Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Co nového připravuji?

Co nového připravuji?

Od dubna 2018 usilovně pracuji na nové příjemné homeopatické detoxikaci, která pomáhá odstranit z těla nejenom jedovatou rtuť, ale také jedovaté olovo. Eliminuje následky otravy oxidem uhličitým, který každodenně dýcháme ve městech a při jízdě na silnicích. 

Už těch potíží bylo až dost. Každý den jsem řešila bolesti hlavy z otravy smogem, nevolnosti, točení hlavy, lenost a absolutní neschopnost koncentrace, ztrátu paměti, zhoršení učení dětí ve škole, kožní potíže způsobené otravou toxickými látkami z vnějšího prostředí, alergie... tak jsem nejosvědčenější příjemnou homeopatickou detoxikaci PHDR86 připravila ve verzi V.I.P., abyste neměli tyto potíže, byli fit a mohli prožívat život bez omezení.

V.I.P. detoxikace - balík pro půlroční detoxikaci s 11ks výrobky bude již brzy dostupný.

Všem registrovaným na zdravější-krásnější.cz pošlu informaci ihned, jakmile bude v prodeji. 

 

Zatím se můžete těšit, protože to co dělám je vždy jen to nejlepší pro zdraví i krásu, příjemné, účinné a hlavně bez vedlejších nepříjemných účinků. Odstraní bolesti, zlepší koncentraci, povzbudí k činnostem... 

...vždy to nejlepší

Hanáková Věra, homeopat


Nejoblíbenější detoxikace proti bolesti v akci se slevou 13%

Všechny produkty expedujeme

do 24 hodin.

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.