Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Homeopatická poradna ZDARMA - rychlá pomoc a úleva od potíží

On-line homeopatická poradna ZDARMA.

hanakova

Potřebujete poradit?

Potřebujete rychlou pomoc?

Chcete, aby se vám co nejdříve ulevilo od potíží?

 Vstupte do on-line homeopatické poradny, kde vám pomohu najít nejúčinnější řešení vašich potíží. 

 

 Hanáková Věra, homeopat, Zakladatelka HANAK'S FAMILY HOMEOPATHY (c) 1991

 

 

HOMEOPATICKÁ PORADNA ZDARMA - POTŘEBUJETE PORADIT? napište

Jméno  *:
e.mail *:
Zde můžete zcela diskrétně popsat Vás případ, co Vás trápí a odeslat. *:
Potvrďte souhlas (ID4) *:Potvrzuji tímto dobrovolný a výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů. Souhlas uděluji na stránkách http://www.hanaks-homeopathy.cz/homeopaticka-poradna/ Věre Hanákové, odborné homeopatické poradkyni s 28letou praxí, která bude zpracovávat mé osobní údaje (jméno, e.mail, fyzickou a psychickou kondici) v souladu se zásadami ochrany osobních údajů a za účelem odborného homeopatického poradenství a zasílání informací pro zdraví, krásu a vitalitu. Plné znění ochrany osobních údajů: http://www.hanaks-homeopathy.cz/obchodni-podminky/ochrana-osobnich-udaju/
 

S vašimi osobními údaji je nakládáno v souladu s platnou českou legislativou. Svůj souhlas poskytujete dobrovolně a můžete ho kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu.

Dokažte, že jste člověk! Vyřešte tento příklad  - *
 

Když vás něco bolí, trápí a nevíte, co vám pomůže nejenom na současné koronavirové potíže, ale také na vaše další bolesti a potíže jako je

homeopaticka-poradna---pomoc-zdarma

artritida, astma, alergie, ekzém, oslabení imunity, atopický ekzém, revmatismus, zánět, kinetóza, migréna, pískání a hučení v uších, chronický kašel, otoky, svědění kůže, hemeroidy, bradavice, opary, pásový opar, genitální opar, neplodnost a opakované potraty, poruchy vidění, poruchy soustředění, ztráta paměti, brnění prstů, průjem, třes končetin, poruchy rovnováhy, poškození jater a ledvin, poškození plic, vysoký krevní tlak,deprese, chronická únava, nespavost, strach, nerozhodnost, lekavost, závratě, lhostejnost, poruchy řeči, třes rukou… a mnohé další potíže

Když jsou zavřené ordinace, když potřebujete odbornou radu, vybrat lék, který vám pomůže. 

…když na vás jiní nemají čas, nebo vás prostě neposlouchají, nebo se vám dostatečně nevěnují... a ještě více

Nemoci nechodí po horách, ale po lidech

Nemoci nechodí po horách, ale po lidech. Život sebou přináší mnohé nemoci, které si člověk nevybírá, nevybírá si ani čas, kdy onemocní. Obvykle nemoc přijde ve chvíli, kdy se to člověku vůbec nehodí, nebo si právě myslí, že je zdráv a že nemůže být nemocen. A najednou je to všechno jinak. Najednou se hroutí vaše dosavadní zdraví. Jste oslabeni nemocí a nevíte, jakou léčbu si zvolit. Nedokážete se orientovat v nabídce léků, neumíte si představit dopady alopatické či homeopatické léčby. Mnohdy jste zastrašeni různými protichůdnými informacemi o tom, zda je nemoc léčitelná či nevyléčitelná. Často se stává, že jste emocionálně zranění, oslabení zármutkem a ztrátou jistoty zdraví. Potřebujete nejenom profesionální radu, ale i průvodce, osobního rádce, kouče, možná trochu i psychoterapeuta a přítele. To všechno vám mohu poskytnout.

Nemusíte se bát, že uděláte špatné rozhodnutí, že si sami vyberete nevhodné léky, které vám do budoucna vaše zdraví ještě více poškodí. Můžete se spolehnout, že vám pomohu najít to nejlepší pro vyřešení vašich zdravotních potíží. Za 29 let homeopatické praxe vám totiž doporučuji jen to, co se nejvíce osvědčilo. Vím, co pomáhá, co je bez vedlejších účinků a to vám doporučím.

Obraťte se s důvěrou na mě. A čeho se u mě dočkáte?

hanak-28kopie29

 -Trpělivě se seznámím s vašimi potížemi v on-line homeopatické poradně
-Doporučím vám jen to, co skutečně pomáhá.
Zhodnotím situaci, najdu prioritní a nejrychlejší možné řešení
Doporučím vám jen to, co skutečně pomáhá
Budu vás chránit před nemocí
Vyberu vám jen takové homeopatické léky, které vám pomohou bezpečně a bez vedlejších účinků
Povzbudím vás
Dodám vám energii pro vyléčení
..budu při vás

 

Napište mi nyní do on-line homeopatické poradny.

Je pro vás zcela ZDARMA.

Vera Hanak,  On-line homeopatická poradna ZDARMA

  

Doporučuji vám jen to nejlepší pro vaše uzdravení

logo--hanaks-pro-umistneni-na-web

  

Zakladatelka Hanak's homeopathy (c) 1991  

Hanáková Věra, odborná homeopatická poradkyně  

Poradenství pro udržení fyzické a psychické kondice

Odborné homeopatické poradenství  

Výzkum a vývoj v oblasti přírodních věd od roku 1991 

  


Léčení se věnuji již 29 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.