Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Co nového připravuji?

Co nového připravuji?

Pracuji na nové příjemné homeopatické detoxikaci, která pomáhá odstranit z těla nejenom jedovatou rtuť, ale také jedovaté olovo. Eliminuje následky otravy oxidem uhličitým, který každodenně dýcháme ve městech a při jízdě na silnicích. 

Už těch potíží bylo až dost. Každý den jsem řešila bolesti hlavy z otravy smogem, nevolnosti, točení 

Všem registrovaným na zdravější-krásnější.cz pošlu informaci ihned, jakmile bude v prodeji. 

 

Zatím se můžete těšit, protože to co dělám je vždy jen to nejlepší pro zdraví i krásu, příjemné, účinné a hlavně bez vedlejších nepříjemných účinků. Odstraní bolesti, zlepší koncentraci, povzbudí k činnostem... 

...vždy to nejlepší

 

 

 

 

 

 

Hanáková Věra, homeopat


Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.