Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Zaregistrovat

Celé jméno *:
E-mail nebo Uživatelské jméno *:
Email *:
 

Registrace pacientů pro nákup s 6% slevou

 

Adresa

Ulice *:
PSČ a město *:
Mobil *:
Souhlas *:Registruji se jako pacient a souhlasím s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů
Fyzická kondice: (věk, datum narození, výška, váha, zdravotní potíže...) *:
Psychická kondice: (popište případné potíže, spánek) *:
Případné další poznámky:
Poznámky - nevyplňujte:
 

Schvalujeme do 24 hodin!

Pokud jste člověk, kolik je  + *
Heslo Vám bude zasláno na e-mail.
 

Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek a  expedujeme do 24hodin Českou poštou a  PPL. Akceptujeme všechny druhy platebních karet a bankovní převod.  Více o expedici a aktuálním doručování  zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.