockovani ma teplotu, trpí nespavosti a je rozmrzely.... můžete mi, prosim, poradit jak těmto vedlejším účinkům předejít?  

 

Vnouček v jednom roce po očkování získal nesnašenlivost na laktozu. Škrábe si vyrážku do krve. Dáváme fenistil v kapkách, ale vyrážku to nevyléčí. Zkoušíme různé krémy, ale nic nám nezabírá. Co máme dělat?

 

Dobrý den,dcera dostala v jednom roce první dávku hexavakcíny. Do té doby nebyla na nic očkovaná. Před očkováním jsem jí dávala vit C, D, rybí tuk a Mg2+. Dávala jsem také Thuya occidentalis 9ch a Phosphorus 9ch (týden před a týden po). Maruška neměla žádnou reakci v místě vpichu. Po 24h jsem ale začala pozorovat drobné změny v chování. Je dráždivější a začala při únavě a nespokojenosti bouchat hlavičkou o zem. Není tak snadné ji uspat. Prostě je celkově afektovanější. 

 

Vanesska měla jako miminko po očkování komplikace a nakonec skončila s divným zánětem ledvin v nemocnici. Tobiáš, ten měl po očkování tři dny křeče, probrečel dny i noci a od té doby měl problémy s rovnováhou. A musím říct, že padá jak hruška pořád:-) 

 

Vyhledat podle

Název:
 
 

1ks set HOMEOPATICKÝ BABY DETOX PO OČKOVÁNÍ: 1ks BABY olejová lázeň 100ml + 1ks DETOX tělové mléko 50ml + homeopatika

Doporučuji nejlépe již před očkováním a po očkování provést jednu detoxikační kůru pomocí sprchového gelu s komplexem hanaks-homeopathy nformací pro detoxikaci a tělového mléka s komplexem hanaks-homeopathy informací pro odstranění následků po očkování. Tyto dva …

 
2 910 Kč
 

 

 

 

 

 

To nejlepší z homeopatie pro zdraví miminek a malých dětí.

opětovně pomáháme nejmenším zvládnout následky očkování.
...aby Vaše miminka a malé děti byli zdravé a bez potíží. 


NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.